Hastanede yatan hastalar neden çıplak?

staj yapıyorum yatan hasta servisinde ve bugün adama hareket yaptırırken penisini gördüm neden iç çamaşırı yoktu bilen var mı sadece o hastada değil başka bir hastada daha gördüm neden böyle özel bir nedeni mi var anlayamadım

0|0
13|39

En İyi Erkek Görüşü

• Ameliyata giderken çıplak olunur benim bildiğim kanka :)

0|0
    0|0
    • ameliyattan çıkalı 2 gün olmuş

• yani ben de rahatsız olurdum

• yani ben ameliyat için giderken bile rahatsız oldum.

Hasta yakınlarının düşüncesizliği işte

Erkekler Ne Diyor 38

• acil müdahale edilmesi gerekildiğinde bide onunla uğraşıp zaman kaybetmemek diycem aklıma farklı bir şey gelmedi

0|0
    0|0
    • orasıyla sorun değil ki bel ameliystı olmuş hasta sorunu da yok fazla

• Genellikle belli yaşın üstündeki hastaları soyarlarki. pulmoner veya kardiyak arrest gelişirse kardiyopulmoner ressüsitasyon zor olmasın bir an önce başlansın. üzerindeki elbiseleri çıkarmakla uğraşmayalım diye soyarlar.

0|1
    0|0
  • harbiden yaa iğrenç bir durum sonuçta orada yatanlar kenan imirzalıoğlu değil yaşlı moruk pis herifler ve kadınlar çoğu.

0|0
    1|1
  • Her hastanın değil ameliyata girme riski olan hastalarda oluyor. O adam muhtemelen ANJİO olmuş ya da olacaktır.

0|0
    0|0
    • hayır bel ameliyatı oldu

• niye ayıp olsun ya adamın kalçasını keyfimden ellemedim heralde

• Ama gelip buraya yazman keyiften

• ben de merak ediyorum ya burundan ameliyat oldum bana o arkası çıplak elbise gibi şey giydirdiler hayır ne alaka :) bir de neden popo bölgesi çıplak kumaş mı yetmedi arkadaş

0|0
    0|0
  • Ben çok yattım hastanede hiç çıplak durmadım. 😎

0|0
    0|0
  • staj yapmanın sebebi bu iste pratik yapman olası bir ameliyata hazır beklemeleri

1|1
    0|0
    • olası ameliyatlık durumu yok

• nöroşirurji

• sterilizasyon için veya hastane politikasıdır e abartılacak birşey yok sağlıkta edep aranmaz

• Gece ışıklar söndüğünde parti başlıyor

0|1
    0|1
  • ee ben de yoğum bakımda yatarken herkes çıplaktı lakin sen nereye bakıyorsun? odalara filan bakıyorsan öyle birşey yok.

0|0
    0|0
  • Sen de bitane gorunce hadi gordin digerlerine niye bakiyosun:-) ic camasiri cikarmakla ugrasmaain diye onlar sonucta yurucek halde olmadgi icin saglik problemlerinden yatiyolar keyfinden degil

0|0
    0|0
    • görünüyo arkadsşım adamın bacağını açıyosun oturtuyosun sıyrılıyo görünüyo gözümü dikip bakacak halim yok yoksa

• dikkat edeceğim birşey yok iyileşmesi için şart

• Tamam umursamican yani oylesine etkisiz bisey işte sabret sadece is olarak dusun ayip bisey yapmiyosun isini yapiyosun

• okulda öğretmeleri lazım

0|0
    0|0
  • ayvayı yedik hangi hastanede stajyerlik yapıyorsunuz ?

