Merhaba ben ayşecik can ayşecik ...

Selam site sakinleri

ve kapıcı hüsrev amca

Şimdi ben birşeyi çok merak ediyorum

Ama gerçekten merak ediyorum

Şimdi ben gerçekten bekaret ile soru soruluyor ya

Sonrada millet yazıyor boşver önemli olan ruhun bakire olsun hah işte o nedemek abi bana onu bir anlatsanıza cidden merak ediyorum?

not:kesinlikle insanların hayat tarzları ve yaşayışları beni ilgilendirmiyor ve herkese saygılıyım

kimseyi ayıplaman kınamak yargılamak gibi bir amacımda yok

ama kafam karıştı..

Güncellemeler:
iyide hayat daha önce başka bir erkeğe aşık etmişse ne alaka ya :S

bu kader

0|0
9|24

En İyi Kız Görüşü

• bedenin bakire değilse ruhun nasıl bakire olacak yahu?

2|2
    2|2
    • benimde kafamı karıştıran o :))

• asagidaki yorumda gayet aciklayici sandim + genelleme yapmadim. beyinsiz oldugundan dolayi algida sorun yasaman da gayet dogal.

önce okudugunu anla, sonra gel kendi fikrini söyle.

• haklısın: çünkü ben kimseyi tanımam ancak bakire olmayıp hata yapıp en azından bakireligine sahip çıkan kızlarıda korumak benim hakkım.

Erkekler Ne Diyor 24

• Bilmem ruhu bedeni dileyen dilediği gibi takılsında benim takıldığım olay şuki... önemli olan ruhun bakire olsun herşeyinle gel bana bebem diyen lavuklar var ya hah işte onların %98 i yalancıdır üç kağıtçıdır (98 oran kesindir tartışılamaz) hah işte onlar of yalarım yutarımın derdindelerdir malesef gerçek budur.kadının ruhun bakireliğine önem vermesine gelince onu bilemicem beb aynı şeyleri hissetmiyoruz

0|0
    0|0
  • ruhun bakire ise ruhunu tanrılara kurban ederler,

bedenin bakire ise bedenini tanrılara kurban ederler

bekaret, eski insanların tanrılara kurban edilecek kadın seçme kriteri..

kimisi de kurban etmek yerine dolunayda taş dildo ile bekaret bozuyor tören ile..

Eski insanlar çok garipmiş, ilk kez tarihe ilgi duydum bunları okuyunca

neyse işte efendim, ruhunu kurban ederler, seni yalan eder dünyayı dar ederler.. öyle iki ucu b.klu bişi bu..

en iyisi kurban olup temizce ölmek ya da sevdiğin ile yeniden dirilmek.

0|0
    0|0
    • kurbanda danaya girelim mi yakamoz :))

• He ya, sen deyince fark ettim. O abiyle mi sevişiyoruz ya burda, öyle bir bakıyor ki.. Iyk bööğğğh :(

• uyurken kapıyı kilitle :((

• Sevgilimizle romantizmin son boyutlarını yaşamamız neden insanlar üzerinde taşlanacak kadar büyük bir suç işlemişiz gibi bir izlenim yaratıyor? Oysa böyle özel ve kutsal bir şeyi gerçekten değecek insanla başka değerleri yitirmeden en güzel şekilde yaşamak varken bu baskılara boyun eğip kendi karakterimizi ortaya koyamamamız, ben bunu istiyorum ve yaşayacağım diyemememiz daha büyük bir suç bence. Bu kadının ve erkeğin doğasında, arzularında, içgüdülerinde var. Bunu elbette ki iki taraf da yaşamak istiyor ve yaşamaları gayet insani. Sevgilinizle her ne kadar aceleci davranıldığında ilişkiyi basitleştirebilse de zamanında yaşandığı taktirde ilişkiye değer katan bağları güçlendiren iki tarafın birbirini daha mutlu ederek daha çok paylaşımla daha çok sevmesini sağlayan ve ilişkide zamanı gelince mutlaka olması gerektiğine inandığım bir şey. Ve daha önce yaşadıklarınız vücudunuzda yara bere yapmıyor, sizi çirkinleştirmiyor. Eğer değerleri basitleştirmeden de yaşadıysanız zihninizde de hiç bir iz hiç bir eksiklik kalmaz. Peki şimdi siz söyler misiniz sizce böyle seviyeli ve duygusal bir bakış açısıyla içgüdülerimize kadar işlemiş bu istek neden ayıp?

0|0
    0|0
  • Bir tarafta Bir bayan; bir erkegi gercekten sevmistir, dogru insan oldugunu dusunup birlikte olmustur. Diger tarafta baska bir bayan vajinal iliski yasamamis ama anal,oral ne varsa onune gelen her erkekle yasamistir. Teknik olan biri bakire biri degil. Ama bakire olanin yemedigi nane kalmamis. Sence hangisinin ruhu bakire?

0|0
    0|0
  • Ruhun satılmışsa çarşı pazarda teselli arama boş sokaklar da, mazin kirlenmişse lekesi çoksa, güzelliğin neye yarar şerefin yoksa.

0|1
    0|0
  • evli ve karısıyla seks yaparken başka kadınları hayal ediyor,

evli ama önüne gelen erkekle yatıyor

sevgilisi var ama libidosu çok yüksek hormonlarının esiri

yukardaki örnekler çoğaltılabilir,

bunlar ruhuda bedenide kaybetmişlerdir,

birde overlock panpam gibi namuslu dürüst kimseye yan gözle bakmayan ehli namus beyefendi ve hanımefendiler var, bunlar bedenide ruhuda ger daim bakir

0|0
    0|0
  • eskiden bakireydim, hayat beni fahişe yaptı.vallahi günahsızım :(((

0|1
    0|0
  • Ayıplamak yadırgamak amacın yoksa o konularda yazılanları düzgünce oku ne demek istediğimiz gayet açık

0|0
    0|0
  • selam ayşecik ruh beakreti,vajinal bekaret falan bunlar hurafe...Günümüzde zarı baki tutup, bir kulağının arkası kalmış bakireler var...O bahsettiğiniz ruh bekareti ekran koruyucu..

