Hep böyle devam etmez dimi?

4 gün önce evlendim. eşim de bende ilk kez cinselliği yaşadık. fakat gerdek gecesinden şu ana kadar eşim devamlı seks istiyor. ona kalsa yatakdan hi cıkmayacak kısaca kaba tabirle çatır çatır... ikiyor:)). kasıklarım da agrı oluyor bazen ayaga kalkmakda bile zorlanıyorum 4 gün içinde 15 defa seks yaptık ve süreleri yarım saati geçkindi.

bu daha ne kadar böyle devam eder?

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• bu 5-6 ay devam eder zamanla kademeli olarak azalır canım ama ilk günler senin açından zor olsa gerek penise alışma evresinde olduğun için

0|1
    0|0
    • Minyon tipli kucuk bir bayanim vajinamda kucuk. Esimde tam tersi uzun boylu yapili şeyide kalin oda ayrı bir sorun tabiki

• Ilk gece 2 defa

• orgazm oluyomusun peki içine alırken acıyomu

Erkekler Ne Diyor 15

• Esin bakir bir erkek olmali bu kadar istekli olduğuna gore bununla gurur duymalisin şu an sana saçma geliyor belki ama daha vücudunu tanimiyorsun tam olarak zevkini alamiyorsun ya da esin direk on sevişmeyi kisa tutup içine giriyor diye canin yaniyor biraz sevismeye birbirinin vücudunu tanimaya calisin o zevki tam anlamıyla tat ki sende iste ilişkiyi boyle isteksiz girersen ilerleyen yollarda sorun yasarsiniz

1|0
    0|0
  • Eşin doyana kadar devam eder. 1 ay daha sürer :D

0|0
    0|0
  • Adam hasret gideriyor sende niispet yapıyorsun bulan var bulamayan var :D

0|1
    0|0
  • müshil ilacı ver ona bir daha seni sikemez yatağa zıçar zıçar durur :)

0|1
    0|0
  • merak etme pili biter 3 sonra bel ağrısı başlayacak sonra malzemede kalkmayacak fazla hor kullanırsa olan kendine olur :)

0|0
    0|0
  • ilk günler normal idare etmen lazım. fazla sürmez.

0|0
    0|0
  • Doyana kadar:)))

0|0
    0|0
  • yeni sekse tanıştınız normal zamanla doyar

0|0
    0|0
  • arada moralini boz ya da günlük yapılcak işler aklına gelmiş gibi yap performansı bozulur yapamaz sorular sor;))))

0|0
    0|0
  • neden sen zevk almıyormusun? sen istemiyormusun

0|0
    0|0
  • sen istemiyormuş gibisin amabence sen şikâyetçi deyilsin kendi reklamını yapıyorsun

0|1
    0|0
  • anlatmiyomusun sen beni catir catir ... iktikten sonra kasiklarm cok agriyo diye esine :) orgazm olamiyosan bosalamiyosan ondanda olabilir?

0|0
    0|0
  • eşinde gelecegimi görüyorum :) 28 yılın patlamasını yapcam eşime :) zevk alıyomusun sen

0|0
    0|0
  • Eşin işine gücüne dönerse o kadar vakti de kalmaz hali de kalmaz merak etme. Adamın boş vakti çoksa aklında ne varsa yapmak isteyecek.

0|0
    0|0
  • Ilk yıllarda kenkss çatır cutur skmesi normal senelerin azgınlığı var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evliliğin ilk ayları hatta ilk yılları böyle olurmuş. gariplik yok yani

0|0
    0|0
    • yıllarımı? buna dayanamam ya hemen gidp şap layımda yemeğine şap dayayayım

Yükleniyor...