Daha önceden başkasına oral seks yapan bir kızla evlenir misiniz?

Şu an çıkıyoruz onunla 6 aydır birlikteyiz.buluştuğumuzda bana da yapıyor.İlk buluşmamızda da yapmıştı.Ben bu kızla ciddi düşünüyorum ama bazen böyle kafama takılıyor bu konu.Sizce ne yapmalı.

Kız bakire sadece oral yapmış eski sevgilisine sadece.

• Evet
    59% (16)30% (18)39% (34)Oy Ver
  • Hayır
    41% (11)70% (42)61% (53)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yok mu başka fikri olan ankette hayır açık ara öndee.

0|0
15|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bu taamen kişiye özel bir durum fakat sevgilin neden sana daha önceki sevgilisi ile yaşadığı sevişme anını ve o anda nasıl yaptığını anlattı bana göre buda anlatılacak birşey değil.Bırak bayanın anlatmasını Erkek'de sevgilisine daha önce sevgilisi olduğunu söyleyebilir, berberliklerinin neden bittiğini nasıl başladığını çok kısa olarak anlatabilir fakat tekrar tekra konuşulmaz bu konu vede kapatılır.Fazla ayrınıtıya girilmez nasıl seviştiğide anlatılırmı ya bana bu kısmı çok tuhaf geldi.Düşünki evlenip ayrılmış veya evlendin ayrıldın yeni evlenceğin bayana anlatılırmı önceki eşin ile sevişmeleriniz,mutlu günleriniz değilmi.Sağlıklı bir kafa yapısı değil nasıl seviştiğini anlatması.

0|0
    0|0
    • hayır o işi yaptıktan sonra daha önce oldu mu diye sordum o da evet ilk sevgilimle dedi bu kadar.

• O zaman karar senin ,Yaşam senin yaşamın ve yaşadığın ilşkide senin yaşamının bir parçası bundan sonrasıda senin ve sevgilin arasındaki bir durum.Sevişme ilgli durmlar üzerinde konuşmadan ve fazla düşünmeden bu güne ve daha ileriki zaman bakacaksanız ve devam edeblirseniz ,Yaşamla ilgili çok daha başka sorunlarınızda olacak bndan sonra biz asıl bu sorunlarımızla ilgili olacağız geçm,iş ve geçmişte yaşanmış aşk konusunu biz aştık diyorsanız mesele yok o zaman.

Kızlar Ne Diyor 15

• bu senın ıcın sorun ıse ayrılırsın, degılse ayrılmazsın. neden baska ınsanların fıkrını soruyorsun kı ? burdakı ınsanların kulturel gecmıslerını geleneklerını nerede yasadıklarını ve karakterlerını bılmıyorsun, öznel secımlerınde baska ınsanların fıkrıne basvurma, kişiliksiz erkek baska ınsanların fıkırlerınden etkılenen erkektır bunu da unutma guzel kardesım.

0|2
    0|0
    • bazen takıyorum ama bilemiyorum ya.hiç sevgilim olmadığı zaman bekaret önemli değil diyordum.

• sana acıkca bunları demesı gayet guzel. bakıreyım hıcbırsey yasamadım dıyen bı kızla evleenmek asıl kandırılma bence. sana hep rol yapan bırsey saklayan bırındense bu kız daha ıyı . ayrıca ılk olan degıl guzel olan degerlıdır, sen onun en degerlısı olmaya bak. ınsanlar evlenıyor bosanıyor, o kadar kadın evlenyor hıc orgazm olamıyor esınden utanıp oral yapmıyor yaptırmıyor boyle guzelce tanısms sevmıssın anlasmıssın, ıstersen bırak o kızı , kıymetını bılen bı baskası alır durust ınsnı seven cıkar

• evet düşündüğümde bu hoşuma gidiyor.Ben hiçbişi yaşamadım dese de bilemezsin neticede ki bastırırak birkaç kez bakire olup olmadığını sordum bakireyim dedi.Bacak arasını okşamama da kesinlikle izin vermiyor.

dürüst olması açık sözlü olması iyi bişiy.bırakmamak daha mantıklı bence haklısın yorumunda.

