Vajinada kaç delik var?

bu vajinada kaç delik oluyor arkadaşlar bir tane işemek için bir tane ilişkiye girmek için bir de çocuk çıkıyor nereden çıkıyorsa zaten aklım almıyor

• 1 adet
    19% (9)20% (9)19% (18)Oy Ver
  • 2 adet
    38% (18)57% (26)47% (44)Oy Ver
  • 3 adet
    25% (12)7% (3)16% (15)Oy Ver
  • 4 adet
    0% (0)2% (1)1% (1)Oy Ver
  • 5 ve daha fazla
    18% (9)14% (7)17% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
cevaplar harika teşekkür ederim herkese resmini gördüm ve kıvrımlı delikli acayip bir şey neyin nereye girip çıktığı belli değil çok kafa karıştırıyor bir gün yakından tanışma fırsatımız olursa kızı ağlatmayalım yanlış yerlere batırarak

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2 delik vardır, birisi sidik torbasının uzantısı olan idrar deliği, diğeri de vulvadan sonra başlayan , introitus olarak isimlendirilen vajina girişi ile başlayan ve serviks yani rahim ağzı ile sonlanan içi boş ve normal halde yaklaşık 7-10 santimetre uzunluğunda, 3 santimetre genişliğinde bir yapıdaki silindirik deliktir.
    3 cm genişlik doğum anında 30-45cm genişliğe kadar çıkabilmektedir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 5 tane kanka fışkiye gibi döne döne işiyoz :D

6|1
    0|0
  • 2 görünümlü ama 3 :D biri üretra, diğeri vajen. Ama bakirelerde ; vajen genel olarak olsa da sonuçta kapalı ve hymende adet kanı için delik oluyor :) ama tabi hymen insandan insana degisiklik gösteriyor :) latince yazdım açık açık yazamıcam anlamıssındır :)

1|0
    0|0
  • 5ve daha fazla ne ya:))

0|0
    0|0
  • 2 adet

0|0
    0|0
  • vajina dediğin kısım zaten bir delikten oluşuyor. genital bölgede 3 delik var biri küçük çiş yaptığımız biri popoda büyük çiş yaptığımız bir de vajina ilişki esnasında kullandığımız. doğum esnasında da eğer normal doğum ise ilişkiye girilen delik yani vajina büyür ve biraz yırtılma olur bebiş de bu delikten çıkar.

2|0
    0|0
    • yırtılınca kötü oluyordur sonra doktor dikiyor mu eskisi gibi oluyor mu

• Buyuk cis mi:)))))

• e yani yırtılıyorsa dikiliyodur tabi ki. ama nasıl olur bilemiyorum.
      argo kullanmadan anlattım işte, büyük çiş. :D

Erkekler Ne Diyor 3

• popo da da varrrr

0|0
    0|0
  • 2 delik vardır 1. işeme deliği 2. sikişme deliği

0|0
    1|0
  • Wvet öğrenmiş olduk ben 1 sanıyodum gerçi küçükken ondanda haberim yoktuda neyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...