Utanıyorum, sağlık sorunumdan yardım?

Büyük dedem Osmanlı-ticaret gemisiyle miço olarak gelmiş İstanbul'da esir gibi çalıştırmışlar zenci afrikalı diye 15 yaşındaymış 3 nesil hep hor görülmüş, babamdan itibaren türk vatandaşıyız. Ama içine kapanıklık sülalede eziklik olarak gelmiş (17 kişilik sülalem var ben ayrı yaşıyorum üniv. bitrdim) sorunum şu ki benim penisim C şeklinde, hiç kimseye ne gösterdim ne konuyu açabildim, yani sağ bacağıma doğru tam kıvrık asla bir ilişkide kullanılmıycak kadar kıvrık nerdeyse arka tarafıma dolancak kadar tam uyandığında sertleştiğinde yani. bu yüzden bu yaşıma geldim evlilik bile düşünmedim, araştırdım bir çareside yokmuş ama artık bende sevmek sevilmek istiyorum nasıl aşabilirim bu konuyu, cinsellik olmadan yani olmuycak olursada beni seven birileri olurmu? çok rica ediyorum siyahi oluşumla ve Allah vergisiyle dalga geçmeden cevaplayın sonuçta müslüman olmuşuz bizde

Güncellemeler:
Penis ameliyatı?
penisin işlevi nedemek? idrar ve sperm çıkmasıysa sorun yok. ben sadece eğriliğinden bahsediyorum kimse anladığı yok

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• işin bilen bir kadınla evlenirsen hakkından gelir bence düşündümde şimdi wwwooohoo dehşettttt bişey olurdu haa

0|0
    0|0
    • nasıl yaa? kim alır beni ve ne işe yararımki

• Öyle deme be. Herşey o degil ki. Aşk nelere kadirdr içini ferah tut kendine güvenmeyi Allah büyüktür nerde ne olacağını hiç bilemezsin. Öyle bir anda bir bakarsın öyle bisse karşına çıkar ki sen bile inanamazsin. Herkesten evvel kendi kendini sevmeyi bil

• alan alır meraklanma sen hiçç ;) kendne güven ki karşı tarafa kendi belli edesin

Kızlar Ne Diyor 2

• üroloji uzmanına bir görünseydin ya

0|0
    0|0
    • üroloji ne alaka?

• evet öyle.

• ya ben kaç yaşına geldim hiç ürolojik sorun yaşamadımki. C şeklinda sağ bacağıma aşırı kıvrık-eğri bir penis ten başka sorunum yokki. çokçok eğri, bu utançtan bu yaşa geldim kimseye gösteremedim bile. gülünecek acınacak bir eğrilik

• doktora gıtmedın mı kardes ya

0|0
    0|0
    • hangi doktora? estetik cerrahından başka bu işe bakan yok. onlarda bu tip vakkalarda sadece %15 lik bir düzeltme yapabiliyor

• yut dısına gıtme sansın varsa oraları arastır belkı bulursun ya

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım anlatımına göre sünnet sorunu olabilir. ayrıca burada çözüm araman anlamsız. sonuçta bizler bilim adamı değiliz. ama ben sana şunu söyleyebilirim. bir kaç arkadaşım sünnet nedeni ile eğri penise sahipti. küçük ve çok kısa 15 dakikalık bir ameliyatla sorunlarını çözdüler. kendini bu kadar kasma. çok büyütülecek bir sorun değil. şekil bozuklukları çok kısa ameliyatla düzeliyor.
    siyahi oluşun da sorun değil. herkes farklı doğabilir ve bu kişinin seçimi değildir. sana ayrımcılık yapan kendi utansın.
    ilk fırsatta bir hastanede üroloji bölümüne görün. üniversite hastaneleri bu iş için uygun olabilir. uzman çok olur

0|0
    0|0
    • durum urolojik değil ki. estetik cerrahi.

• arkadaşım üroloji uzmanı bakacak bu işe. ameliyatta ürolog eşliğinde estetik yapılır. burna estetik yapılır kulak burun boğaz yapar, kadına vajino plasti estetiği yapılır jinekolog yapar senin derdini de ürolog çözer

• bu bir düzleme makinesi bu sana yardımcı olabilir
    image5.sahibinden.com/.../157463816f45.jpg

0|1
    0|0
    • sen dalga geçsende bunu ben 13 yaşındayken kızgın ütüyle yaptım araya havlu koydum çocuk aklımla düşünmüştüm ama olmadı tabikide:(

• kanka bunu dene ütüden daha etkili

• Urologa git yardım eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...