Sadece bayanlar okusun lütfen?

Biliyorum hemen hemen hepimizin sorunu. Akıntı için ne onerirsiniz. Evet her bayanin akıntısı olur ama doktordan dinledim akıntı hiç normal birsey degilmis sadece cinsek birlesme sırasında olması gereken birseymis. Peki onerebilrceginiz ilac var mı

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Hangi doktor dedi sana onu? Benim jinekoloğumsa genç kız olduğumu elbette normal olduğunu söyledi
    Akıntı anormal değildir fizyolojik akıntın yani bu da şeffaf ve su gibi olan akıntı normaldir
    Anormal olanı süt kesiği gibi, beyaz, yeşil, sarı, et suyu rengi kokulu ve kaşıntını akıntılar bilmem anlatabildim mi

0|1
    0|0
    • Anladm. Benim bazen seffaf bazen beyaz sarı oluyo kaşıntı yok. Bu yuzden normal mi degil mi anlamiyorm

• Pekala tskr edrm bende doktora gitmeyi dusunuyodum

• Rica ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• Okudum ama devlet sırrı falan değildi dimi bu?

0|0
    0|0
  • ulan git cinsellikte aç ben cinselliği engelliyom siz diğerde cinsellik açıyonz nasıl erkeğinki ereksiyon oluyosa sizinkide sulanıyo işte pamps

1|0
    0|2
    • Kardesim uste yazmisim sadece bayanlar okusun diye. Sorun sende bende degil.

• Tamam ben bilmiyorm sen biliyosun

• Tabi la 2 yıl forum işleriyle uğraştım bana mı öğretiyosun

• bir dk kusup geleyim

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• ne ilacı ya şeffaf akıntı gayet normal bir şey be her kadında olur.

0|1
    0|0
  • Bunu o doktora neden sormadınız peki?

0|1
    0|0
    • Doktora gitmedim tv dan izlemistm.

• İlaç kullanmanıza gerek yok bence, her bayanda ortak sorun dediğiniz gibi. Benim de çok aşırı akıntım olur hatta bazen regl oldum sanırım. Annem de üstünde durmuyor adet öncesi daha yoğun olur ama ilaç kullanmaya gerek olduğunu sanmıyorum... Çok kafana takıldıysa kadın doğum uzmanlarına görün ya da her gün iç çamaşırına kağıt havlu koy. Ped koyarsan cildin hava alamaz ve mantar bile oluşabilir. Zorunlu kalmadıkça ped kullanmanı önermem.

• Anladm tesekkurler

• günlük ped kullan ben arada normal pedde kullanıyorum çoksa

0|0
    0|1
  • Bende de öyle bir sorun var ya :/ ped kullanmadan yapamıyorum :( genellikle kist akıntı yapıyo diye biliyorum.

0|0
    0|1
  • Hayir vajinal akinti adet oncesi ve sonrasi her zaman olur... sana sunu oneririm gunluk ped kullanma onun yerine ic camasirini SIK SIK degistir cunku gunluk pedler akintiyi daha da artitir ozellikle kokulu olanlar :))

0|1
    0|0
    • O zamanda gunde uc dort kez camasir degistrmem gerekiyo. Gunluk ped ozelliklede kokulu olandan kullaniyorm.

• Peki tesekkur edrm. Yinede doktora gidip bir ilac isticem. Nefret ediyorm bu durumdan

• Bisey degil , ama ben ilac kullanmani onermem cunki onlsr da zararli ama kendin bilirsin iyi gunler :)

Yükleniyor...