Kızlık zarımı görebiliyorum...

kızlık zarı ancak doktor muayenesi ile görülür diyorlar. ama ben dış dudakları ayırdığım zaman vajinanın hemen girişinde et parçası gibi bişey görüyorum o kızlık zarımıdır?

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Kızla bu kadar dalga geçer gibi cevaplar niye anlamadım. Kızlar ve erkekler hepiniz eminim, belli yaşlarınızda merak edip incelemişsinizdir. Tabii büyükleriniz tarafından aman kızım yırtılır diye çokça korkutulmamışsanız... Dışardan sıra ile: Dış dudak, iç dudak, iç dudağın üst birleşim yerinde klitoris, klitorisin hemen alt iç üst kısmında iç dudağa benzeyen çok küçük idrar çıkış deliği, tıp adı ile vulva denilen ve birleşme sırasında uyarılmaya yarayan küçük pembe deri ve et parçaçıklarından oluşan giriş ağzı, hemen arkasında da kimilerinde ortada tek delik, kimilerinde kevgire benzer çok delik kimilerinde, yanyana iki delik, çok çok nadir olmakla tamamen kapalı ince deri parçası şeklinde KIZLIK ZARI.. Görmüş olduğun vulva yani giriş ağzı küçük deri parçalarının olduğu yer olabilir. Biraz daha aralandığında kızlık zarı görünebilir, ancak zedeleme olasılığın çok fazla olduğundan çok derinlere inme bence. Yoksa Doktorlar taş mı yiyecek. Bunlar kafadan attığım değil çok araştırdığım bir konu olduğu için okuduğum bilgilerdir. Sende netten araştır bence yada şüpheli bir durumun varsa en iyisi bir Doktor.. sevgiler...

0|0
    0|0
    • kabl edermisinz sizinle bu konu hakkıda bişy konuşmm lazım

Erkekler Ne Diyor 24

• zarlar hep düşeş:D

0|0
    0|0
  • Biraz daha zorlasan rahmini çıkarıp bir su yıkayıp temizleyip takıcan heralde:=):)

3|0
    0|1
  • gorebiliyosan senin icin buyuk basari olsa gerek :-) iliskiye girince de yirtilmis mi diye acar bakarsin

1|0
    0|0
  • Bu teknoloji geliştirilsin artık sadece erkek çocukların pipisi gösterilmesin.

0|0
    0|0
  • bende niye zar yok...

benim püskevitim de yok. ağlarım şimdi...

1|0
    0|0
  • güzelim şeyi 2 paralık ettin bu anlatışınla valla midem kalktı ya la

0|1
    0|0
  • müjde sana :D bunu kutlayalım artık görebiliyorsun :D

1|0
    0|0
  • peki gördükten sonra aydınlanma geldimi:)I

0|0
    0|0
  • oda bizi görecekmi

0|0
    0|0
  • yanaş bakayım ben anlarım doktorum :

0|0
    1|0
  • açılın ben doktoruum :) hemen ucunda değil o 2-3 cm içerde

0|0
    0|0
  • aynayla bak daha iyi görürsün

0|0
    0|0
  • Bu neyle baktığına bağlı... :) Eğer rüyanı anlatmıyorsan bu söylediğin mümkün değil :)

0|0
    0|0
  • kızlık zarını sen nasıl görecksin arkadaşım.vajına içindeki et dokusudur o

0|0
    0|0
  • Amma merakliymissin:))

Evet evet iste o

0|0
    0|0
  • biraz daha derinlere inmek lazım :) yani degildir daha iç kısımlarda oldugunu biliyorum

0|0
    0|0
  • kızlık zarından şüphen varsa demek sevgilin var kendin biraz zor olur söle baksın sevgilin

0|0
    0|0
  • Evet aynen öyledir.

