Kapat

Kız arkadaşım ile cinsellik üzerinde uyuşmuyoruz sanki..

Bir süredir beraberiz, çoğu konuyu konuşmaktan çekinmiyoruz fakat bazenleri cinsellik yönünden fikirlerini söyleidğinde sapıkca yada iğrençlik olarak bakıyor duruma.Ben ise birşey söylemiyorum ondan sonra.

Ben biraz düşkünüm cinselliğe fantezilerim hoşlanacağımı düşündüğüm şeyler var, evlilik öncesi ilişkimiz olacağını sanmıyorum bunu da anlıyorum,kıza evlilikten önce birlikte olalım da demem buna zorlamam fakat evlendikten sonra o da benim gibi istemeyecekmiş gibi... kafam çok karışık

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• daha ne istiyorsun? sağlam hatun, evlenince oyle davranmaz mrk etme kafası rahat olur açılır gitgide. daha fazla konuşup kızın psikolojisini bozma.

1|1
    0|0
    • durup konuşmuyoruz şakalaşma tarzında arada oluyor fikirleri rahatsız ediyor.

• arkadaşım pişman olursun. o tip kızlar evlenmeden önce zırnık koklatmaz. her türlü lafı da söyler sana ciddiye alma bu kadar. en iyisi o konuları açmamak, o konuları konuşmamak için oyle konuşuyor.

• ne desn kız istekli konuşsada bu ne biçim konuşuyo dersn kız normal takılma derm

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• evlenince değişir merak etme öncesinde bşy yaşamadıysa ne bekliyorsun normal tepkiler yaşadıkça değişir o.ama hiç bi şekilde tensel temastan öpüşmekten falan zevk almıyosa başka

0|1
    0|0
    • birşey yapmasını beklemiyorum, ilişkiye filan da girmeyi beklemiyorum evlilik tabiki önemli bir olay bu tür şeyleri yaşamak için fakat evlilikten sonra sorun kalmaması lazım. hiç sevmiyor değil öpüşmek filan değil sorun ilerisinde mesela birkeresinde belimden sarılırsan tokatı yersin demişti, bu hoş birşey değilmi ben mi yanlış biliyorum

• ilişki istemiyo sarılırsn öpersn derken tahrk olur br iki derken devamı gelr baştan koymuş kuralı

• Bnece evlenmeden önce böyle düşünmemesi senı öutlu etmeli. Bi anlık zevk için ilişkiye girsen nolucak ki ? Senın helalin olamadıktan sonra ? Bence çekinmesi senınle ciddi düşündüğünü gçsterir bnce enfsine hakım ol bunuda sorun etme

0|0
    0|2
    • Evlenmeden önce ilişkiye girmek istediğim değil sorun. bunu anlayacağımı belirttim zaten

• ozaman bunu kendıne enedene sorun edıyosun anlamadım.Kız korkuysun üstüne gitmez anlyaısla karşılarsın bu kadar basit.

• belki de sana tam güvenemiyo ve korkuyo

0|0
    0|0
  • sen de istemiyormusun evlendikten sonra cinsellik anlamadım

0|0
    0|0
    • hayır yani şuanda onun arada bazen aşkalaşırken fikirlerini söylediğinde sanki evlendikten sonra bile benimle ilişkiye girmeyi herzaman istemeyecekmiiş bundan okadar zevk almayacak, bunu hep uzatacakmış gibi hissediyorum

evlendikten sonra sanki sorun edecekmiş gibi çoğu şeyi, ben evleneceğim kadınla cinsellik konusunda düşkün olacağımı düşünüyorum

• hmm anladımmm.şimdi istemiyosa bekaretini düşünüyo bence veya kaçan kovalanır oynuyo benm fikrim böyle.itiraz edersen bişey demem :)

• Evlendikten sonra fikri değişir belki ama ne olur ne olmaz içine sinmiyorsa otur konuş kızla.

0|1
    0|0
  • bence bu cok büyük bir sorun.bu nedenle evlenmeden önce bu tarz konuları konusmak çok önemli senin sevdiklerini o seviyormu onun sevdiklerini sen seviyormusun bunlar çok önemli.ki ilerde evlendiğini dusun bunlar ayrılma aldatma nedeni olurlar.herşey sevgi degıl cinsel uyum çok daha önemli.

0|1
    0|0
    • ben de bundan korkuyorum onu seviyorum, evlendikten sonra cinselliği romantik bir olay gibi sürdürebilecekmiyiz bilmiyorum

• neden? merak ettim o yüzden sordum ...

• bütün söylediklerim nedenleriyle açıkça yazıyor orada

Erkekler Ne Diyor 2

• Cinsel fikirleriniz uyuşmuyorsa sanki biraz zor değil çok zor olur gibi. Ortak fanteziler ve ortak zevkler bana göre önemli bir nokta evlilik için.

Genelde huylu huyundan vazgeçmez derler.

Ama şu da var, şu an kendini rahat hissetmediği için öyle diyor olaiblir, bu durumda değişeiblir ama bu bir kumar.

0|0
    0|0
  • temiz kızmış sağa virmez zorlama

0|1
    0|0
Yükleniyor...