Sevdiğiniz kızın p*rno görüntüleri ortaya çıktı! Tepkiniz ne olurdu?

Bir kızı çok seviyorsunuz, size açıkça söylemiş bakire olmadığını, bu sizi biraz uzse de çok sevdiğiniz için durumu kabullenmişsiniz...

Ve bir zaman sonra kızın eski sevgilisi elinde ikisine ait p*rnografik görüntülerle geliyor size ve diyor ki :"sevgilin bunu bende unutmuş, belki hatıra olarak saklamak ister".

Siz bu görüntüleri izliyorsunuz...

Soru şu aslında:

Bakire olmadığını biliyorsunuz ve kabul ettiniz...bu görüntüleri görmek birşeyi değiştirir mi?

Tepkiniz ne olur?

0|0
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok Türk erkeği bu durumu kabullenmediği gibi, hemen orada o davranışı yapacak kişi doğrar sonrada kız.

Bana gelince, Ben uç noktalarda yaşayan biri olarak. Kızın dürüst olması ve bana yalan söylememiş olması, benim için çok daha önemli. Zaten başta söylemiş durumu anlatmış bana her şeyini. Kıza karşı düşüncelerimde en ufak sapma olmaz, Dürüstlüğü yeter.

Gelelim şu görüntüleri veya fotoğrafı getiren Lavuğa, Ne izleme gere duyardım nede içinde ne olduğuna bakardım. Ben direk konuya girer, o görüntüleri orada onun bir yerlerine sokar ve o halde karakola kadar götürüp teslim ederdim. Belki götünde o görüntülerle 10 sene içeride yatarsa aklı başına gelir. Gelmezse de içeride onu şişleyecek çok adam var hele ki bu konularda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Elinde p*rno görüntüleriyle gelen eski sevgiliniz terbiyesizlik yapmış. Bence o kopyalardan birtane alın ve onu savcılığa şikayet edin. Habersiz olarak kaydettiğini ve durumu anlatın. Bu sizin yeni mutluluğunuzu engellemek için üstü kapalı bir şantaj. şayet siz benim kız arkadaşım olsaydınız sizi bu şerefsizliği yapan insana karşı yanlız bırakmazdım. Bekaret kavramı ise göreceli olarak insanların değer yargılarına göre değişir, Ben erkek olarak önem vermiyorum. Önem verenlere de saygı duyuyorum. Benim zihniyetimde düşünen tüm insanların genelde önem verdiği nokta dürüstlük ve samimiyettir. Dürüstlük ve samimiyet size hayatta bir çok şeyi kaybettirebilir, ama inanın o kaybettikleriniz sonradan arkasından ağlayacağınız , yas tutacağınız değerli şeyler değildir, bilakis kaybedilmesi gerekenlerdir.

0|2
    0|0
  • Sence kim cesaret edip eski sevgilisin yeni erkek arkadaşına bu görüntüleri verebilir

Canına kastı varsa yapsın.Bana gelirse böyle bişey.Onun tüm sülalesin videosunu çekerim

Neyse böyle sütü bozuklar varmı bilmem hala

0|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok..Geçmiş olsun başına geldiyse. Hiç bir erkek kabul etmez.

0|0
    0|0
    • basima gelmedi, sadece soru aklima geldi :)

• Hiç çaktırmam izlerim, tekrar izlerim. Direk kişilik analizi yaparım aynı pozisyonları aynı şekilde uygularım dakikası dakikasına. Mutlaka anımsayacaktır. Bakacağım suratı değişiyormu bunu gözlemlemek ilginç olurdu:) Tabi ileriye dönük bir ilişki olmazdı, olamazdı. Sevginin bazı durumlarda hiçbir önemi yoktur.

0|0
    0|0
  • bir an bozulurdum ama o goruntuleri saklayan kisiye neleri yuttururdum bilmiyorum. sevgilime de durumu belli etmezdim. kapanirdi konu adami hallettikten sonra.

1|1
    0|0
  • hatun bana böyle bişeyler olduğunu o elemandan önce söylemediyse dumanını çıkarırım.. dürüst olsun önce..