• inanmıyorum ya.. inanmıyorum... erkeğinde şereflisi gerekmiş hakikaten. çevre korkusu olmasaydı o kızın bakire olma ihtimali varmıydı ? hayr hersey bir zar mı ? gerçi bunu sindirecek bir miden varsa... tencere kapak olmuşsunuz

2|1
    1|1
    • şerefsiz lafının etrafından dolaşmışsın kardeşim farkındayım.:D

• ya bırakın artık bu işleri...bu kız olmaz daha kurnaz bi kız çıkar karşına...hiççç yapmadım der..sen de inanırsın ..evlenirsin..! tee allaaammm ya..sen senden sonrasına bak..sanki sütten çıkmış ak kaşıksındır da kızın geçmişindeki orala takmışşşş

1|0
    0|1
    • haklısın ve dürüstçe söylemesi aslında çok güzel neticede kızlığını diktirip bakireyim diye kakalayanlar var.

• trakyalımısın sen :)

• baya genişsin sanırım...

• sitedeki insanların fikirlerinden tiksiniyorum. çağdaş muhafazakarlar sizi. çok merak ettim sen bu zamana kadar ilişkiye girdin mi? :(

1|0
    0|0
    • evet hemd e daha edepsizce para karışılığı.

• hadi gerisini sen düşün. sen ilişki yaşamasaydın anlardım kafana takılmasını da şimdi noluyor anlamadım. :(

• :D bazen takılıyor işte kafama bazen

• İlk günden oral yapan hakkında pek iyi düşünmem ama para karşılığında ilişkiye girmişsin. Sen de pişmansındır herhalde. O da pişmansa nötler kardeşim. Uzatmaya değmez

0|1
    0|0
  • Sen bu kiza guveniosun. Yorumlarindan bunu anladm. Burada bu konuyu anjet yapman disinda ona qwendign sans werdign icin sni kutlarm. Ama bu konuyu buraya tasiman cok yanls bzm lafimiza gore mi birakcan kizi. Iliskiyi yasayan sizsinz

0|0
    0|1
    • ya hiç bırakacağımı sanmıyorum sadece kafamdaki soru işaretleri içni açtum

• bakirelik bu mu yani

2|0
    0|0
    • bilemiyorum ama herşeyi bana açıklıkla söylemesi güzel değil mi.

• sordum bunu sadece ilk sevgilisi olan çocukla yaşamış bunu başka da hiçbirşey yaşamadım diyo.Neticede bana da hiçbişi söylemeyebilirdi.

• yani bn böyle şeylerden pek hoşlanmıyorum ama pişmanlık olabilir hata yapılmştır o kadrnı bilemem

snn içn sorun yoksa size mutluluklar:)

• Hiç kafana takma anı yaşa...

0|0
    0|1
  • kizlarla ciddi düsünmüyorum.

0|0
    0|0
  • ilk buluşmada çıkarıp ağzına vermeyeydin iyiymiş aslında.

2|5
    0|0
  • bundan pişman olmuşsa evlenirim, çünkü pişmanlık çok önemli

0|0
    0|0
  • ben erkek olsam evlenmezdim .. ama bu sitede sorman cok yanlis cünkü cogu erkekler abaza kizlar kasar .. tabi kimse üsütne alinmasin istisnalar hep var :)

0|2
    2|2
  • Bırak insanların fikirlerini sana göre sorun yoksa kimseyi dinleme ve hayatına bak

0|0
    0|0
  • ya şöylede bi durum var kızlar genelde kendıne güven veren ılerıye gıdebılecegını dusundugu ve sevdıgıne ınandıgı bırıyle yapıyosa bunları normaldr ama eger bu kız her cıktgı adamla yasıyosa aynı seyı o zmn suclamak lazım. eger bı sebepten dolayı ayrılmıssa yaptgı hersey gecmıste kalmstr cunku o ılerıye gıdebılecegnı dusundugu ıcın yasamıstr butun bunları.. bence kızı gecmısıyle yargılama sana yalanda söyleyebilirdi yapmadım da dıyebılrdı degılmı ?

0|0
    0|0
    • aynen öyle ben zaten 2.ci ilişkisiymişim ilk günden bu yana herşeyi ayrıntılı anlattı düşüncemiz de ciddi ayrıca.Sonuçta bunun bir izi belirtisi yok hiç yapmadım elime erkek eli değmedi dese inanırsın.doğru söyleyeni neden kovalım ki köyden.

