Kızlık zarı dikildiğinde anlaşılıyor mu?

Kızlık zarı dikildiğinde anlaşılır mı ? Birde ne kadar zaman önce dikilmelidir?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazilarinda belli oluyor ama yeni bir atane var iceriden dikiliyor ve bir kac ay icinde kizlik zarin eskisi gibi oluyor ondan belli olmuyor tabi dahada pahali ama normal kizlik diktirme okdr basarili degil ve tabiki daha ucuz onu disardan dikiyorlar

0|0
    0|0
    • peki bu ucuz olanlar ne kadar dayanıklı

• kizligini bozdurana kadar ama okduugm kitaplara gore diktiren kizlarin kocalari anliyormus ters birseyler oldugunu kiz cok aci cekiyormus vs vs

• elimizden geleni yaptıracağız artık.teşekkür ederim bilgilerin için

Kızlar Ne Diyor 6

• dikildiğini herkes değil ama anlayabilenler var

ve birkaç hafta sonra tekrar kızlık zarı bozulmuş gibi olabiliyor yani dikilmesi çok da yeterli değil

0|0
    0|0
  • Genelde bir seylerin üstünü örtmek için yapılıyor sanırım :)

Evlenmeden, yani ilişkiye girmeden 3 gün önce yapılması lazımmış. çünkü az bi süre dayanabiliyomuş .. doktorlar hariç başkası anlayamıyormus

0|0
    0|0
    • 3 gün erken. e tabi örtbas etmek için yapıyoruz fantazi olsun diye diktirmiyoruz :D

• evet şimdi gördüm yıl dönümlerde hediye olsun diye diktiryorlarmış :D bizim bu türklerde sınır yok

• ya ben merak ediyorum bu kızlık zarını diktirmeyi.hastanelerde mi dikiyolar bu mereti bi ücret veriyormusun gibi sorular aklıma takılıyor.

0|0
    0|0
  • hastanede yapıyolar 2 buçuk milyar a ve evlendiğin adamda anlşamıyo muş

0|0
    0|0
    • istediğin zamn yaptırabilirsn 3 gün 5 gün önce değil

• 2,500 tl mi cok degilmi pekiii

• çok ama yaptırmak zorundaysan vereceksin bilemiyorum

• napcan arkadaşım sen ya heralde anlaşılmıyodur yoksa böyle bişeyi ne diye yaptırsınlar ilişkiye girmeden bi iki gün önce yaptırmak gerekiyomuş tam bilmiyorum

0|0
    0|0
    • ilişkiye girdiğim bir kıza vicdan yaptım onunkini diktircem

• manitanımı diktirecen :PP:

2|0
    0|1
    • lazım mı sana da tatlım :)

• oy oy oy kurban olsunlar sana fıstık :) kaça dikiyorlar bunu peki

• :D:DD: mal yaa..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...