Lezbiyenim ama böyle olmak beni korkutuyor. Neden kendi cinsimi çekici buluyorum?

sorun lezbiyen olmam, kendimi kadın gibi hissetmeme ragmen neden kendi cinsimi cekici buluyorum ...

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yanlış bir şey değil. Cinsel seçimler çekicilikle alakalı. Kadın bedeni sana daha etkili ve çekici geliyordur ve onu istersin. Aynı zamanda lezbiyen ilişkilerin de, heteroseksüel ilişkilerden daha çok haz verebildiği de bir gerçektir çünkü işini bilen erkeklerle yaşananları saymazsak, bir kadın olarak senin nelerden ne kadar hoşlanacağını, hangi noktalara temasta neler hissedeceğini vb. bir kadın daha iyi bilir. Ve aynı zamanda en basiti bir çpüşme konusunda bile, sert, kıllı dudaklar yerine yumuşak, pürüzsüz dudakların tercihi de bir çekiciliktir. Yani bu durum seni korkutmasın. Su yolunu bulur zaten. Gerekirse biseksüel olur, her 2 cinse de ilgi duyarsın zaten ama şuanda nasıl hissediyorsan, ona göre davran, korkma...

0|0
    1|1
    • Pampa erkekleri kesip biçmişsin ya. Dünyanın kenarından aşağı atlayalım biz, kadınlar kendi kendilerine takılsın.

• Dediğin genel doğru ama insanları da lezbiyenliğe de teşvik etme la.

• Haha yok lezbiyenliğe teşvik etmiyorum. Sadece, cinsel seçimlerin özgürlük ve doğal olduğunu savunuyorum... İnsan homoseksüel (gay, lezbiyen) de olabilir, biseksüel de, heteroseksüel de. Sadece bundan korkmanın yanlış olduğunu söyledim arkadaşa. :) Yoksa, bu ark. lezbiyen olsa bana ne yararı olacak, heteroseksüel olsa ne olacak. Ki tüm kadınlar lezbiyen olsun desem, cami duvarına işemiş olurum :)

Erkekler Ne Diyor 18

• bisexuel olabılırsın ama bence kendıne göre bır erkek bulup en azından denemelisin ama dıkkatli seçmelisin çünkü yanlış kişi senı daha çok lezbiyenliğe itebilir...

0|1
    0|0
    • aslında asık oldugum erkek hatta ask acısı cektiği oldu orta okul da

• hmm sonradan değişebilecek düşünceler,tercihler bunlar bence doğru bır erkek bulup tekrar denemelisin

• bir erkek düşünür demiş ki,' dünyaya kadın olarak gelseydim lezbiyen olurdum kadınlar o kadar çekici ve güzel ki'.

2|0
    0|1
  • Sana KADIN olduğunu hissettirecek biri denk gelmemiş

0|1
    0|0
  • Midemi bulandırdın. O nasıl bir fantezi ya. Doktora git destek al. Ne günlere kaldık . Başımıza taş yağacak.

0|0
    1|1
  • Benim için yanlış bir şey, bunun hormonlarla falan alakası yok. Bu tamamen bir fantezi ürünü... Bundan çabuk kurtulmaya bak.

0|0
    0|0
  • Bu siteyi okudukça Lut kavminin kayıp spermlerinden biri olduğumuzun kanısına varıyorum.

1|1
    1|0
  • dertleşebilirmiyiz biraz. ekle lütfen

1|0
    0|0
  • kişisel tatminlerinle alakalı tamamen ..

0|0
    0|1
  • ben de lezbiyenim kadınlara ilgim var

1|0
    0|1
  • Bende Senın gıbıyım kadınlardan hoslanıyorum lezbıyenız :)

0|0
    0|1
  • yaratılış :) senın sucun yok keyfıne bak

0|0
    0|1
  • canım erkeğe bayan, bayana erkek yakışır ;)

0|0
    0|0
  • öpüş onlarla

0|0
    0|1
  • en güzeli seninki ağzının tadını biliyosun

0|0
    0|1
  • gayet normal bır durum bısex olabılırmısın

0|0
    0|1
  • gel bana bi mesaj çek seni lezbiyenlikten kurtarıyım olmaz mı milli yapıyım seni ?

0|0
    1|1
  • korkmana gerek yok hayatını yaşa

0|0
    0|1
  • Erkege denk gelmemissin!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kasidie.com'a takıl. senin gibi hisseden diğer kızlarla tanışırsın o zaman korkacak bişey olmadığını görürsün.

açıkçası ben lezbiyen ya da biseks değilim erkekleri seviyorum ama senin gibi hisseden kadınları gayet iyi anlıyorum. içinden gelen sesi dinle tatlım. gönlünün sesin dinle, gönlünce yaşa

0|0
    0|0
  • tatlım sen lezbiyen değil bisexüelsin... yada pasif lezbiyensin yani ikili ilişkide kadın rolünde olan...

1|1
    0|0
  • arkadaşlara yaptığın yorumları okudum.başından bişey mi geçti de lezbiyenlikten korkuyosun? lezbiyenlik korkulacak bişey değil ve zorla olacak bişey de değil.Ayıpta ddeğil kime ne hangi cinsiyeti sevdiğinden kalp bu illa erkeklere koncak diye bişey yok. ben bisexim ama lezbiyenlik ağır basıyo bende ;)

0|0
    0|1
  • Erkeklerle birlikte olmayı denedin mi?

0|1
    0|0
    • evet aslında erkeklerde cekici gelmiyor değil

• bence sendeki sadece hemcinslerine karşı olan bir hayranlık ya da kıskançlık kesinlikle lezbiyen değilisin

• ya zaten psikiyatr a gittim bana homofobi dedi, asırı derece korkum varmıs lezbiyen olmaya karsı, oyle olmadıgım halde oyleymısım gibi korkular duyuyormusum, oyle olsan zevk alırdın kesinlikle dr bile gelmezdin dedi

• bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • çünkü kadınlar çekicidir gizlicim.sana yakışıklı seksi çekici bir erkek denk gelmemiş etrafında hep yontulmamış kütükler var demek ki.sende haklı olarak çiçek gibi hem cinslerine bakmaya hoş bulmaya başlamışsın..

0|0
    0|1
    • ne yapalım hepinizin hayali bred pit ama onunda sahibi var ancaline joliyide biz erkekler istiyoruz .kütük diye aşalamışsınız ama unutmayınki o begenmediğiniz kütük bile işinin ehlinin elinde nelere dönüşüyor,üzerinde dinlendiğiniz zaman gelip sıgındığınız fantazilerinizi yaşadığınız yatağınızda unutmayınki bir zamanlar kütükdü.

Yükleniyor...