Kızların bakire olup olmadığı yürüyüşünden belli olur mu?

bence çok saçma böyle bişeyi yürüyüşten anlmak mümkün mü ben bunu bir çok kişiden duydum aslı astarı varmıdır bunu?

0|0
1332

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• söyledin zaten saçmaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • tamamen hurafe..

:)

0|0
    0|0
  • Ergen zırvası, yok öyle birşey

Minicik, 5 kuruş büyüklüğünde bir zarın varlığı yokluğu nasıl anlaşılabilir ki? Sen aynada baksan anlayamazken yürüyüş ile ancak kişinin endamı belli olur.

1|0
    0|0
  • biyolojik olarak bir kadının bakire oluşu gelişimini tamamlayamadığını gösterir. doğa, mükemmele ulaşma eğilimindedir. bu yüzden bakire kızlar yürürken sağa çeker. böylelikle karşı cins bunu hemen farkedecek ve bekareti ortadan kaldırmak için rakipleriyle kıyasıya bir mücadeleye girişecektir. iyi olan kazanacak ve bekaret bozulacaktır. amin.

0|0
    0|0
  • erkeklerinde koşmasından belli olur bu..valla

2|1
    0|0
  • Erkekler çoğu kişiyi o yolun yolcusu gibi gördükleri için anladıklarını sanırlar.

2|0
    0|0
  • Hayır, bu erkeklerin kendi uydurması.

1|0
    0|0
  • msn smileylarından bile anlıyorum

2|1
    0|0
  • 1km öteden anlarım.

0|0
    0|0
  • bu uydurma ama iliskiye girdikten hemen sonrasi yolda yuruyen kadin yuruyusunden nadirende olsa az once iliskiye girmis diyebilirsin

0|0
    0|0
  • bende bu sitede duydum

0|0
    0|0
  • aslı da yok astarı da yok, yürüyüşten ne belli olur biliyormusun, sallanmadan yürü yoksa günah bizden gider derler ya, yürürken kalçalarını sallarsan, rahat davranışlarda bulunursan , bakirede olsan fazla gitmez, kaşar olursun

0|0
    0|0
    • şahsım adına konuşma istersen yolda nasıl yürünmesi gerektiğini biliyorum! ben bunu etraftan duyduğum için sordum ok.

• sen sormuşsun ben cevapladım, cevaptan anlamamışsın, her duyduğuna inan ma hatta bir ata söz var: Gördüğünün yarısına , duyduğunun hiç birine inan ma derler

• Tabikide belli olmaz.Ama 5 dakika önce bozdurduysa belli olur :D

0|0
    0|0
  • bakire kız yok ki belli olsun

0|1
    0|0
  • şehir efsanesi

0|0
    0|0
  • Sokun suya batıyorsa bakire değildir nokta

1|0
    0|0
  • Ya o da bisey mi bizim koyde kizlarin yuruyusnden anne baba adina kadar soyleyen var

1|0
    0|0
  • :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S ... :S :S :S :S :S :S

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • nefesinden bile belli olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 13

• Ahlaklı insan anlayamaz.

0|0
    0|0
  • yoktur ya ne alaka arkadan yapılsa bile belli olmaz yürüyüşden yaşayan arkadaşlarım var belli bile degil

0|0
    0|0
    • Anal anlaşılır ama ilk denemelerde.Zar zor yürüyen kızları görmüşlüğüm var.Arkadaşlarına sor derim nasıl yürümüşler ilk denemelerinde

• Ay aşkı memnu'daki nihal geldi aklıma..behlülle ilk kez yaptık da kikikiikii..yüzümden belli oluyor mu! :D alemsin ayol:)

0|1
    0|0
  • harbi saçma olmuş soru yaa:))

belli olsaydı bekaretlik testleri kalkardı merak eden hadi bi kalk da yürü bakiim derlerdi:)

1|0
    0|0
    • haklisin sacma ama bir cok kisiden duydum kafam karisti

• ördek gibi yürüyenler bakire degil

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki hurafe bunlar :D

0|0
    0|0
  • mesela ben bakirlermi burunlarından anlıyorum

0|0
    0|0
  • igrenc ve saçma

0|0
    0|0
  • no frost buzdolabı gibi alnından geçiyo mavi yazıyla

0|0
    0|0
  • Ne alaka cok sacmasi

0|0
    0|0
  • böyle bişey olabilir mi arkadaşım ya böyle bi soruyu gene sormuşlardı

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|0
    0|0
  • tabi tabi, alnında da yazar kızın, dikkatli bakmak lazım.

3|1
    2|0
Yükleniyor...