Mastürbasyon psikolojiyle alakalimidir?

Önceden ayip günah ya da yakalanirim diye mastürbasyon yapmazdim ve eksikliğini de pek duymazdim. Ama son 1 2 haftadir hergün gibi yapmak istiyorum sebebi ne olabilir psikolojik midir ya da hormonlarimda bazi oynamalar olabilir mi

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ergenliktesindir

0|0
    0|0
    • he ablacım ergenlikteyim sorma

Erkekler Ne Diyor 9

• Psikolojiye göre değişir aslında istek arzu kimi kızınca ister kimi üzülnce kimiad don Jon filminde ki gibi alışkanlık haline getirmiştir

0|0
    0|0
  • Bence artık dogal olani istiyorsun bedenin ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • alıştın mı bağımlılık yapar

0|0
    0|0
  • Kendini sıktın sıktın , şimdi alıştın ondan yap gitsin erkektede bayandada ihtiyaç

0|0
    0|0
    • kendimi sıkmadım hiçbir zaman

• Ama güzel bişey olduğunu anladın yap bence çok normal sıkıntı olmaz

• Hayır bu bir zevktir ve sen bu zevki geç tattığın için biraz hızlı ve sürekli olsun istiyorsun

0|0
    0|0
    • yaa sorma çok geç tattım yeni öğrenmedim herhalde sadece isteğin artmasının sebebini sordum

• Tamam iste isteğinin artması geç yattım o zevki vücut istiyor sürekli, eğer bide boşalabiliyorsan titreyerek oooohh değme keyfine.
      Ciddiyim çok normal hic bir sakıncası yok, belli sınırlar çereçresinde devam et bak rahatına zevkini almaya

• hormonal.

0|0
    0|0
  • Tamamen psikolojiktir.

0|0
    0|0
  • hormon meselesi, mast ihtiyaçtır yap gitsin :)

0|0
    0|0
  • Ikisinin de etkisi var bence. Yaz aylari hava sicak hormonlari etkiliyor. Milletin isi gucu yok su sira herkes depresyonla bogusuyor kurtulmak icin ilac olarak da mast. yapmayi deniyor bazen istem disi olarak oluyor yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...