Dünyada gaylik mi daha yaygin yoksa lezbiyenlik mi?

Sizce gay sayisi lezbiyen sayisindan fazlamidir? yoksa ikisi hemen hemen esitmidir?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gey aslında eşcinsel anlamında zaten, yani kadın-kadına ve erkek erkeğe ilişki için de kullanılıyor (özellikle yabancılar yani ben lezbiyenim değil eşcinselim diye ifade ediyorlar)..

Ama ikisini ayırır da rakam vermeye çalışırsak.Biseksüel kadınları da hesaba kattığımızda bir adım önde olmalılar.

0|0
    0|0
    • gay = erkek erkege

lezbiyen = kadin kadina

homoseksuel = escinsel

;)

• Homoseksüel işin bilimsel tanımıdır. Erkek - Dişi ayrımı gibi. Siz kendinize "dişi" diyormusunuz?:)

Kullanılan dilde ingilizce "gay" olarak ifade edilmiş ve kabul görmüş. en son da kadınlar için ayrıca "lesbian" kullanılmaya başlanmış. İkisinin de ilk anlamı "gay" dır. Her ne ise ben bilgi vermeye çalıştım.Bu kadar yazmamın sebebi sadece size yukarıdaki bilgiyi veren insan hangisinin ne anlama geldiğini biliyordur zaten.siz bilgilerinizi bir gözden geçirseniz iyi olacak saygılar.

Erkekler Ne Diyor 11

• biseksüel ilişki yaşayan kızları da lezbiyen sayarsak belki gay olanlar kadar çoktur diyeceğim ama sadece kendi cinsiyle ilişki yaşayan kızların sayısı gayler kadar yoktur

0|0
    0|0
  • ne yapcan hangisi çoksa o tarafamı katılcan?

0|0
    1|0
  • sanirim esit ama gaylik yada tra.. ön planda cünki daha bir dislaniyorlar sanirim...

0|0
    0|0
  • Dünyada aç sayısının fazla olduğunu bundan daha çok kafaya taksaydınız belkide aç olmucaklardı...

0|0
    1|0
    • Ne alaka ?

• Yardımcı olmak. Dünyada ne kadar gay olduğunu öğrenince ne olcak? Üstüne mi alıcan?

• ya kardesim, sanane ne yapicagimdan? belki okulda bi sunum yapicam bununla ilgili, burda da nabiz yokluyorum, olamaz mi? sende keske bazi seylere olumlu bakmayi becerseydin belki de bu kadar sacma yorum yapmiyacaktin.

• yumusakcalar onde cunku gorunusu kadin fakat onunde kapi kolu olanlar cogalmakta lesler geride cunku kadinlar hislerini kontrol edebilirler ilk yazdiklarimi hemcinsim olarak gormuyorum ne cins olduklari belli degil

0|0
    0|0
  • Lezlik...ve daha da eski üstelik...

0|0
    0|0
    • ilginc. lezlik gaylik kadar göz önünde yasanmiyor daha dogrusu gay birinin gay oldugu lez bir kizin lez oldugundan daha cabuk anlasiliyor. Bu durumda lezligin daha yaygin oldugunu nerden bilebilirsiniz?

• Bu dünyada yaşıyoruz... Ve isviçre denen ülede bilim adamları topluluğu bunun anketini yapmışlardı. Kadınların % 97'si güzel ve düzgün fiziği olan kadınlardan hoşlandıklarını ve sevişebileceklerini söylemişler. Erkeklerde bu daha belirgin , zira Erkek gaylığıyla birlikte feminen bir duruma sokuyor kendini...dolayısıyla bariz belli oluyor. Oysa kadınlarda durum tam tersi. Erekek erkek vücudundan kolay kolay hoşlanmaz, çoğu tiksinir bile. Erkekteki Gaylık olayı Hormonal bozukluktan kaynaklanıyor.

• Gaylar

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok önemli bir mevzuu, bilgilenmek gerekir bende cevapları merakla bekliyorum.

0|0
    0|0
    • bende bu sitede daha ne kadar fikir üretmekten aciz üyeyle karsilasmak zorunda kalacam diye merakla bekliyorum!

• 0|0
    0|0
  • onu bilemem de ikisi de devamlı olarak yükselişte

0|0
    0|0
  • ikisde eşit dağılım sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ikisi de saçmalık

0|0
    3|0