Erkek arkadaşım yanlış anlamış mıdır? bir bakın lütfen

bi senedir erkek arkadaşım var.yani çokta ilgili değiliz birbirimize.bu ilşki nasıl yürüyorsa bizde anlamadık pek ama sanırım kopamamak.işin içindede cinsellik yok.öpüşme var sadece.birbirimizin kokusunu almadan yapamıyoruz:/ boynumu öpmesi koklaması bile yetiyor.bugün gece 22:00 gibi annem babam alışverişe gittiler.bende anahtarı aldım.erkek arkdsm gelip beni aldı.arabada öpüştük durmadan sanki üstümüzden bir yük kalktı.ama yanlış anladımı anlamadımı beni bilmiyorum.siz olsanız yanlış anlarmıydınız ? bu arada ben şehir dışında olduğumdan dolayı 1 aydır görüşememiştik.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış anlamadan kastin, ilişki ise yanlış anlaşılacak bir durum göremiyorum, şayet iki taraflı yaşanması gereken bir duygu, neyini yanlış anlayacak bunlarla kafanı yorma aşkın tadını çıkar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• erkek arkadaşın ile öpüşmeyeceksen kiminle öpüşeceksin. gayet doğal. seni tahrik etmeyen, arzularını harekete geçiremeyen biriyle zaten olmaz, içten gelerek öpüşmen yeterli olur :)

0|0
    0|0
  • bastan asagi hersey yanlis dogru olan ne varki.

0|0
    0|0
  • canım, şimdi yanlış anlaması gereken ne, onu bi anlasak

0|0
    0|0
  • yanlış birşey geçirmediysen içinden yanlış anlamamıştır. ki sen onu yanlış anlamıyorsan oda seni yanlış anlamamalı :)

0|0
    0|0
  • ilgili degilsiniz durmadan öpüşüyorsunuz böle ilgisizlik dostlar başına çelişkili durum

0|0
    0|0
  • Yataga girme vaktiniz gelmis sizi

0|0
    0|0
  • ask mı degilmi bunu anlamak gerek öncelikle bence

0|0
    0|0
  • Sevgilin gene yanlış anlamış, ben hiç bir şey anlamadım. =/

2|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• valla okurken sonua geldiğimin farkınada varamadım..kim ölmüş nolmuş..bu son onca okuduğum başlangıca uymamış..ben anlamadım yanlışlık nerede merak etme o hiç anlamamıştır:D

1|0
    0|0
    • yasayan o siz sadece okuyorsunz

• bana ettiğin gibi kısa öz:))

• haklısınn ;:)

• büyü biraz abartma böyle şeyleri..alt tarafı öpücük ne var

0|0
    0|0
    • off adamla yattım desem buyutceksnz ama.. benm kuralalrım vardr kenme gore napablrm

• Garip bi iliski

0|0
    0|0
    • bizde anlamadık ama sanırım asıgız farkında değiliz bilemedm ki

Yükleniyor...