Bakirelik bir zar mıdır yoksa ar edep midir?

Sorum şu şekilde diyorsunuz ki , bakireyim , ama evlenmeden önce bir sürü erkeğe ellettirip dokundurup tüm dudaklarını ezbere bilen kızlar var ve sonra evleniyor sonra diyor ki ben bakireyim sizce bakirelik bir zar mıdır yoksa ar edep midir.

Sorum Bakire Olan Kızlara

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Her ikiside bence. Gerçek namus her ikisinede sahip olmaktır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk basta kızlık iki bacak arasından ibaret değildir :) bakireliği böle algılayanlar cok sacma. ben ona erkekle sevişym yatym kalkym bı yapmadqım o ıs kalsın sonraa ben kızım bakireym diye gezınym yok oyle bi dunya :) on erkekle düsüp kalkp kız olmaktansa bı erkekle sadece bı kısıyle ytmak ve bakireligi kaybetmek daha ınsancıldır :)

0|1
    0|0
  • her ikiside diyelim ben cok edepbiliyim ama bakire degılım diyince insan biraz tabi şüphe duyuyor bu zaman da.. bakire olmalı bence zardan ibaret degıl ama herseyı eşiyle yaşamalı .. öpüşmeyi dahi ... sırf bakire olupta edpsizde olmamalı bence herıkısıde olmalı

0|2
    0|0
  • tabiki ona yuz kişi dokunup ama hala bakireyim diye geçiniyorsa ha kız ha degil farketmez benim gözümde onun o... farkı yok

0|0
    0|0
  • bakire olmak cinsel ilişkiye girmemek demektir baska anlamlar yüklemeyin

1|0
    0|0
    • soruyu okuduysanız bir zar mıdır yoksa edepmidir yazıyor görüşünü yap ; yargılama

• bende diyorum ki sadece bir fiildir ikiside değil

• kesinlikle edeptir.

0|0
    0|0
  • bakireyim ama tam anlamıyla bakireym elime erkek eli değmedi desem yalan olmaz hep evlenceğm erkeği bekledim kendmi ona sakladım

0|1
    0|0
  • bakire olmak demek namuslu olmak değildir. hatta zar yerinde olup bakire olmayan bir sürü kız var diktiren falan. bide arkadan verenler var buna da bakire deniyor.(!) bence bu devirde iki damla kan hiç bişeyi göstermiyor. nerden anlayacaksın.. zaten namuslu bi kız sana karşıda namusludur elini bile tutmanı istemez belki.. elletmez senin ihtiyacını karşılamak söz konusu bile olmaz.. hatta ondan çekinirsin bu konuları açamazsın bile..

1|0
    0|0
    • bencede bana göre bir kız evlenene kadar bu tür konulardan hep uzak durmalı ve sevdiği kişiyede mütevazi bir şekilde dile getirerek konuyu kapatmalı

• sonra erkek niye dışarı baktı niye bilmemene etit niye aldattı diye vıdıvıdı yapar durursunuz

• dışarı bakıyorsan sen sevdiğin kıza sadece cinsel anlamda bakıyorsun demektir buda dolayısı ile sen onu haketmiyorsundur

Erkekler Ne Diyor 2

• Bekareti zara yükleyenler, hatta bekaret diye bir kavramı çıkarıp kadını kıstıranlar düşünsün!

Namus, ahlak zarla veya sevişmekle ilgili değildir bana göre.

0|0
    0|0
  • zar olyı artık mazi oldu şimdi kimseyi bakire olduğunu bilemezsinki doktor gidiyorlar halediyorlar erkeklere yuturuyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...