Gay erkeklerden sanırım soğudum tekrar hoşlanabilir miyim?

Gay erkeklerden sanırım soğudum..Tek umudum bir parça biblo deniz...Bugün denize gittim...aslıunda etrafa çok dikkat etmem ama hemen gözüme çarptı kısa saçlı iki tane erkek birbirleriyle su oyunu oynuyor yakın mesafe yüzyüze konuşuyor kıkır kıkır gülüyorlardı..Sanırım fazla baktım ki bi tanesi beni gördü ve sudan cıktılar biri önden biri arkadan gidiyorlardı sonra kafamı bir süre cevirdim eleleydiler çok garibime gitti :s bunu üstümden atıp yeniden gaylere begenebilir miyim?yoksa bu bir cinsel travma olarak kalacak mı?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• aralarına katıl sende elını tut aralarına alırlarsa havuzda kaydırmaca oynayın kaydırakta kayın hosuna gıder ;) gaylere 3.olursun

0|1
    0|1
  • neyin kafası bu sizdeki bende içecem:)

1|2
    0|0
  • biz erkekler lezbiyenlerden soğumuyoruz ama

0|0
    0|0
  • Lezbiyenler gibi, geyleride kabul etmelisin.

0|1
    0|0
  • gaY'leri beğenip ne yapıcaksın :)) onlar mı seni mutlu edicek boşver :))

0|0
    0|0
  • bos ver gayı ya :)

burda tas gıbı erkek varken napcan gay ı :) anlamıyorum gercekten

0|0
    0|0
  • oh ii olmuş sana :)

0|0
    0|0
  • Niye Gayleri beğenme gibi bir çaban var anlamadım. Sonuçta onlar seni beğenmeyecekler.

0|0
    0|0
  • bence kız bulamadıklarından bole bi çareye başvurmuşlardır :D

0|0
    0|2
  • gay erkek erkekmi ya saplı maplı erkekler varken çakmalarını sevecem diye niçin uğraşıyorsun

0|0
    0|2
  • Gay lere ısındığın an sıkıntın var demektir zaten :D

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• süper bi arkadaşım var gay... ama bottom. yani feminen . tanışmak istersen bana mesaj at. harika biridir. pişman olmazsın...

0|0
    0|0
  • onlarin hayati :D

0|0
    0|0
  • arkadaslarimdan biri rus'tu ve gaydi sevgilisi de katalandı. hayatimdaki en atesli opusmeyi gordum, aglicaktim.

0|0
    0|0
  • insan olmak kadar normal bi şey

1|0
    0|0
  • O ne la

0|0
    0|1
    • Şizo sende normal insanlar gibi bisexuallerden ya da lezlerden hoşlansana neden gay lar?

Erkeğin erkeği becermesi kadar iğrenç ne var:d

Yükleniyor...