0|0
    0|0
  • bunlar boş işler ve sen de boş işler peşindesin.

0|0
    0|0
  • cool gözükme çabası hissediyorum onu diyenlerin bir çoğunda

0|0
    0|0
  • vay anasını bilmio :D bak şimdi bir bakire olmak var bir ruhu bakire olmak var yani evdesin polis geldi arka kapıdan kaçtın bu bakire birde polis geldi ön kapıyı açtın ama tutuklanmadın buda ruhu bakire :D sanırım olmadı :D

0|0
    0|0
    • yok olmadı abi :)

• o zaman şöyle diyim bakireyim diyip arkadan çalışan kaşarlar var kendisini evleneceği adama bakire olarak sunan ama ondan önce her haltı yemiş olan kızlar birde şerefsizin birine inanmış güvenmiş bekaretini vermiş yada istemeden kaybetmiş ama ruhu bakire olan var dürüst ama bakire olmayan ama ruhu bakire

• ruhu bakire olmayan fiziksel olarak bekaratini dokunulmamış ama her şeyi yaşamış , yani çakma bakire :))

ruhu bakire gerçek bakire hiç dokunulmamış kişiye deniyor :)

0|0
    0|0
  • Ruhu bakire olmak seks yaparken 12 havariyi düşünmektir.

0|0
    0|0
  • ruhun bakire olması demek , gerçekten kalbinde kimsenin yer etmemesi demek.Öncekilerin geçici bir heves olduğunu bilmek.

0|0
    0|0
  • bacak arası bakire olmayanın zaten ruhu bakire değildir bunun tartışmasımı olur ruhu vermişki bacak arasına yanımış mevzu :)

0|0
    0|0
  • 2 porsiyon döner ,yanında bir porsiyon pilav ,bir kutu kola,üzerine bir tatlı ,yanında bir çay içip ,sonra uff şiştim diyen zat ,yerken aklın neredeydi ?

0|0
    0|0
  • yine ilk atlayan sazanlardan olma ıstemedım:(

şu dimeh ; bedenını s. et ruhunun derınlerınde kımseye vermediğin duygularını ılk ben tatmak ıstıyorum demek..

0|0
    0|0
  • neden bütün sorularında başkalarında farklı soru sorarım havası var. kapıcı hüsrev den bizene ? kelime israfı neden ?

0|0
    1|0
    • bilmiyorum abi öyle ilham geliyor sıkılıyorum normal sorulardan :))

ama overin yeri ayrı <3

• Aşık olmadan yatarsan ruhun bekaretini kaybediyor :)

0|1
    0|0
  • Aha bi bu eksikti bunuda sordunuz tam oldu :D

0|0
    0|0
  • bekaretinize sokayım

0|0
    0|0
  • güzel sorular bunlar.

0|0
    0|0
  • masum kedicik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Karakterli kız olmak . bazı kızlar bakire kalır ama öyle fahişe ruha sahiptir ki. Herkesle bir şekilde berbaeber olur ama o hepsi ile arkadaştır. Kızın boynu morarır o kapıya sıkıştırmıştır falan,

Kızın teki de saglam karakterli kızdır. Hayatını tabulardan arındarark birey olarak yaşar. O kıza biri sırtını dayadığında her anlamda güveneceğini hisseder.

Arada çok fark ..

0|0
    0|0
    • peki sence insan sadece evlendiği kişi ile mi beraber olmalı ?

kafam karışıyor çok..

• sence dogru olan nedir ?

• Bence doğru diye birşey yok. Sadece karakterli sorumluluk sahibi insanlar var. Bu bekaret olayında konuşmak bile kadınları aşagılayıcı bir durum.

• Asıl namussuz olan onlar aslında , bekarken her haltı yedikden sonra sadece cinsel birleşme yapamayıp bakireyim diye eşini kandırıyorlar ama bekarken herşeyi yaşayıp sorun olur diye kizligini bozdurmayan o kişiler evleniyor ve kızlık sorunu kalmıyor ondan sonra hiç mi bekarken yaşadığı heyecanı yaşamıyor ? Bu tip insanlar ışte eşlerini aldatıyor . Ne demişler köpek bokunu yemeden duramaz .

0|0
    0|0
  • Şu demek k...r o...u değilsen yalancı pislik değilsen pişman olmussan vicdanen ve ruh bakıredır yavrucum ...,karsı tarafta buna ınanmıssa zaten evlenıor cevremde bır kac erkek bakıre olmayan hatunla evlendı nıye sevdıgınden nıye temız buldugundan ... Ama ben yinede erkek bakir kadında bakire olmalıdır diye savunuyorum ;)

0|0
    0|0
  • bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla = ruhu bakire

ruhuma sahip olabilirsin ama benedime asla = zar yerli yerinde

2|0
    1|1
  • bekaretini kaybettin krizde misin anlamıyorum cicim. sorun nedir yani. saldırı olarak anlama da yani esintiler onu gösteriyor bana.

0|0
    0|0
  • bedenime sahip olabilirsin ruhuma asla diyen kız cinsi.

0|1
    0|0
  • dışın esmer ruhun sarışın

0|1
    1|0
  • aman ya, boş boş konuşuyolar işte. bi anlamı yok.

0|0
    1|0
Yükleniyor...