Mastürbasyondan yapmaktan nasıl kurtulabirim?

mast yapmaktan nasil kurtula bilirim? vicdanen cok rahatsiz olurum yaptiktan sonra. ayda 1 kere felan yapiorum vazgecmeye calistim ama cok asiri cinsel istekliyim...

0|1
338

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 37

• Aşırı ve ayda bir kez se zaten kurtulmuşsun..

0|0
    0|0
    • kurtulmaya calistigim icin ayda 1 keze dustu. ama ben hic yapmak istemiorum.

• profılımde hakkımda bolumunu okurmusun lutfen branslarımla ılgılı yapabılecegım bısy varsa yardımcı olmaya calısırım

0|0
    0|0
  • alışkanlık gibi birşey onun yerine baska birşeyler yap mesela bir uğraş işine gir nefsine hakim olmaya çalış ona itahat et ve ne kadar günah oldugunu düşün dua da edebilrisin..

1|0
    0|0
    • ediorum isdede calisiorum ama mesela tek basima evde kalinca yapiorum. her defasinda soz verdigimde en az 1 ay dayanabiliorum..

• eee ben hicmi tek kalmicam :))

• tek kaldıgında onu yapcan şeytan dürtcek yani ama tek kaldıgında çık dışarı gez arkadaşlarınla takıl ya da dediğim gibi bir oyun oyna aklına gelmesın..

• Allah'ın her an seni gördüğünü kendine hatırlat dur. Her kötülükten uzaklaşırsın kardeşim.

0|0
    0|0
    • diorum ama o an aklim gidior galiba. hic bisey dusunemiorum. o kadar istekliyim.

• İsteğinin gitmesi için yapıyorsan sorun yok

0|0
    0|0
  • evlenek mi

0|0
    0|0
  • Panpa ben günde 5 kez yapıyorum, pişman olmuyorum. Sen niye oluyosun? Yasak değil, günah değil, ayıp değil. Taş. ak bir yana da kız arkadaşım yoksa haftada en az 2 kez yaparım ben ve çok mutluyum, sende böyle ol bence anshdgasdsağdp

0|0
    0|0
    • sus terbiyesiz seni. haram sen git din kitaplari oku ondan sonra gel bana yaz. bilip bilmedende gunah deme. carparim seni ha.

• Sen kimsin aq, bebeye bak. Sen ekmeğe pepe derken ben dinleri araştırıyordum. Hadi şimdi * git..

• hostttt.

• yapmayarak

0|0
    0|0
  • Seytan başında bekliyor demekki.. bunlar hep ibadet edilmediği için oluyor..

1|0
    0|0
    • evt beni rahat birakmiyor.. ibadet edip etmedigimi bilemezsin. aslinda namaz kilmaya basladim. ama demekki daha cok eksiklerim var.

• one beni al :))))

• Olur alirim gel

• rahatsız olma bu durumdan seks insanın üç temel içgüdüsünden birisi zararlı bir şey degil masturbasyon

0|0
    1|0
    • turkcen gid galiba ben vicdanen rahatsiz oluorum dedim. zararli ya da zararsiz demedim.

• öyle bir etkim var dogru sarhos ederim kendini unutursun

• yiyosa et.

• Dikkatini baska bir sey yonelt

0|0
    0|0
  • Yapmayarak ^^

0|0
    0|0
  • s. x yap, daha etkili oluyor...

0|0
    0|0
    • sen yap canım ben almim simdilik. kocam olucak kisiyle yaparim bol bol.

• bol bol :D az olsa

• ufff sanane koca benim olmicakmi istedigim kadar yaparim.

• Niye bırakmak istiyosun ki osenin bir ihtiyacın zevkin yap ne olacak.

0|0
    0|0
  • zina yapacagina mast yapmak daha iyidir

0|0
    0|0
  • Bu istegını sonlandıra bılırsın bukadar sıkıntı yapma kolay bırsey yapacağın

0|0
    0|0
    • stop yapmak zor bebe abi$ko.

• ayyy ne igrenc erkeklersiniz.

• Seks yapmanın medı ıgrenc l*n hödük

• nasıl yapıyorsun mast?

0|0
    0|0
    • sanane

• lafi bacina ilave ediorum bir bayana denmicek laf. guzel oldugumdan emin olabilirsin.

• herkesi altima sokacakda degilim. sen verirsen alan cok olur det etme.

• ayda 1 ihtiyaç zaten ya onda bişey yok kafaya takılcak hergün 2 kere yapanlar var

0|0
    0|0
  • devam et alışmışın vaz geçemen sen vicdanını rahatşatmaya bak

0|0
    0|0
  • aşırı cinsel istek ve ayda bir sefer :) aşırılığın anlamına bir bak hadi bekliyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya su masturbasyon ne demek ya

0|0
    1|0
    • ogretsin sana yukaridaki abilerin :)

• İyh abazalar ya onlar

• terbiye ediorum acidigimdan.

• Kollarını kır

0|0
    0|0
    • kollarimla yapmiorum malesef.

• Tazyikli su falan mı kullanıyorsun

• hea sende dene. surtun me die bisey duymadin heralde?

• evlen!

0|0
    0|0
Yükleniyor...