Hymenoplasti operasyonu sorusu?

Hymenoplasti yani kizlik zari yenileme operasyonu geçiren var mi arkadaşlar? Veya bu operasyonu geçiren tanidiginiz eşiniz dostunuz vs. Bildiklerinizi paylasirmisiniz rica etsem? Ayrica lütfen isin ahlaki kismina yorum yapmayiniz..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• tanıdıkalrım evet vardı operasyonu geçiren , sadece jinekologlar dikiyor 1000-1500 tl fiyatı var ortalama özel yöntemleler dikilenler uzun süre dayanıyor. Ahlaki olarak doğru bulmuyorum hakka vebale de girmek hesap da var ondan iyice düşünüp karar verin.

0|0
    0|0
    • Kalici yaptiran tanidiklarin nerde yaptirmis bilgin var mi

• Aslinda buna sebep olan biri var onu zorlasam onunla evlenebilirim ama ne kadar istiyorum bilmiyorum benim çok zor zamanlar gecirmeme sebep oldu.. Ki o olsa bile onunla evlensem bile hic yasamadim bunu ve yani oluyosada kanamasini istiyorum

• bir şeyler diyorsun ama anlamıyorum sürtünme olayları mı yoksa? sevgilin mi ayr mısınız?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu operasyon evlenmeye bir ay kala filan yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Merhabalar.

Hangi boyutunda destek istiyorsunuz?

Iyi gunler.

1|0
    0|0
    • Bizzat operasyon boyutunda:) nerde olunur kime yaptirilir maliyeti nedir sonucta basari orani nedir..

• Özel bir önerim yok. Fakat özel hastanelerle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. İnternetden de bilgi alabilirsiniz

• Peki tesekkur ediyorum

• Kime yamamaya çalışıyorsun kendini. Kimse üzerine alınmasın bakireliğin umrumda değil yaptığın sahtekarlığa kızıyorum dürüst ol

0|1
    0|0
    • Yamamaya calistigim kimse yok sadece insanlar çoğu zaman kendine bakmadan karsisindakini yargilamayi kinamayi çok severler. Bunu yasadigim kişi zaten birliktelik olarak ilkim olacak ama geçmiş zamanlardaki cahilligimin sonucunu onlarca kişiyle yatmis biri olarak görünerek ödemek istemiyorum. ve kimseye de inandirma cabasinada girmek istemiyorum. Çünkü biliyorumki inanilmayack.

• Bana yazarmısın

• Maalesef..

Kızlar Ne Diyor 2

• dikim yaptırma şimdi yapay zar cıktı al bı tane kullan ama bu yapay zarın orjınalını bulmak zor turkıyedekı nette satılanların coğu sahte bu yapay zarın orjınalını satan bıldıgım tek bır yer var haberın olsun maıl adresleri ; beyazkardelen122@outlook. com nerdenmı buldum bu adresı :) ben doktorum aksama kadar bır dunya bayan diktireni söktüreni yapay alanı hepsı gelıp bana soru soruyor hepsıyle konuşa konuşa bu adresten yapay alanların baraşıya ulastıgını ve orjınal ürünü burdan bulduklarını öğrendim :) p

0|0
    0|0
  • ben aıle hekımıyım bana bu konuda sorunlu hastalar gelmıstı yaptırmıs fakat tutmamıs sorunları vardı bırde yapay kızlık zarı dıye bır sey bulmuslar onlardan alan hastalar olmustu bana sormak için göstermıslerdı ülkemızde netten satılanlar çin malı sahteymıs bır yerden orjınalını getırtıyorlardı işlerıne yaramıs hastalarda görmustum ama dikim olayı sanırım garantı vermıyorkı tutmayan olumsuz sonuc alanlar cok oluyor gelıyorlar anlatıyorlar görüyoruz dıkkat et sormak ıstedıklerın ve cekndıklerın olursa özelden mesaj atabılırsın

0|0
    0|0
    • ben doktorum dikim yaptıran ve olumsuz sonuc alan cok ınsan tanıyorum bır cok hastam yapay zar kullandı banaa gelıp anlatıyor sorular soruyorlardı bende onlardan öğrendıgım kadarı bu bahsettıgın ülkemızde nette satılan zar ve sahte işe yaramıyor orjınalının kullanımı bu sekılde degıl orjınal satan bır yer var hastalar ordan almıslar bende o sekılde öğrendım :) merak edenler ıcın bu zarın orjınal işe yarayanını satan yerden bır cok hastam almıs kullanmıs maıl adresı var vereyım ilgilenenler sorsun :) beyazkardelen122@outlook. com

Yükleniyor...