Sünnet derisinde şişliğin sebebi?

Eşimin penisinde, sünnet derisi çevresinde bir şişlik var. Biraz acı verdiğini söylüyor. 1 yıldır var ve gitmedi. Doktor önemsiz olduğunu söyledi ama hiç mi geçmez. Benzer durum yaşayan ya da bilinçli arkadaşlar var mı?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• çok sık cinsellik yaşıyor iseniz, deri hassaslaşmış olabilir ve şişmeler mümkündür. Veya alerjik bir durum olabilir, su, ter, vajina salgısı v. s.

0|0
    0|0
    • Biz yeni evliyiz. Ama 1 yıldır penisinde bu şişlik varmış.

• evet ultrasonla bakmışlar problem olmadığını söylemişler. ufak bir şişlik ve bu zamanlarda ağrı yapmaya başlamış yeni yeni

• mevsimsel birşey olabilir, ya da alerjik bir durum dediğim gibi.

Erkekler Ne Diyor 12

• Sünmet olunca iyileşmesi öyledir doktora gidince bişey dememişse sorun olmaz sadece sestetik açıdan sorun olur bendede dikiş izi var

0|0
    0|0
  • Herhangibir tahrişten olduysa sorın yok ama durup dururken olduysa biraz ciddi , hemde geçmemiş , bence onkolojiye gidin

0|0
    0|0
  • Benimkinde de ama aci hissi vermiyor yani. Sisligin olma sebebide sunnet olduktan sonra ayaga kalkma gezme gibi sebeplerden oluyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • YOKK YARDIMCINIZ OLSUN

0|0
    0|0
  • 1 yıldır gitmedi ise doktor hatalı teşhis koymuş başka bir doktora görünsün..

0|0
    0|0
  • Eşiniz sünnetsiz mi bende sünnetsizim

0|0
    0|0
  • Tahriş olmuş, bir kaç kez olmuştu bana da.

0|0
    0|0
  • iltihap kapmıştır o zaman antibiyotik kullanması lazım genede bir bevliyeciğe gitsin

0|0
    0|0
    • iltihabın sebebi daha önce ilişkide bulunduğu bayan mıdır

• ciddi misin

• ewet çok ciddiyim

• Azcık ara verinde sogusun :)) dalgaya vurdum ama anlamissinizdir oyuzden oluyodur

0|0
    0|0
  • defolu mal o iade et sen onu

0|0
    0|0
  • biz bu soruyu pek yaşamadıgımız için pek bilemeyiz ama çok fazla ilişki yaşanıyorsa.. sürtünmeye baglı tahriş oluyor o bölge yanma falan oluyor... bence ilişkiye gireceeginizde kaydırıcı falan kullansın acı yaşamaz

0|0
    0|0
  • Ulan benim sünnetçi kör olmasına rağmen güzel kesti, senin eşini kim kesti la :D :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...