Hamilelikle ilgili yardım?

Mayıs sonunda sevgilimle ilişki sürtünme yoluyla ilişki yaşadık göbeğime boşaldı yanlışlıkla akmasından korktum. Haziran ve temmuzda adet oldum ama benim 3 gün ve az sürer bu ayın basında olmam gerekirken 3 gün sabah kalktığımda kahverengi leke gördüm sonra bir damla kanama oldu. Ama adet olmadım bugün sabah kıpkırmızı esnek kan geldi yine bir damla. Gecen hafta iki kere test yaptım negatifti. Göbeğimin altında düz olan yerinde şişlik hissediyorum adet gecikmesinden dolayımıdır yoksa hamilelikten mi

Güncellemeler:
Ciddi bişey soruyorum lütfen

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile olamazsın.

1|0
    0|0
    • Bugün doktara gidicem. Malesef yanımda annemde gelicek ve odaya girer. Annemden böyle bir şüphem olduğumu saklıyorum. Eger o tarihten hamile kalsam bugün ultrasonla bakılsa anlaşılır mı ben bişey söylemeden hamilelik şüphem var demeden. Anlatabildim mi acaba ya :)

• Çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• ya hamile olursan adet olmaz anlayın artık bunu 2 dewfa adet olmuşsun hala neden bahsediyuorsun ya sen uyurken birileri bişey ytapmamışsa hamöile degilsin

1|0
    0|0
  • kumdan kaleler yapın sevdanız üstüne
    düşünmeyin geceyi gündüzü
    yıldızlardır sana yol gösterecek olan
    sen s**tiret o öküzü

0|0
    0|0
  • göbekten hamile kalan ilk kadın seninle gurur duyuyorum

0|0
    0|0
    • Göbekten kaldım demedim göbekten vajinaya akmıştır diye korktum

• nasıl akacak allah aşkına..

• DR ye git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hamile değilsin , regl gecikti o akıntı onun belirtisi sıcaklar hormonları etkilemiş.

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
  • seviyorum sizi be yüzümü güldüren canlar :D

0|1
    0|1
  • Yok bee :) bir kaç güne gelir tam kan sıkma canını

0|0
    0|0
  • Kesin hamilesin kanks