Psikolojim bozuldu yardım?

Kendimi hamile gibi hissediyorum. Sürtünme yoluyla iliskiye girdik ama bosalma olmadi iceriye. iki kere adet oldum Yinede korkuyo insan. Adetim 1 hafta gecikti ağrılarım var adet agrisi gibi. Iki kere test yaptim negatif cikti kan tahlili yaptiramiyorum aşı derecede igne fobim var. Karnimi sis gibi hissediyorum bu korktugum icin olabilir mi ya da geciktigi icin. Bana biri yardim etsin nolur

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yapman gereken test filan yapmayıp adet olmayı beklemek. Sorunun yok çünkü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Merhabalar...

Korkularının Psikolojik olduğunu düşünmekteyim. Şu anda takıntı haline gelmiş olabilir. Obsesif Kompulsif bozukluğun başlangıç aşamasında olabilirsin. Şu andaki sadece bir yorum. Daha ayrıntılı bilgi almak için bir uzmandan destek alabilirsiniz.

iyi günler dilerim.

1|0
    0|0
  • Karnının şişkinliğinin sebebi kendini bu kadar sıkmandan kaynaklanan gaz dır. içine boşalan herkes hamile kalmaz fakat yumurtalıklara ulaşmayan hiç hamile kalamaz. Haydar Dümen sorularını hiç mi okumadın. Kendine eziyet etmekten vazgeç. Birşeyin yok senin.

1|0
    0|0
  • Hamile kaldığında öğreneceksin, 4 hatta 4.5 aylık olmadan karnında hiçbir şişlik olmaz hamilelikle alakalı ;)
    2 kere adet görmüşsün, sen hamile değilsin ;) Rahat ol

1|0
    0|0
  • Erkek olursa adını erman koy kanks

0|1
    1|0
  • Raat ol :P

1|0
    0|0
  • doğur camiye bırak. hacı patlak mısın. patlak değilsen çocuk olmaz merak etme

1|0
    0|0
  • Gerçekten psikolojin bozulmuş. Ne desek boş, sen aklındakini düşünmeye devam edeceksin. Altı adet sonra yine test yaptır, yine negatif çıkarsa belki rahatlarsın.

0|0
    0|0
  • isim düşünmeye başla.

0|0
    0|0
  • Şişlik başlarda olmaz. Sonuçta sadece küçük kan pıhtısı oluyor. Ayrıca üzerinden 2 adet görmüşsün. Hamile olma ihtimalin yok. İhtimal dahilinde değil direkt olarak yok yani %100 hamile değilsin içini ferah tut.

0|0
    0|0
  • 2 kere adet oluosun hala hamilemiyim diosun öyle mi

0|0
    0|0
  • kedidir kedi

0|0
    0|0
  • Adet olmuşsun işte. Hamile falan değilsin

0|0
    0|0
  • sürtünme yoluyla yaptığınız için sende gecikme olmuş olabilir. psikolojik olarak da gecikmiş olabilirsin. kafana takacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • bakiremisin

0|0
    0|0
  • Rahat ol demekki girememişsiniz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her haltı yedikten sonra böyle totonuz üç buçuk ararken izlemek sizi çok eğlenceli yahu.

0|1
    2|0
  • fazla paranoya değil misin

0|0
    0|0
  • korktuğun için pskolojik bunlar kafana bu kadar takma adet olmuşsun 2 kez hamile değilsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...