Düğün günü regl olacağım yardım lütfen!!!?

Düğün günüme denk geliyor reglim geciktirici ilaç kullansam zararlı mı hangi markayı önerirsiniz

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• regline 5 gün önceden geciktiriciye başlarsan problem olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ya arkadaş derde bak ya. eskiden regl geciktirici mi vardı? aceleniz nedir? 3 gün damat dayansın ya? ayıptır be! sanıyormusun ki herkes evlendikleri gün ilişkiye giriyor?

0|0
    0|0
    • düğünden bir gün sonra phuket adasına gidiyorum balayına o kadar yolculuk o adaya regli olup denize girememek sıkıntı acele etmekten değil

• diyorum ya derde bak :)

• yüz defa evlenip balayına gitmiyorsunda

• bu senın aptal evlenecegin adamın düşüncesizliği.. insan sorar regl dönemın ne zaman diye bu akdar da aptallık olmaz ki..

1|0
    0|0
  • Damat bey biraz sabırlı olsun :)

0|0
    0|0
    • düğünden bir gün sonra phuket adasına gidiyorum balayına o kadar yolculuk o adaya regli olup denize girememek sıkıntı acele etmekten değil

• Haklısın bu konuda ama bir doktordan yardım alabilirsin

• Düğün gününü niyeona göre ayarlamadiniz?

0|0
    0|0
  • haydiiiiiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • sabredin biraz...
    verme hemen sende ogün
    yiyişşin geçiştirin..
    ilaç kullanma... sonra zararlar ortaya çıkıyor

0|0
    0|0
  • Gelinliği kırmızı al, kesim çözüm ;):)

0|0
    0|0
  • şansızlığın böylesi diyelim bişey önerimicem anladığım şeyler değil kusuruma bakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Primolut-n bunu al eczaneden. Adet geciktirici. Adetin baslamadan 3 gün önce sabah aksam aynı saatte ic. Ne zaman adet olmak istersen o zaman bırak. Bıraktıktan 3 gün sonra adet olursun. Yanlız baya sancılı gecebilir. Benim iki gün ağrılı gecti. He senede 1 kere kullanırsa sakıncası yokmus :)

0|0
    0|0
  • Aile doktoruna sor

0|0
    0|0
  • keske tarıhı ona gore ayarlasaydınız :/

0|0
    0|0
  • Hemen jinekoloğa gidiyorsun ve geciktirici alıyorsun

0|0
    0|0
  • Zarari flan yok zaten bir hafta kullancan sknti olmaz

0|0
    0|0
  • toz tarçın kullanmaya başla

0|0
    0|0
    • geciktiryor yani

• aynen regl olmadan bir hafta önce hergün bir tatlı kaşıgı ye ama abartma düzensizlik yapabilir

• Ben faydasını gormedim

Yükleniyor...