Kızlık zarımı görebiliyorum...

kızlık zarı ancak doktor muayenesi ile görülür diyorlar. ama ben dış dudakları ayırdığım zaman vajinanın hemen girişinde et parçası gibi bişey görüyorum o kızlık zarımıdır?

0|0
1025

En İyi Erkek Görüşü

• Kızla bu kadar dalga geçer gibi cevaplar niye anlamadım. Kızlar ve erkekler hepiniz eminim, belli yaşlarınızda merak edip incelemişsinizdir. Tabii büyükleriniz tarafından aman kızım yırtılır diye çokça korkutulmamışsanız... Dışardan sıra ile: Dış dudak, iç dudak, iç dudağın üst birleşim yerinde klitoris, klitorisin hemen alt iç üst kısmında iç dudağa benzeyen çok küçük idrar çıkış deliği, tıp adı ile vulva denilen ve birleşme sırasında uyarılmaya yarayan küçük pembe deri ve et parçaçıklarından oluşan giriş ağzı, hemen arkasında da kimilerinde ortada tek delik, kimilerinde kevgire benzer çok delik kimilerinde, yanyana iki delik, çok çok nadir olmakla tamamen kapalı ince deri parçası şeklinde KIZLIK ZARI.. Görmüş olduğun vulva yani giriş ağzı küçük deri parçalarının olduğu yer olabilir. Biraz daha aralandığında kızlık zarı görünebilir, ancak zedeleme olasılığın çok fazla olduğundan çok derinlere inme bence. Yoksa Doktorlar taş mı yiyecek. Bunlar kafadan attığım değil çok araştırdığım bir konu olduğu için okuduğum bilgilerdir. Sende netten araştır bence yada şüpheli bir durumun varsa en iyisi bir Doktor.. sevgiler...

0|0
    0|0
    • kabl edermisinz sizinle bu konu hakkıda bişy konuşmm lazım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• zarlar hep düşeş:D

0|0
    0|0
  • Biraz daha zorlasan rahmini çıkarıp bir su yıkayıp temizleyip takıcan heralde:=):)

3|0
    0|1
  • gorebiliyosan senin icin buyuk basari olsa gerek :-) iliskiye girince de yirtilmis mi diye acar bakarsin

1|0
    0|0
  • Bu teknoloji geliştirilsin artık sadece erkek çocukların pipisi gösterilmesin.

0|0
    0|0
  • müjde sana :D bunu kutlayalım artık görebiliyorsun :D

1|0
    0|0
  • yanaş bakayım ben anlarım doktorum :

0|0
    1|0
  • bende niye zar yok...

benim püskevitim de yok. ağlarım şimdi...

1|0
    0|0
  • güzelim şeyi 2 paralık ettin bu anlatışınla valla midem kalktı ya la

0|1
    0|0
  • açılın ben doktoruum :) hemen ucunda değil o 2-3 cm içerde

0|0
    0|0
  • peki gördükten sonra aydınlanma geldimi:)I

0|0
    0|0
  • oda bizi görecekmi

0|0
    0|0
  • kızlık zarını sen nasıl görecksin arkadaşım.vajına içindeki et dokusudur o

0|0
    0|0
  • kızlık zarından şüphen varsa demek sevgilin var kendin biraz zor olur söle baksın sevgilin

0|0
    0|0
  • aynayla bak daha iyi görürsün

0|0
    0|0
  • Bu neyle baktığına bağlı... :) Eğer rüyanı anlatmıyorsan bu söylediğin mümkün değil :)

0|0
    0|0
  • Amma merakliymissin:))

Evet evet iste o

0|0
    0|0
  • biraz daha derinlere inmek lazım :) yani degildir daha iç kısımlarda oldugunu biliyorum

0|0
    0|0
  • Evet aynen öyledir.

0|0
    0|0
  • onu nasıl görüyosun ya =)

0|0
    0|0
  • tebrkler kalp gözün açılmış senin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• Eğer uslu bir çocuk olursanız sizde bir gün kızlık zarınızı görebilirsiniz :P

0|2
    1|0
    • haha ne de komik. senin görebileceğini sanmıyorum o zmn.

• hahahahah :D tamam peri anne :D ne zaman görürüm acep :D

• gözünü üstünden ayırma

0|4
    0|0
  • ohaaaaaaaaaaaaaaa diyorum başkada bişey demiyorum

1|0
    1|0
    • neden :(

• Çok ileride falan değil o gördüğün kızlık zarıdır sadece 5 santim içeride yani

• manyak o darlıkta ne görecek biz kızdan bahsediyoruz boş ver sen fazla uğraşma

• Bisikletten falan düşmemeye bak sen, patlarsa annenlere ne dersin

0|0
    0|0
  • yaş tam olarak kaç dalga geçme amaçlı sormadım

0|0
    1|0
  • Görürsün ama anlamazsın diyorlar ama sen yeterli bilgiye sahipsen gördüğünde anlarsın.

0|0
    0|0
  • Hiç gülceğim yoktu yahu :) Senin dediğin şey Klitoris neyse bilmemek değil öğrenmemek ayıp arkadaşım az araştır :)

0|0
    0|0
    • klitorisin nerde olduğunu biliyorum. sen bilmiyorsun :D ben vajinanın girişinden bahsediyorum . klitoris ne alaka :D

• Ay sen yoksa masturbasyon yaparken klitoris diye nereni bızıklıyon:)))))) klitoris vajinanın dış dudaklarının üst birleşim noktasındaki sivilceye benzeyen, bazılarında daha büyük çocuk pipisi gibi duran şeydir:))

• nasıl göreceksin ya imkansız

1|0
    0|0
  • nasıl ya yok artık daha neler:)açıp bakcam şimdi:)

0|0
    0|0
    • bilmiyorum iç dudakları falan aralayınca vajinanın hemen girişinde et parçası görüyorum

• sende gorebildinmi haa haa :))) Konu basligi komik cevaplar ondan da komik :))))

• bak bak resmini çek bizede gönder:=)

• afferim sana. bakire misin diye soran olursa açar gösterirsin artık.

6|9
    1|1
Yükleniyor...