Komşu kızına yanlış mı yaptım?

Komşu dul abla 19 yaş kızıyla yaşıyor evlere temizliğe gidiyor, ben çalışan hemde yükseklisanslı masterli akademisyenim. Kızına sınav için yardım istedi sadece 3 gün 2şer saat hftasonları. kızı çirkin, kilolu, biyolojik yaş 19 olsada 13 yaşndaki kız gibi masum, hani küçük kızlar hep komşunun yetişkin oğluna aşık olurya aynen öyle derste beni seyrediyo aptal aptal gülümsüyo. derse dapte olsun diye sorununu çözeyim derken cinselliği anlattım çünkü açlığı buyüzdenmiş, nasıl mast yapacağını filan öğrettim şimdi bana daha çok aşık, yanlışmı yaptım? sadece öğrettim, istifade etmedim zaten kilolu ve benden çok küçük.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• İyi etmıssınde. Kilolu, çirkin diyosun bunda çok ama çok yanlış dıyosun. O kiloları verebilir bir ton makyaj yapıp guzelde olabılır.

0|0
    0|0
    • ben kilolu deyişim asosyal olmasında etkidir diye dedim yoksa benim yaşımdaki günaha girmemiş bakir erkek için çirkinlik te kiloda önemsiz zaten balık et sebverim genç olduktan sonra hepsi hoş bana. sadece yaş farkı ve amacımın derse motive etmek oluşu. bu yaşımda bir genç kız bana aşık olsun evlenirim bile. ama burada amaç bir yardımdı dersti komşuydu vs

• asla yapmam. gerçekle yüzleşince cüretkar olur. komşu kızıyla sevişemem asla. hiç canlı çıplak kız görmemiş olsamda sadece sevişmek bile olsa zina olmasa bile yapamam. yabancı bir kız olsa belki çok merakımdan çıplak bir vucut görmeyi isterim ama annesinin ders için emanetine bunu yapamam

• onu yap demıyorum zaten kız senden yaşça kucuk.

Kızlar Ne Diyor 6

• Kilolu olmasa neler yapacaktın kim bilir manyak

1|0
    0|2
  • Yazık küçücük kızana neler öğretmiş pis herif

0|0
    0|1
  • iyi yapmamışsın. en iyi yöntem salağa yatmaktır

0|0
    0|1
    • o nasıl olucak? akademisyen biri salakmı olur kız avrupada yaşıyor anlamazmı?

• cinsel muhabbete girmiş olman hele saçmalığın daniskası

• avrupada yaşayınca zeki mi oluyor insan

• Igrenc bir insansin

0|1
    0|1
  • sen ne biçim bir insansın

0|0
    0|0
  • Yanlış mı yaptın acaba :D

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• kilolu diye ezmeni anlayamadım. Ve yanlış yapmışsın senden yaşça o kadar küçük bir kızla cinsel sohbet etmen saçma sanane eğer sen seyretmesinden çok sıkıldıysan bir daha çağırma olsun bitsin

2|1
    0|1
  • Of of of senin gibi adam düşman başına. Evlerden ırak...

0|2
    0|1
Yükleniyor...