İçim içimi yiyor lütfen yardım edin :(

öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar bundan bir kaç gün önce erkek arkdsimla birşeyler yaşadık yani sürtünme ile ondada iç çamaşırı yoktu bendede tam olarak vajinama boşalmasada yakın bi yere boşaldı sildim hemen adet belirtilerim var göğüslerim acıyor ilişkiye grme yada kızlık zarı bozulması gibi bi durum söz konusu değil sizce hamilelik gibi bir ihtimal yüksekmidir ? şimdiden çok teşekkür ederim

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Emin ol..Değilsin..Olsan da korkma devlet bakıyo

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 17

• yok be güzelim rahat ol sakın bu kadarcık bir olay içinde hayatı kendine zehir etme kenara boşaldı diyorsun kaldıki vajinanın üzerine bile boşalsa çok düşük ihtimal hatta dahada rahatlatayım seni milyarda bir ihtimal oda üzerine boşalırsa onun için rahat ol keyfine bak zaten bak hastalanma belirtileride başlamış . ama böle şeyleden üzülüyorsan bir daha daha dikkat edin arkadaşına söle sürtünme bile yapsa prezervatif kullansın.

1|0
    0|0
  • hastaneye gidiceksin gebelik testi falan sonra ultrasonda çocugunu göstercekler diceklerki merak edilcek bişey yok çocuk gayet sağlıklı :))) link

1|0
    0|0
  • Allah belani vermesin senin:D valla ben guluyorum:P

2|0
    0|0
  • kızlık zarı kendısıne gelen spermlerı gorunce MATRIX edasıyla kenara çekıldıyse hamılesın ...D

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır... hamile kalmak sandığın kadar kolay bişi değil...

0|0
    0|0
  • öyle bir ihtimal yoktur büyük ihtimal sonucta tam olarak yolu ilerletmemis yani erkek arkadasin :)

0|0
    0|0
  • Kızlık zarının bozulması ihtimali yokken nasıl hamile kalınabilinir ki?Tabikide mümkün değil ;) Rahat ol panik yapma.

1|0
    0|0
  • HALİME DEGILSIN HAMILE KALMAN İÇİN PENISIN 10 CM İÇERDE OLMASI LAZIM KORKMA SADECE BIRAZ HIRPALANMIŞSIN OKADAR BIRAZ DAHA DIKAT ET

0|0
    0|0
  • Yumurtalik enaz 10 cm icerde ordan dollenme olmaz hamilede kalmazsin ama dikkat et

Yanlslikla iceri dalarsa penis isin o zaman zor iste

0|0
    0|0
  • Yine de bir ustaya göstermek lazım. .(:

0|0
    0|0
  • panik yok hiçbişey olmaz :))

0|0
    0|0
  • Yandın, kürtaj yasaklanıyor. Ama devlet bakar canım...

0|0
    0|0
  • Hamile değilsin iyi akşamlar

0|0
    0|0
  • Ben jinekologum hamilesin sen. Adını ne dusundunuz :)

0|0
    0|2
  • bu gii durumlarda hamile kalma olasılığı % 5 tir. fakat hamile kalabilmenin dönemleri vardır. adet bittikte 7-8 gün sonra ile adet olmadan 7-8 gün önce. yani diyelimki 30 günde bir adet oluysunuz. tam ortadaki 10 günlük süre yumurtlma evresidir ve hamilelik o dönemde olur. onun dışındaki dönemlerde olmaz. adet olcakmışın zaten, korkmana gerek yok hamile kalma olasılığın yok. çünkü adet zamnın gelmiş.

0|0
    0|0
  • ihtimal var düşükte olsa tabikide

0|0
    0|0
  • valla kuzum bu işin dönemleri varmış; sonra ben bikere arkadaşımla ilişkideyken kalitesiz condom parçalandı, resmen içine boşaldım, banyoya gitti temizlendi, zamansız olurdu hamilelik.. neyseki olmadıda.. rahat ol içinde patlama olmadıysa ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hasta olmani bekle gecikirse test yaptır. Umarım değilsindir.

0|0
    0|0
  • iç çamaşırsız sürtünme nasıl bi duygu acaba?

0|0
    0|0
  • değilsindir kızlık zarı olduğunda daha da zor oluomş hamilelik olayı olmuyo değiliş çok az bir ihtimal bu yani bana göre değlsn adet belirtiside varsa kesn değilsndir hamile olsan belirtisi olamaz bukdr erken yok değilsndir

1|0
    0|0
  • olmaz bişi merak etme.

0|0
    0|0
  • ay saçmalama canım ya bizim düzenli bir cinsel hayatımız oldugu halde bu kadar korkmuyoruz:) sen rahatına bak hamile kalmak oyle kolay birsey değil...

0|2
    0|0
  • merak etme hamile değilsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...