Seyfi Dursunoğlu nam-ı diğer bildiğiniz üzere Huysuz Virjin sizce gay midir?

Gizli Üye
yıllardır merak etmişimdir.kadın zannederdim onu hatta küçükken.bu kadın nasıl bir kadın derdim.yıllar sonra erkekmiş onu öğrendim:D şimdide düşüncem şu bu adam gaymidir sizce?yoksa gay olmayan bir adam kendini yıllardır bu kılığa sokup neden bu işi yapsın?kategori bulamadım cinsellik seçtim.
Seyfi Dursunoğlu nam-ı diğer bildiğiniz üzere Huysuz Virjin sizce gay midir?