Kızlığım bozulmuş mudur?

ben çok küçük yaşlarda 12-13 yaşlarda mastürbasyonla tanıştım. onun öncesinde de hep şeyimle oynamayı çok severdim oraya bişeyler ve koyardım değişik bişeydi psikolojik bir hastalıgım bile olabilir belki. ve 13 yaşlarında o bölgeme kalem felan bişeyler sokardım hep deodarnt felan sokmayı çok denedim ama girmemişti. bir kere yine böyle oynarken o küçük et parçası koptu sanki ama kan gelmedi hatırladıgım kadarıyla ertesi gün hastalandım ama emin değilim. o günden beri elimi bile atmıyorum ama hala korkuyorum ve bilmiyorum durumum ne. sevgilim var ve onunla hiç beraberliğim olmadı evlenınce olucak inşallah ve o zaman benden kan gelmezse ben nasıl anlatıcam durumu ya bana inanmazsa. ilk kez bu korkumu bu kadar açık anlatıyorum. eleştirmeden, kırmadan cevap verirseniz sevinirim.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim kızlık zarı kolay kolay kopmaz korkma sana birşey olmamıştır

0|0
    0|0
    • çok mu derinde?

• bayanların da ihtiyacı oluyor emin ol. ve bunlar çok küçük yaşta oldu şu an 19 yasındayım. o yaşlarda lezbiyen nasıl olunur kı

• klisterol gibi birşey olması lazım tıptaki ismi ama o doku gibi birşey zaten kan gelmez önemli olan damar çeperlerinin sağlam olması..

Erkekler Ne Diyor 12

• 12 Yaşında deodorant sokmak nedir abi ya :ASD:saD

2|0
    1|0
    • ciddi cevaplar istiyorum. çocuğum ve merak farkında değilim hiçbi şeyin. daha küçük yaşlarda kız kuzenim bana p*rno açıyordu onunla öpüşüyorduk felan. benimki psikolojik bir travma resmen

• Bir şeyler sokmalar, kız kıza öpüşmeler hiç iyi yolda değilsin ha 12-13 yaşında başlamışsın bide aboov :)))

• Bence kızlığın çok bozulmuştur bu duruma, kendisinden özür dilemeli ve gönlünü almalısın. Yani ben olsam, bende bozulurdum şahsen.

1|1
    1|0
  • Bence sen deodaranttan hamile kalmış bile olabilirsin.

1|0
    1|0
  • tek bir cevap vereyim. buradaki hiç birşeye kulak asmanı tavsiye etmiyorum bu sorun için. çnkü sağlıklı ve net bir yanıt olmayacak. git bir jinekoloğa muayne ol kendi başına.. en garantisi böyle.

0|0
    0|0
    • annem felan duyarsa çok kötü olur sağlık kayıtlarında çıkar mı acaba

• çıkmaz. çıksada sorun olmaz. adet ağrım çoğaldı kontrole gittim dersin. ki çıkmaz emin ol.

• jinekoloğa gidin en iyisi aklınızda kalmasın

0|0
    0|0
    • kayıtlarda çıkar mı oraya gittiğim

• ama korkuyorum da ya bozulmustur derse diye hep korktum ben

• ama aklınızda zaten bu durum sizin o daha korkutucu olur emin olun.
      hiç değilse öğrenirsiniz. ona göre söylersiniz erkek arkadaşınıza.

• Bozulmuş olabilir. Bir jinekoloğa gitmeni tavsiye ederim. Benim kişisel fikirlerim eğer niyetin temiz ise daha önce başkasıyla yapmadıysan ve bozulduysa diktirebilirsin. ya da ilerde eşine durumu anlatabilirsin.

0|0
    0|0
    • hayır hiç bişey yaşamadım. eğer olmazsa eşime anlatırım ama ya inanmazsa bana :(

• İnanmaya bilir. O zaman diktir yalan söylemek zorunda kalmazsın yani daha önce biriyle birlikte olmadım de yalan olmaz.

• bir doktora göster bence daha sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • bu yazının ekran görüntüsünü al. inanmazsa gösterirsin. ayıqs :)

1|0
    0|0
  • Bana bir mesaj atabilirmisin.. :(

0|0
    0|0
  • Bence de hic cekinme jinekologa git boyle anlasilmaz

0|0
    0|0
  • Bunu anene açsaydın keşke. Utanılacak bir şey yok. Çocukken yapılan çok c, ns şeyler vardır. Benimde saçma şeyler yaptığım oldu. Bence kendini hiç kasma hatta bir jinekoloğa görün Kimseden habersiz. Bir şey olduğunu sanmıyorum, en azından tamamiyle yırtılmamıştır. Namus bir zarla olmaz ama bu toplumsal bir kültür. Bir jinekoloğa görün sonra düşünürsünsün. Olmadı buradan yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
    • ya kızlık derinde bişey mi peki?

• Biraz içeride kalıyor. Yere bir ayna koyarak bakabilirsin. Bende videolardan gördüm açıkçası. Bununla ilgili videolar var araştırabilirsin. Ama jinekoloğa görün derim.

• Merhaba ben masturbasyon.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• jinekoloğa görünmelisin.

0|0
    0|0
  • Ya canım vajina şeklinden belli oluyor bakire olup olunmadığı.

0|0
    0|0
  • o yaşta bu merak azmışsın sen :D

0|0
    0|0
    • ya niye dalga geçiyorsun ciddi bişey soruyorum.

• yukarda arkadaş 8-10 cm demiş sallamış 2-3 cm içeride

• ANLAT NA BU DURUMU

0|0
    0|0
  • Yuh ya, igrenc otesi migdem bulansi okurken

2|0
    0|0
    • psikolojik bişey hala tramvasını yaşıyorum keyiften değil !!!

• Jinekologa git baksin kizligin bozulmusmu

Yükleniyor...