• yanı bak işte kız sana dürüstce anlatmıs herseyı... senı kaybetmemek ıcın yalanda soyleyeblrdi. zaten o da yaptgı seylerden pısmandr. kım pısman olmuyo kı ? bnce ewlenmelısın derm..

• bknz.bedenen bakire ruhen neyse...

2|0
    1|0
    • kadınlar kadar hemcinslerine kötülük yapan bi varlık zor bulunur ya.

• Doğruyu söylüyorum hemcinsim yada değil farketmez.

Erkekler Ne Diyor 30

• Ama ben o dudakları öpüyorum :s

Hocam iki soru var cevaplanacak:

"Ben o kızı seviyor muyum?"

"Başkasıyla ele ele tutuşmak dahil herhangi bir şey yapmış birisiyle olabilir miyim?"

Ona göre yolunu çizersin. Aslında bunu mertçe söylediği için sana sadakatini göstermiş bana kalırsa. Bilmesek daha iyiydi tabi.. Hani ben bilsem, hep aklıma gelirdi. Ama bu onunla ciddi olmana engel değil, senin açından.

1|0
    0|0
    • sonuçta bunu bana söylemese kimse bilmeyecekti o kadar.ben bu kızı gerçekten seviyorum

• abi seviyorsan ve kız sana sadıksa o zaman devam et

Sonuçta herkes öyle böyle dese de, kadın cinselliğinin bastırıldığını göz önüne alırsak, yapacak birşey yok. Seviyorsan düşünmeyeceksin.

• ilk buluşmada oral yapan kızla ciddi olmak...Allah sonumuzu hayır etsin...

4|2
    0|0
    • şöyle söyliyim bi 2 ay kadar msn ve telefonla görüşmüştük. sonra buluştuk.

• Bence spesifik olarak bir ayrım yapmak çok ilginç ve komik bir durum.

Yani daha önce oral yapmış, anal yapmamış, 69 yapmamış ama bacak omza yapacakken bilmem ne olmuş vs.vs.

Böyle birşeye cevap aranmaz bence kendinize şunu sorun direk benden önce biri veya birileriyle birlikte "olmuş" bir insanla evlenebilir miyim? Yoksa bütün ilkleri benimle yaşayacak bir kızla mı (olur da bulabilirsem) evlenmek istiyorum? Buna verdiğiniz cevap sizin için önemli.

1|0
    0|0
    • böyle bir kızı bulabilir miyim gibi kapı bir soru da var hocam.

• şans..kader..kısmet..

• Üzgünüm ama bire üç kuralına göre çok daha fazla şey yaşadığını bilmelisin. O iş oralla kalmamıştır emin ol.

2|1
    0|0
  • el ele tutuşmak, öpüşmek, oral, anal vs gitgide tekdüzeleşen şeyler. erkekler sürekli kızları zorluyor şunu yapalım bunu yapalım diye, kendi başına isteyen kız çok az. toplum değişiyor, biz de maalesef geçiş dönemine yakalandık. dolayısıyla karar senin, kabul edebilirsen kafanda evlenirsin.

0|1
    0|0
    • genelde sorun etmiyorum bazen takıyorum bunun üstesinedene nasıl gelirim.

• zamanla gelirsin ancak, baktın sadakatine sevgisine güveniyorsun, ondan sonra kafandaki bu düşünceler de gider.

• ne fark eder ?

0|0
    0|0
  • evet evlenirdim hemde zevkle. Bekaretini vermiş olsaydı ne olacaktı. arkadaşım geçin bunları. size ne veriyor ne vermiyor ne katıyor hayat boyu yanınızda olacakmı olamayacakmı. bunlara bakın. Herkes birşeyler yaşıyor. siz ondan önce yaşamadınızmı? Eğer yaşamadıysanız haklısınız.

0|0
    0|0
  • ilk buluşmada keşke bi cafeye falan gidip iki muhabbet edeydiniz yahu?

0|1
    0|0
  • lan olum ne biçim konuşmalar bunlar ya kız arkadaşınla bunlarımı konusuyon eskı sevgiline sunumu yaptın bunumu yaptın die sonucta yapmıssa yapmış bazı şeyleri arkada bırakıp bahsetmemek gerek boşuna kendini üzüyorsun..

