Seyfi Dursunoğlu nam-ı diğer bildiğiniz üzere Huysuz Virjin sizce gay midir?

yıllardır merak etmişimdir.kadın zannederdim onu hatta küçükken.bu kadın nasıl bir kadın derdim.yıllar sonra erkekmiş onu öğrendim:D şimdide düşüncem şu bu adam gaymidir sizce?yoksa gay olmayan bir adam kendini yıllardır bu kılığa sokup neden bu işi yapsın?kategori bulamadım cinsellik seçtim.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Cinsel tercihi beni ilgilendirmiyor saygı duyduğum bir sanatçıdır kendisi ...

1|0
    0|0
    • bende saygı duyuyorum efendi bir insan.ama merak ediyorum yıllardır:D

• tabi tabi zaten o yüzden adam senin yaşından çok senelerdir sahnelerde görünüyor dimi?

• sanatçılık ölçütü uzun yıllar sahnede şakrabanlık yapmak mı? Buna sanatçı diyerek diğer sanatçılara haksızlık ediyorsunuz hanfendi

Kızlar Ne Diyor 4

• ben gay sanıyordum ama çok fikrim yoktu. davranışlarından öyle düşünmüştüm. ama zeki müren gaydi. Zeki Müren'i çok severdim.

0|0
    0|0
  • adam evli olumm

0|0
    0|0
  • bende gay olduğunu zannetmiyorum bir konuşmasını dinlemiştim onun sanatçı olduğu zamanda erkek sanatçı gazinolarda gözde değilmiş insanlara değişiklik olsun diye böyle bir karakter çıkarmışlar buda tutunca devam ettirmişler.

0|0
    0|0
  • hayır gay değil. huysuz virjin bir karakter. onun para kazanma yolu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayırdır..niyeti bozdun sanırım :) ama pek zannetmiyorum öyle olduğunu para için show yapan bir sanatçı..

0|0
    0|0
    • efendi gibi soru sorduk efendi gibi cevabını ver.

• sanmıyorum gay oabileceğini...Fikret Kuşkan da bir filminde çok güzel bir travesti tiplemesi oynamıştı...Mehmet Günsir Hamam filminde uzun öpüşme sahnelerine imza attı.Güney mesela sinemaya girişi bir erkekle öpğüşme sahnesiydi...

0|0
    0|0
  • salla ya bosver bende cocukken zeki alasya metin akpinari kardes sanirdm sonradan anladimki degilmis buyuk hayal kirikligi

0|0
    0|0
    • bende kadir inanır la türkan şoray elenecekler zannederdim.

• Ferdi Tayfur- Nejla Nazir hic ayrilmayacaklar saniyordum bende ;

• hii ona bakarsan battal gazide olmeyecek sanirdm bende

• DEĞİLDİR AMA KENDİSİNİ SEVMEM. KARAKTERİ BOZUK.

0|0
    1|0
  • Daha rahat kadınların arasına girmek için yapıyordur belkide =)

Gay olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...