Bir kıza üstü kapalı hakaret ettikten sonra ne hissediyorsunuz?

Bir kıza mesela beğendiniz kızı ama, size uymayan bir kriter söz konusu.

işte ne bileyim büyük bir sorun mesela nedir bakirelik, evlenmiş ayrılmış hoşlanıyorsunuz ama, aileniz kabul etmiyor bunu kıza söylüyorsunuz "hoşladım senden ama evlenmen ayrılman sorun ailem kabul etmez" diyorsunuz kızı üzeceğini bile bile yaklaştınız, sonra da bunu dediniz.

sonra ne hisseder erkekler vicdanı ne der?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorsam böyle birşey demem zaten, kaç yaşına gelmişim aileme bağlı mı yaşıyacağım. O insanla ben evleneceğim ailem değil.

0|0
    0|0
    • ama diyorlar işte bir tane bile değil 2 kişi dedi tam evlenecek kızsın ama ailem kabul etmez salaklar sanki biz gelin bizi alın diyoruz...biz böyle iyiyiz kabul ediyorsanız edin etmiyorsanız uzak durun bu kadar net...

• Fiziksel olarak gelişip zeka olarak gelişememişler ne diyim.

• evlilik muhabbeti falan ne ya.. sorarsın evlilik düşünüyor musun bellli ki zaten düşündüğü sevecek güvenecek erkek aradığı belli zaten ailen kabul etmiyorsa ne oynuyorsun insanlar.. hoşlandım beğendim aşık oldum bilmem ne.. çok ikiyüzlüler ya...

Erkekler Ne Diyor 6

• madem evlenemeyeceğin biri ailenin olumsuz yaklaşacağı biri yaklaşmazsın kıza...

bunu yapan erkekte vicdan olmadığı için birşey hissetmez...bunu bile bile yaklaşan erkeğin amacıda şudur:senle sevişelim ama evlilik mevlilik yok ama ona göre...hali hazırda ya bakire değilsin yada dulsun bu tarz erkekler için bulunmaz bir fırsattır bu...bekaretini kaybetmiş veya dul kadınlar onlar için özgürce seks yapabilecekleri kişilerdir...ama bir yandanda karsılarındakinin evlilik düşüncesinden rahatsız olurlar...

birşey hissetmezler kısaca...

0|0
    0|0
    • kız kapalı ve beş vakit namazlı bunu biliyorsun ve hiç öyle yumuş yumuş bir tip değil.. sana bile 5 ay cevap vermedi..neden uğraşırsın ki bu kızla bu kadar... bir sürü başka kız varken niye o yanii..vicdan olmadığı kesin ama..

• bana ters.. hakaret edilecek bişey varsa açık açık edilir.. bahsedilen konuda da hakaret edilmez..

0|0
    1|0
    • yok ben bundan utanmıyorum bu tercih meselesi boşanırım kime ne anlaşsam mutlu olsam zaten ayrılmam da.. bu ne ya bu ezikleme ne arkadaş iki kişi yaptı bunu. size bizi al mı diyoruz yanaşmazsın olur biter bakire kız bulur evlenirsin.. ne bu duygusal yaklaşmalar falan..ha ihtiyacın varsa zaten verecek insan belli..duygusal duygusal nutuklar falan üzülmeler falan ne bu ikiyüzlülük ya.gel bana de ki baştan ben senle takılmak istiyorum de bende cevabımı veririm yoluna gidersin duygularla oynamak ne

• niyeti önce başkaymış sen öyle kızlardan değilmişsin onu anlamış sonra bu bahaneyi söylemiş budur o zaman başka bi açıklama olmuyor..

• ayıp ama, valla yıp yazık ya ondan sonra sevilmeyi beklerler...

• Çocuk biraz da arada kalmışsa demek ki..

0|0
    0|0
    • arada kalmışsa uzak duracak...kimseye zorla gel demedi kimse kolay mı böyle insanların duygularıyla oynamak kız seninle tokalaşmıyor bile neyin kafası bu..

• pişmanlık :(

0|0
    0|0
    • nasıl bir pişmanlık pişman olacaksa neden baştan uzak durmaz?

• haklıysam hiçbişey haksızsam vicdan azabı...

0|0
    0|0
  • kendisiyle dalga geçtiğimi anlamayan kızlar beni hayattan soğutuyor

0|0
    0|0
    • baştan biliyordun ve hiç dalgalı da durmuyordun ki 5 ay uğraştın kızla birşey verecek bir tipte değil niye yaklaşıyorsun peki.. verecek insan belli eder değil mi...

• bu kadar lafı söyleyene kadar vereydin çocuğa şimdiye gidip gelmişti.

• terbiyesizsin ben burada ciddi birşey soruyorum illa oraya çekmek zorunda mısınız?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...