0|0
    0|0
  • onu nasıl görüyosun ya =)

0|0
    0|0
  • tebrkler kalp gözün açılmış senin

0|0
    0|0
  • aman zedeleme :)

0|0
    0|0
  • Bize sormana gerek yok Parmağını sok kanarsa kızlık zarı kanamazsa değil ehuehuehuuu :P

1|0
    0|0
  • senin bu sorunu görünce aklıma çocukluk yıllarım geldi ama başka kavramda anlatacagım sana benim elektronige çok merakım vardı mesela televizyonların arkasını açardım yada video ne bilim bilgisayar mesela saglam tvyi bozdugumu hatırlıyorum :D tvye ışık veren arkasında tüp dedigimiz ampul var aaa falan bumu ekrana o kadar şey veriyor falan o ampülü ordan çekip aldım bide öyle çalıstırdım baktımki dumanlar cıkmaya basladı :D seninkide o hesapp aaa lann bu zar mı acaba falan igneyle batırsam hissedermiyim acaba :D fazla merak iyi degildir sölim

0|0
    0|0
    • gidip bişey sokacak halim yok. zar olup olmadığını merak ediyorum sadece.

• göremezsin baby diptedir kızlık zarı :)

• verdiğin örneğe baya güldüm:)) o arkasındaki tüp dediğin ampül öyle yerinden çıkan sonrada tv yi çalıştırabileceğin bi ampul değildir bi kere, ekranla bir bütündür o:)) Kızlık zarına da gelince: sorana bu kadar cahil ayakları niye yapıyorsunuz.. Bazılarında doğrudur dış dudağın 1cm önünde olabilir. ama soran arkadaşa cevabım google amcaya yaz gayet açıklamalı cevaplar ve videolar alacaksın. Hemde kafadan bilgiler değil tıbbi makaleler. Gördüğün de kızlık zarı olabilir. Şekilleri farklıdır..

• kızlık zarı değildir, bızırdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Eğer uslu bir çocuk olursanız sizde bir gün kızlık zarınızı görebilirsiniz :P

0|2
    1|0
    • haha ne de komik. senin görebileceğini sanmıyorum o zmn.

• hahahahah :D tamam peri anne :D ne zaman görürüm acep :D

• gözünü üstünden ayırma

0|4
    0|0
  • ohaaaaaaaaaaaaaaa diyorum başkada bişey demiyorum

1|0
    1|0
    • neden :(

• Çok ileride falan değil o gördüğün kızlık zarıdır sadece 5 santim içeride yani

• manyak o darlıkta ne görecek biz kızdan bahsediyoruz boş ver sen fazla uğraşma

• Bisikletten falan düşmemeye bak sen, patlarsa annenlere ne dersin

0|0
    0|0
  • yaş tam olarak kaç dalga geçme amaçlı sormadım

0|0
    1|0
  • Görürsün ama anlamazsın diyorlar ama sen yeterli bilgiye sahipsen gördüğünde anlarsın.

0|0
    0|0
  • Hiç gülceğim yoktu yahu :) Senin dediğin şey Klitoris neyse bilmemek değil öğrenmemek ayıp arkadaşım az araştır :)

0|0
    0|0
    • klitorisin nerde olduğunu biliyorum. sen bilmiyorsun :D ben vajinanın girişinden bahsediyorum . klitoris ne alaka :D

• Ay sen yoksa masturbasyon yaparken klitoris diye nereni bızıklıyon:)))))) klitoris vajinanın dış dudaklarının üst birleşim noktasındaki sivilceye benzeyen, bazılarında daha büyük çocuk pipisi gibi duran şeydir:))

• nasıl göreceksin ya imkansız

1|0
    0|0
  • nasıl ya yok artık daha neler:)açıp bakcam şimdi:)

0|0
    0|0
    • bilmiyorum iç dudakları falan aralayınca vajinanın hemen girişinde et parçası görüyorum

• sende gorebildinmi haa haa :))) Konu basligi komik cevaplar ondan da komik :))))

• bak bak resmini çek bizede gönder:=)

• afferim sana. bakire misin diye soran olursa açar gösterirsin artık.

6|9
    1|1
Yükleniyor...