P*rno filmlerdeki inanılmaz mantık hatası?

Şimdi kızlarımıza soruyorum teknik olarak daha yakınlar bilmeye, filmlerde bildiğimiz üzere kol gibi aleti olan abiler oynamakta benimki öyle bamya değil (biliyorum çok yaratıcı ergen kardeşlerimiz bu soruya hemen bu yakıştırmayı yapacaklar) öyle kol gibi filan diye de atıp tutmayacağım, normal boyutta yani 17cm civarı fakat birlikte olduğum istisnasız tüm kızlar özellikle bacak omuza pozisyonunda kökleme yaptığım zaman acıyor veya rahatsız ediyor (sanırım rahim ağzına değme durumu oluyor) e peki bendeki kol gibi olmayanla durum buysa o filmlerdeki ablalarda mı erkekleri gibi normal dışı bir vajina derinliğine sahip? yoksa aynı sıkıntıyı yaşıyor ama çaktırmıyorlar mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• p*rno ayrı bir dünya. illa ki sıkıntı oluyordur ama oyuncuların ilaç aldığını biliyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlar günde kaç erkekle yatıyorlar tahmin edebiliyor musun? Afedersin folloş gibi bir vajinayla hiç ilişki yaşamamış ya da az yaşamış kızın vajinası bir olamaz. Adam kızın makat deliğini bir açıyor, iç organları görünüyor resmen. Tiksinç. Bizim kızların da öyle atıp tuttuğuna bakma bamya falan diye. Getir bunlara zenciyi, ilk geceden geberir giderler.

1|3
    0|0
    • yani aslında sanıldığının aksine ilişki sayısı öyle çok değil yani haftada kocasıyla 2 kere sevişen biri de iki yıl sonunda folloş olmalı bu mantıkla ve benim bildiğim vajina esnek bir organ doğum dışında esnekliğini kaybetmesi çok zor, bebek çıkabilecek kadar esneyebilen bir organın kol gibi bile olsa bir penisle folloş olma durumu yok gibi, makat kısmı apayrı mevzu orası doğal değil, esnek değil yani kas özelliğini kaybettiği için oluyor da benim sorum genişlik de değil aslında rahim ağzı boyu her kadında sabit öyle fazla sevişince uzama durumu olmamalı mantıken. tamam ahlaki olarak p0rn0 çok kötü hepsi. rospu vs vs de sevişme sayısı evli ve biraz da istekli bir çifti geçemez özel hayatlarında aktif olmayan p0rn0 oyuncuları için hele. ayrıca kastettiğim filmler illa gang bang zencili vs de değil mesela sadece kocasıyla film çekenler var onlarda da bu durum oluyor, sorduğum sorunun kaç kişiye veriyorlar or. spu onlardan ziyade ahlaki yönünü bırakıp fizyolojik kısmını merak ettim ben.

Erkekler Ne Diyor 3

• p*rno izleyene zevk vermek için dir oynayana değil ve p*rno daki kızlar alışkın at yarana başta onlarda acı çekiyor ve erkek lere yani jugolo lara penis büyütücü ilaç veriyor lar Buda kısırlaştırıyor tabi

0|1
    0|0
  • Bende 12 var kızlar yetermi

0|0
    0|1
Yükleniyor...