Kız arkadaşımın kızlık zarı diktirip diktirmediğini nasıl anlarım?

Kız arkadaşımın kızlık zarı diktirip diktirmediğini nasıl anlarım?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş sana bu işin prosu olarak söliyim sana, istediğin kadar kız geçsin hayatından.
    Dikilip dikilmediğini anlayamazsın yok öyle bir şey kafandan çıkar. :) Sağlam yapıyolar maşallah.

Ha bak nasıl anlarsın biliyomusun kardeşim , sadece içgüdü olarak.
    Çok kız geçmiştir hayatından hepsini süzmüşsündür , hangi kızın nasıl davrandığını iyi biliyosundur.

O kızla ilişkiye girdiğinde onun tecrübesinden haraketlerinden çözersin davayı. :) Oda garanti değil tabi.

1|1
    0|0
    • ne boktan bir zamanda geldik l*n dünyaya her şey herkes sahte

• koy*

• Adamsın, sonuna kadar öyle doğru yoldasın. :)
      Öyle hacı hayat öyle yani yapıcak bişey yok zor öyle bu devirde güvenilecek sağlam birini bulmak.

Kızlar Ne Diyor 6

• frenk üzümü yedirerek. eğer yedikten sonra dudakları morarırsa bil ki hymenoplasti.

2|0
    1|1
    • sonra da kaba yorum yapmaktan cevap yorumlarımız kaldırılıyor.

senden bu alakasız cevabını kaldırmanı rica ediyorum

• Anlayamazsın

0|0
    0|0
  • İlişki esnasında anlarsın

0|1
    0|0
    • nasıl anlarım tecrübesinden yola çıkarak değil mi?

• Sorarak !!

0|0
    0|0
  • ona güvenmiyorsun

0|1
    0|1
  • Anlayamazsn

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• diktirmese bile anlayamazsın. adet gününe denk getirir kaktırır sana. bırak zarı bilmem neyi adam gibi karakterine bakarak eş seç

1|0
    0|1
    • ben artık kullanmam.

• çok iyi rol yapıyorlar ya ben diktirip hanım hanımcık rolü yapan birine denk gelirsem.

• edepli kadınla aşüfteyi ayıramayacak kadar cahilsen hak etmiyorsun zaten edeplisini. aşüftelere devam

• Annem jinekologda çalışıyor.. Bunun gizli bir yöntemi var ben biliyorum ama kimseye söylemem.

0|0
    0|1
  • şöyle düşün diktirmesine gerek olmayan bir yeden daha çok çalıştıysa senin için daha mı namuslu olacak? vajina 0 km. arka tarafının ağır bakımı gelmiş :D

1|0
    0|0
  • Bu kadar derin bir güven boşluğu varsa ortadaki sorun kızlık zarı değildir bence.. İlişkini sorgula sen.

1|0
    0|0
  • Sikme * evleneceksen doktora git

0|0
    0|1
Yükleniyor...