Vajina üstündeki tüyleri lazerle tamamen yok etmek doğru mu?

Tuyler tmamen alinsa bir daha cikmiyor biliyorsunuz. Sizce napmaliyim? Bir cogu yok oldu zaten ama hala var.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kılda keramet olsa insanın g. tünde çıkmazdı:D

1|0
    0|1
    • Sacinca kasinda kirpiginde cikmasa ne maymun olurdun bir de burdan bak :9 boyle sacma tespit...

• ben çıkmasın demedim bir kerameti yok dedim

Erkekler Ne Diyor 6

• Vajina tüyleri ile birlikte vajinadır normal olarak ağda ile al.

0|0
    0|0
    • Agdayla alacaksam lazerle alirim ebedi kurtulurum.

• Sen kendi adına tüylerden kurtulursun doğru ben erotizm, cinsel anlam açısından karşıyım evet tüysüz parlak tertemiz bir vajina çok güzel olur oral yaparken ama bazende tüylü hoşuma gider tüylere rağmen yaparım oralı.

• nedne böyle bir şey yapıyorsun ki çok olmadığı sürece sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • Cunku coktu simdi iyi. Az ve ince tuyler kaldi sadece

• traş edersin ama ortda v şeklinde bırak ya da az ama zarar verecek kkadar kimyasal ağdalar kullanma

• lazer canım

0|0
    0|0
  • aslında hiç alınmaması gerek hadi eşin kıllı seviyor napcan

0|0
    0|0
  • farketmez orman da olsa yalarim. ve benim yalamam onemli inan bana. 1 kerede 2-3 kere bosalttiklarima sor. hic sekse girmeden.

0|0
    0|0
  • Bence yaptırma gerek yok. ben tamamen alınmaşını gördüm. Çokta iyi degil.

0|0
    0|0
    • İyi bari. Bir daha yaptirmam. Hafif tuyle kalsin o zamn jilet ya da agdayla da almamak birakmaki daha hos goruntu sagliyo?

Kızlar Ne Diyor 2

• bence git lazere ben de gidiyorum bakalım 3. seans baya acı cektim ama bazıları az acı çekiyor belli olmuyor.

0|0
    0|0
    • İğneli lazerse acı olur ama iğnesizlerde bişe hissetmez

• hayır lazer epilasyon ve iğneli epilasyon farklı şeyler. lazer epilasyonda kıl kökünü yakıyor dene bir yerde gayet acı hissedersin ben 3 seanstır acı çekiyorum kafama göre yazmadım buraya

• lazer ince sarımsı tüyleri tam almaz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...