0|0
    0|0
  • içi önemli içi bunuda biz degil sen bileblirsin kardeşim, ha bu olayı onceden güvendigi sagam sandıgı bir erkekse ve o yanlışı anlamışsa eyvallah amaaaaa, bunu onunla zevk için yaptıysa sanada bunu zevk amaclı yapıyosa güle güle d çünkü senle evlendigindede başka eltlere yönelicek, kısacası ben olsaydım hayır derdim neden diye sorucak olursan ilk buluşmadada sana oral yaptıysa bu kızın güvenle alakası yok tek kelime yol ver gitsin... ;)

0|0
    0|0
  • Dinimizce de günah zaten (gerçi bi dakka lan jeusım ben takılırım kafama göre)

3|0
    0|0
  • adamın şeyini ağzına almış bide ona karıcım diyecem he ruhunuz patlak beyler diktirin

0|2
    1|0
  • buna sadece oral olarak bakmamak lazım,öpüşmek,ilişkiye girmek vs bunlarda ozmn önemli olur

0|0
    0|0
  • valla sen birilerine oral yaptırıyosan sanada birilerinin orl yaptırdığı denk gelecektir bence

1|1
    0|0
    • mantıklı bir bakış açısı:D

• yani özeleştri kardeş

• aslıdna doğru.Ben sırf zevkim için para karşılığı seks yaptıysam alelade kadınlarla onun sevdiği biriyle paylaştığı bi anı küçümsememem sorun etmemem gerekir dimi.

ama bazen eşref saatinde insan farklı düşünüyor.

• Bence sadece oral yapmamış, sevgilinin memelerini okşamış, hatta vajinasına da elini atmıştır. kafana takma bence. evlendikten sonra aradan bir kaç sene geçince seks hayatınız monotonlaşınca aralarında geçenleri konuşur fantazi yaparsınız:)

0|0
    0|0
  • evlenmem

0|0
    0|0
  • sana ne

0|0
    0|0
  • bakirelik nedir ? neden değerlidir ? önemli olan o küçük et parçası mı yoksa kevaşe olmuş zihin mi ?

0|0
    0|0
  • evlenirim neden evlenmeyım ki

0|0
    0|0
  • sahsiyet meselesi kız dürüst olmmuş sana karşı aferim bn etmezdm :)

0|0
    0|0
  • ne fark eder ?

0|0
    0|0
    • bilmem bazen kafama takılıyor sadece

• senın ne hıssettıgın ve ıstedıgın önemli gerisi boş

0|0
    1|0
  • mıllet neler yapıyor bu cok normal

0|0
    1|1
  • ciddi düşün bencede bu kızla kaçırma sakın

0|0
    0|0
  • ASLA

0|0
    0|0
  • kızın adı tuğçe mi?

0|0
    0|0
  • Sonra öpebileceksen tamam miden o kadar genişse

1|1
    0|0
  • Bence oral yapması hiç sorun değil sonuçta eski sevgilisi ve ayrılmışlar.benim sevgilimde benden önce 2 yıl birliktelik yaşamış hatta hamile kalmış çocuk bile aldırmış ama ben sorun etmiyorum birbirmizi çok seviyoruz ve ciddi düşünüyoruz

0|0
    1|1
  • senden önce tek sevgilisine yaptigina emin misin

1|2
    0|0
    • bilemem.hiç söylemeseydi de bilemezdim.

• sen bu kafayla bu soruya yorum yapma kardeş bi zahmet.

• sen dedigine bi bak akil sır eriyo mu.biz bi bayani 1 sene taniyip evlenme karari verirken nelere dikkat ediyoz sen ne yaziyon

• Sen kabulenebiliyorsan ki aklına takılıyor şimdiden bu iş olmaz arkadaş.Zaten türk erkeklerinin doğasına aykırı bi durum bu .Yinede bu kıza şapka çıkartılır oralı itiraf he helal

0|0
    0|1
    • evet o da var. her naneyi yiyip başkasıyla yeni sevgiliye elini bile tutturmayan.İstese bana da bunu yapabiirdi.

Yükleniyor...