Erkeklerde erkeklik zarı diye bir şey olsaydı...

Sorum şu erkeklerde kızlık zarı gibi erkeklik zarı diye bi zar olsaydı mastürbasyon yapınca bozulsaydı .ve bakırlık önemli olsaydı erkekler ne yapardı ?

yada ne yáparrdinîz?

erkeklik zarınızdan vazgeçip namusu ayağına yatarmıydınız?

0|0
5|25

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin dikkatine erkeklik zarı dikiş makinası ayağınıza geldi 5 dkda yapılır hemen teslim edilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Şurada bir nokta var, kadınlar masturbasyon yaptığında bekaret zarına bir şey olmaz. Ayrıca şu bekaret zarının olmamasına bir kadın olarak BOZUKLUK ya da BOZULSA gibi bir tabiri kullanman hoş değil. Ve tabii NAMUSLU AYAĞINA YATAR MIYDINIZ diyerek bu olayı NAMUS ile eşdeğerde tutman da güzel değil... Şöyle söyleyeyim. Benim Face te NAMUS BEKARET DEĞİLDİR diye bir grubum vardı zamanında ama orada da NE YANİ HERKESİN ALTINA MI YATALIM falan diyen kızlar vardı. Ya da orada bu görüşü savunanlara "o*lar vb." diye hakaret eden. Bakire olmamayı bu tarz ve her önüne gelenle yatmak olarak görmek... Burada da benzeri bir mantık olmuş tam tersini belirteyim derken... Keşke soruyu soruş şekli ve içerdiği kelimeler biraz daha özenli seçilmiş olsaydı... Neyse... Hayat sizin, beden sizin... İsterseniz yaşarsınız isterseniz yaşamazsınız... Ama sizinle evlenecek adam sizi bir zar için, geçmişinizde örneğin sevip yaşadığınız bir birliktelik için terk edebiliyor ya da sorun yapabiliyorsa, o adamla evlenmemeniz sizin yararınızadır zaten... Pazardan bir kilo soğan, al sana bol bol zar. İstediğin kadarını kullan, ilk sen "PATLATMIŞ" ol dersiniz. SEVGİ ye değil, bekarete bakan bir insan kocanız olsa ne olur olmasa ne olur*

2|1
    0|1
  • Hiçte umursamazdım, keyfime bakardım. Beğenen, kabul eden böyle etsin.

0|0
    0|0
  • elizabet ohhhhhhh sevgilim ne olacak halim:DDDDD

0|0
    0|0
  • erkeklerdeki zar görünmez... erkeğin de o... olur... erkeğin zarı beyninde bakmasını bilirsen görürsün bozulup bozulmadığını...

2|1
    0|0
  • Güzel soru.Sanırım bu defa bayanlarda zar olmazdı doğanın dengesi bu :) O zaman da erkekler cinsel ilişkiden kaçar bayanlar abaza erkekler kaşar olurdu :) Evren tersine dönerdi.Yok pardon evren değil Türkiye ve bazı Arap ülkeleri :) Şimdi muhtemelen gelecek cevaplarda önemsemezdim tarzında kelimeler göreceğiz fakat o dünya düzenini görmediğimiz ve gerçekleşmesi mümkün olmadığı için bu kadar rahat konuşuyoruz. ;)

1|0
    0|0
  • + Muhittin Abi, dün gece kan geldi mi?

- He ya.

+ Çarşafları da asaydınız balkona ya la?

- He ya.

0|1
    0|0
  • Garip bir soru, ama Allah böyle uygun görmüş böyle yaratmış. Bunu neden kompleks haline getiriyorsunuz?

0|0
    0|0
  • if its pasibıl it vud be horibıl.

1|0
    0|0
  • Nasıl bir hayal dünyan var merak ediyorum. Bu nasıl bir fantezidir. Allah'ım ya. Ayakta işiyoruz biz . Siz de deneyin bi.

0|0
    2|0
  • 2. sorunda erkeklerde meme olsa çocukları emzirirmiydiniz olsun :D

0|0
    0|0
  • bu kadar kompleks yapmayın.

0|1
    0|0
  • Gösterir ama vermezdim..

0|1
    0|0
  • no comment :D

0|0
    0|0
  • o durumda bakır erkek bulursan ya gaydır yada problemlı

0|0
    0|0
  • bence hiçbirimizde olmazdı o zar o zaman :)

0|0
    0|0
  • diktirirdik terzi recai 7/24 hizmette

0|0
    0|0
  • Şu an bakire bir erkek olurdum :D

0|0
    0|0
  • kızlık zarı bozulan kızlar napıyosa bızde onu yapardık

0|0
    0|0
  • senin bir zar durumun var.sen ne yaptın?

0|0
    1|0
  • yine aynı çekmeye devaaam bu aşk bitmez <3<3<3

0|0
    1|0
  • valla ben evlenene kadar bakir kalmak istiyodum, bi arkadaşım aldı bakirliğimi :D sonrada arkası geldi ; 6 değişik partner; hayırlısı , fena da olmadı be. :D

0|0
    0|0
  • Olmasını isterdim

0|0
    0|0
  • aslında böyle bişey var, bakir erkeklerle diğer erkeklerin cinsel organları farklıdır

0|0
    0|0
  • erkekler biterdi ozaman

1|0
    1|1
  • zarımı kendim bozardım

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• evet... EGER TANRI KIZLARA GÜVENSEYDİ DELİĞİMİZE ZAR KOYMAZDI :)))

1|5
    4|1
  • bir bilgi eksikliği sezdim...kızlarda bozmadan masturbasyon yapabilir.

1|2
    2|0
  • o zaman erkekler bağyan olurdu

0|0
    0|0
  • hepsi zilli olurdu başımıza :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...