Hamilelik testi doğru sonuç vermiş midir?

Arkadaslar predictor erken gebelik testi aldım yaptım 5 dakka bekledim ve tek çizgi oldu. Eczane bunu verdi yani ama ben 2 ay önce ilişkiye girmiştim acaba doğru sonuç vermiş midir.

Güncellemeler:
Arkadaşlar yeni konu açmak istemediğim için güncelliyorum biraz önce kanamam oldu umarım adet olmuşumdur. Yarın doktora gidicem teşekkürler cevaplar için

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ay önceyse ilişki kesin çıkardı birşey varsa.

2|0
    0|0
    • Aynen katiliyorum

• bir düzensizlik yaşıyorum adet olmam gerekirken kahverengi akıntım oldu 3 gün. Kafama çok taktığım için şişkinlik oluşur mu veya bu düzensizlik yüzünden göbeğimin alt tarafına doğru umarım anlamışsınızdır çok zayıf olduğum için fark edebiliyorum

• Adet düzensizliği için doktora danış o zaman.

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 tane daha dene

0|0
    0|0
  • Canım onlara bizi hiç yanıltmadı

0|0
    0|0
  • yani tek çizgi hamile misin demek?

0|0
    0|0
  • Negatif çıkarsa gel pozitifse cevirirm ben onu merak etme sen

0|0
    1|0
  • hamile olmaktan korkuyorsan ilişkiye neden giriyorsun?
    adamla evlenmeyeceksen neden ilişkiye giriyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hamile değilsin işte

0|0
    0|0
  • Doğrudur büyük ihtimal.

0|0
    0|0
    • Erken gebelik testi olduğu için kafam karıştı yanı her türlü testte hamile olsam çıkardı heralde diye düşündüm

• bir ay oldum bu ay beklerken adet günümde kahverengi akıntı geldi içerdeki kan gelebiliyomuş falan ama bilmiyorum ya of

• Kan testi yaptır çok şüphe ediyorsan

• Bir tane daha yap bence

0|0
    0|0
    • İki gün sonra emin olamadım yine yaptım negatifti 5 dakka sonraki sonuç doğru olmucağı yazıyodu bende hemen attım

• 2 ay önce ilişkiye girip adet görmediysen hamilesindir. 2 ay uzun bir süre

0|0
    0|0
    • bir kere gördüm ama emin değilim

• Bende öyle biliyordum o yüzden pek dikkat etmedim ama üstüne görme diye bişey varmış

• adet kadar kanama olmaz onda. kanaman normal düzeninde olduysa hamile değilsin

Yükleniyor...