Benimki bir rekor mu sizce?

cinselliğe çok düşkünüm..hem de inanılmayacak seviyede, 33 yaşındayım ayrıca bekarım.

2,5 senedir kimseyle birlikte olmadım..parayla ilişkiye karşıyım..cinsellik olduğu zaman ufak dokunuşlar, tatlı öpücükler hoşuma gider ve haliyle bunu bir hayat kadınıyla yapamayacağım için parayla ilişki kesinlikle tercihim değil..

sizce 2,5 sene çok mu uzun zaman, bir rekor kırıyor olabilirmiyim? guiness'e başvurayım mı? :))

Güncellemeler:
bu arada bütün şartlarım uygun, ailemle yaşamıyorum, bekar yaşıyorum...tuhaf geliyor di mi size ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• mecbur kaldığından kırıyorsundur o rekoru ama sıksan giremezsin guinesse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oha ne var bunda gayet normal,rekormuş peh:P oglum sureklı askı yasanmadıgına gore sureklı cınsellıgın yasanmaması gayet dogal..

0|0
    0|0
  • kendini tatmin edecek şeyler yapıyorsan mastürbasyon gibi bu ilşki içinde bulunmanı engeller bence.ama gerçekten 2,5 yıl çok uzun bir süreee

0|0
    0|0
  • oncelikle whahaha cok komik aman en komik -_- Bakire olenler var amk sana neolmus

0|0
    0|0
  • Hemen geliyorum sevişelim

0|0
    0|0
    • dalga geç sen

• abi sen bence elizabeth devam et boşver bunu :)

• :))

• hem cinselliği seviyorum diyosun hemde 2buçuk senedir bişey yapmadın diyosun hiç inandırıcı değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu arada bütün şartlarım uygun, ailemle yaşamıyorum, bekar yaşıyorum...tuhaf geliyor di mi size ?

Kızlara duyurulur :) :) :) Özelden mesaj atabilir tanışabiliriz :)

hahaahahhaahahhahaa :) :) :) var yaaaaa

0|0
    0|0
    • özelden mesaj atmalarını isteseydim gizli yazmazdım..mantıklı ol dostum

• ama yine iyi dayanmışsın ... ama çook kişi var nice yıllara :) :) inş enyakın zaman da birlikte olursun tabi istersen

• umarım

• kiliseyre rahip aranıyormuş,yönlendirsem ilgilenirmisin? ya ye iç yaşa sex yap hayatın tadını çıkar...

0|0
    0|0
  • bence sen cinseliğe çok düşkün değilsin hata cinsel sorunlarında olabilir 33 yaşında cinseliğe düşkün bir insan her zaman kendine ilişkiye girebilecek bir kadın bulabilir yok paraylaymış yok dokunuşlarmış bunalr senin mazeretin

0|0
    0|0
  • belkide 2.5 yıldır tık olmadığı için bu kadar düşkünsündür cinselliğe :)

0|1
    0|0
  • 55-60 yaşında bakir insanlar tanıyorum :)

0|0
    0|0
  • allahın abazanı sanıyor ki buradan bazı kızlar ona gel benle seviş diyecek =))

0|0
    0|0
  • ellerin aşınmadı mı ?

0|0
    0|0
  • komik

0|0
    0|0
Yükleniyor...