Türk dizilerindeki sevişme ve ahlaksız şeyler halkı bu hale getirdirdi?

Dikkat ediyorum artık dizilerde bir erkekle bir kızın seks yapması çok normal bir hal oldu öpüşme neyse tamamda sevişme ve seks bence izleyicileride etkilemeye başladı onlara istemesekte kendimiz bile bilmiyoruz ama özeniyoruz beyin olarak Tvde yapılan ve sürekli her dizide gördüğümüz sevişme sahneleri bize artık normal geliyor ve gerçek hayatta bunu yapanların sayısı hayli fazla ben buna karşıyım kardeşim müslümanız diyoruz ama şu halimize bak ya !!

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ah bebeğim ah :(
    Keşke o kadar masum olsak ve sadece bunun tek sebebi Türk dizileri olsa. Maalesef yaşlarımız itibariyle yaşıtlarımız da dahil bazı şeyleri biliyoruz. Dizi olsa da bilecektik, olmasa da... Yani dizi bahane bence. Ama yine de diğer küçük çocuklar için o sahneler kötü tabisi...

0|1
    0|0
    • eskiden bu kadar rahat olmuyordu ama kadir abimiz müjde ar ablamız vardı yani :D

• Teşekkür ederim beybisii :d

• rica ederim beybisi :))

Kızlar Ne Diyor 2

• reyting malesef...

0|1
    0|0
  • bari adam gibi seks yapsalar yorganın içinde dönüyolar sonra sabah suratlarında bir ciddiyet :D ben yapmalarına değilde yapış şekline karşıyım ghjklşlkj

0|0
    0|0
    • ahaha :DD bizimkiler amatör galiba :D:

Erkekler Ne Diyor 2

• devir deişti seks olmazsa filmler izlenmiyo bir de komik

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum artık komedi filmleri bile bel altı

• medya denen birşey çıkardılar bundan evvel evvel zaman önce :) ardından paralar heeep onun etrafında dönmeye başladı. bundan devlet, yapımcılar, uyuşturucu patronları, karı kız silah ticareti yapanlar, ardından büyük orta ve küçük işletmeciler. ardında en art sıralarda biz olduk arkadaşım. önce millet dediler. önceliği soymaya verdiler. acımasız bir şekilde, legal kölelik yaşıyoruz arkadaşım. kimse farkında değil!!! saygılarımla

1|0
    0|0
    • çok güzel bir yorum katılıyorum. benim çocukluk arkadaşım hiç ilişkiye girmemişti aşkı memnu dizisinden sonra çok etkilendi nasıl bişey olduğunu yaşamak istiyorum diye ilişkiye girdi ve şu an yapmadan duramıyorum en fazla 3 4 ay seks kölesi oldu çocuk

Yükleniyor...