Tam anlamiyla birlesme sorunu?

Iliski sirasinda partnerimin penisinin sadece 3'te 1'iyle olabiliyorum. Net sekilde soramiyorum kusura bakmayin. Yani az ilerisi bayilacak kadar canimi yakiyor. Vucut tepkimelerim arzuluyor fakat yapamiyorum. Bu durum partnerimide benide mutsuz ediyor. Yani tam olarak birlesme olmuyor. Doktorum sorun olmadigini söylüyor. Sebebi nedir acaba?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• uygulamanızda bir yanlışlık olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• alışırısın :D

0|0
    1|0
  • acıyo de mi?

0|0
    0|0
  • neden peki büyüklügümü kalınlıgımı yoksa başka sorun mu

0|0
    0|0
  • Anestol kremle iyice bölgeyi ovala öyle yap

0|0
    0|0
  • Yeni ilişkiye giriyosan belli bir süre sonra düzelir, diğer sebep te senin hazır olmaman olabilir mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Partnerinizin penisi, belki normalden biraz buyukse ve sizde henuz buna yani birlesme olayina cok alisik degilseniz, bu tur seyler olabilir... Kendinizi oncesinde ve liski sirasinda, biraaz daha rahatlatmayi ve gevsemeyi deneyin, buda nasil olur? mesela guzel ilik bir dus ve/veya kuveti doldurup icinde, guzel kokulu ve cildi yumusatici ve sakinlestirici banyo kopukleri ya da atinca icinde eriyen tuz denilen seyler var... onlardan icine atip, kuvete girip gevsemeyi deneyebilirsiniz... Partneriniz, cok acele etmeyip sizi, banyo sonrasida, losyon ya da bebek yagi en basitinden, yuzustu yatag uzandirip, guzel sakin ve ellerini iyi kullanarak hassas bolgelerinize de bunu uygulayarak, sizi iyice hazir ve yumasatmis hazir bir hale getirebilir... Ben yine erkekte biter is diyorum...:)

0|0
    0|0
  • Aliskin olmadigin icindir kaslarin esnemesi icin hareketler var onlari yap ya da soyle partnerine yavasca girsin onceleri acir aliskin olmadigin icin ama anlik oluyor aci zevk aliyorsun sonrasinda

0|0
    0|0
  • tamamen vaginal kaslarla ilgili yeni başlıyorsanız normaldir darlıklar.

0|0
    0|0
  • İlk ilişkimde bizde de olmuştu iç kısımlara girilmemiş olduğundan dar bir şekilde partnerim girsin çözüm bir kayganlaştırıcı sürün senin dikkatini dağıtsın bir anda girsin bir kaç git gelden sonra açılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...