0|0
    0|0
  • öyle bana p*rno getirecekte hatıra olarak saklamak istersiniz diyecek.doğrarım onları.sonra adım p*rno katiline çıkar.kimsede öyle mezhep olamaz

1|0
    0|0
  • satırım nerde diye sorarım ona

0|0
    0|0
  • bana böyle yaptığı için 1 posta da ben yaparım ve ciddi düşünmem. ama böyle görüntüleri olan bir kızı etrafa yaymam.

0|0
    0|0
  • Benn kabulenmemmm...herşey tersine dönerr

0|0
    0|0
  • kabullenmeyi hiç düşünmedim ama öyle birşey olsa gider o görüntüleri emniyete veririm direk hiç düşünmeden sonuç ne olursa olsunn...

0|0
    0|0
  • ilk önce cocuğun sonrada kızın ağzını burnunu kırarım yolumu alır giderim

0|0
    0|0
  • Döverim uuuuuulllleeeeennnnnnnnnn :D

0|0
    0|0
  • o an diyeceğim tek şey ona S. Git güzelim

0|0
    0|0
  • oturur beraber izleriz :)

1|0
    1|0
  • Sürtünürek ateş çıkartırım.

0|0
    0|0
  • Katlanamam tabiki. Ayrilirim o an.

0|0
    0|0
  • kabullenemem.

yıkarım ne varsa

0|0
    0|0
  • Çocuğu sakat bıraktıktan önce mi yoksa sonra mı karar veriyim, tepkimin ne olacağını?

0|0
    0|0
  • ciddiyet düşünmem o kadınla

0|0
    0|0
  • hayal kurmak ne güzel ya.. aslında film senaryasona malzeme olabilecek konu...

0|0
    0|0
  • Vur dedik de öldürdün..Yok öyle bi dünya..Bye bye... "derim"

0|0
    0|0
  • abla ne fantain var yaaaa

0|0
    0|0
  • benzer bir durum benimde başıma geldi istersen özel konuşabiliriz :/

0|0
    0|0
    • gecmis olsun sana, ama benim basima gelmedi, öylesine sordum ;)

• yuhanna derim:S

0|0
    0|0
  • ooo cok kotu birsey kimse istemez sevdigi kizin boyle goruntuleri olsun boyle bir durumda bu goruntuleri oyle kolay kolay kimse kimseye gosteremez senin erkek arkadasina boyle goruntu gosteriliyorsa sen ondan ayril

0|0
    0|0
  • ayrılırım ozaman artık

0|0
    0|0
  • onu diyen cocugun:) geometrik seklini deistirir muhtemel goruntuleri:) onu bana veren arkadasa monte eder ve buna hitaben yeni bir film cekerim:) kiz arkadasima gelince boyle bir durumu unutamiyacagim icin ayrilirim goz gormiyince gonul katlanir peki ya goz gorurse...

0|0
    0|0
  • Acaba böyle bişey başına mı geldi? :D Öyle bişey olursa saniye düşünmem ayrılırım. Kim o görüntüleri gördükten sonra eyvallah diyebilir ki gururuma yediremem.

0|0
    0|0
  • çok saçma bi soru. kimin mezhepi bu kadar geniş olabilir ki ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben kabullenemem ya öyle de bi huyum var hep aklıma gelir benim içim ısınmaz bu durumda ona ısındıysam da soğurum

0|1
    0|0
  • ımm yani şöyle deyim biraz soğuma olur hani bi erkek düşüncesiyle cevap verecek olursam.açıkcası onunla cinsellikle ilgili pek bi şey düşünemem uzun zaman boyunca.

0|0
    0|0
  • bi erkek bunu kabulleniyosa ben ona erkek demem :)):

1|3
    0|0
    • helal olsunnnnnnnnnn

• neden kabullenmesin seviyorsa kabullenir o zaman şöyle düüşün evlenmiş ayrılmış ne fark eder? o.bu kimi 100 kişiyle birlikte olmadıysa sorun yok

• evlenip ayrılmak farklı bi durum. ama böyle bi durumda kabul eden erkeğe dicek lafım yok ..

Yükleniyor...