1|0
    0|0
  • genelde ameliyat olacaklar çıplak olur acil müdahele gerekirse kolaylık icin

0|0
    0|0
    • hayır ameliyat olalı 2 gün olmuş durumu stabil

• yine acil müdahele gerebilir diyedi olabilir

• gerekmez durumu iyi

• Bir tıp öğrencisinin bu sitede yer alması, çok vahim bir durum. Asosyallik her meslekte varmış :(

0|0
    0|0
    • asosyal olduğumu nerden çıkardın

• Doktorla hasta arasında özel yoktur :)

1|0
    0|0
  • Sapıklar bolumunemi girdin yanliskla nasıl hastane kic baş açık yatiyolar

0|0
    0|0
  • Yogun bakimda genelde ciplak olur ve sen saglikcisin bundan sikayetci olmamalisin

0|0
    0|0
    • Hangi servisdesin bir düşün neden ciplak monitoruze edilmismiydi hangi servis soylesen normal anormal soyliyecemde

• Hemsiresine ya da doktoruna yoyo doktora sorma hemsiresine sor :D

• doktoru ben sayılıyorum şu an hocaya da soramam ki

• Sevgilim olsan deli olurum :D

0|0
    0|0
    • nişanlıyım o da yanımdaydı çekil ben yapıyım dedi saçmalama dedim yaptım diye bütün gün surat astı utanıp diyemedi de

• Asar tabi :)

• Acil bir durumda hemen müdahale yapilmasi icin. Bunu bilmiyorsanız yarin istifa edin.

1|0
    0|0
    • acil durumu gerektiren birşeyi yok hastanın onu anlatamıyorum hastanın durumu stabil

• basit bir ameliyat

• Bunu doktorunuza sorun bende yattım bir ara küçük operasyon bende ciplaktim ve tam penisin oradan oldu stajyer kiz tuttu penismi.

• stajer sensin sorda bir öğren burada millete sorucağına

1|0
    0|0
  • sen çalışıyorsun bizmiyiz çalışan sorsaydın ya birine utandın mı yoksa

0|0
    0|0
  • staj yapan sensın senın bılmem lazım :)

0|0
    0|0
  • Merhaba
    Acıl Bı Mudaheleye Karsın O Sekılde

0|0
    0|0
  • ohh be sevgilim az farkla kaçırdı TIBBI

0|0
    0|0
  • sonda takmaları gerekir iç çamaşırı engel olabilir

0|0
    0|0
  • Bana bakan hep cirkindi yav ben giyinikdm. hep :)

0|0
    0|0
  • Sağlıkçı olan sensin bize sorma bence

0|0
    0|0
  • Aslinda senin bilmen lazim biz nerden bilelim

0|0
    0|0
  • allahım bu gün yeter artık bıktım staj yapanlardanda hastanedende :(((

0|0
    0|0
  • kalınmıydı peki :)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 13

• staj yapan sensin?

0|0
    0|0
  • Hasta yoğun bakımda mı? Değilse de ameliyat sonrası hastalara enfeksiyon riski nedeniyle, hemen kıyafet giydiremezler. Onun yerine yesil örtüden yapılan kıyafetler giydirilir. Giydirilmezse de sorun değildir, sonda takılacaktır vs. Sonucta hasta ile aramızda pek bir mahrem yok.

0|0
    0|0
    • yoğun bakımda değil normal yataklı serviste bel ameliyatı oldu diskektomi 2 gün önce ve durumu iyi yeşil örtüden kıyafeti yok sondası da yok diğer hastada sonda vardı evet ama bu hastada yok

• Komplikasyonu yüksek bir ameliyat olduğu için giydirilmemistir muhtemelen. Sondası yoksa da, belki sürgü ve ördek kullanıldığı için iç çamaşırı zahmet vermesin diye olmayabilir.

• aşağıda demişsin bel ameliyatı oldu diye nasıl giysin iç çamaşırını?
    zaten belinde sargı filan vardır her gün pansuman yapılyordur oraya

0|0
    0|0
    • o giymeyecek zaten hasta yakını giydiricek pansumana da engel değil hafifce sıyırabilirler yaparken

• çok merak ediyorum eve gidince o kadar hasta görüp ağrı çeken bir yerine bir şey ola kişileri görünce pskolojin nasıl oluyor hayattan zevk alabiliyormusun yani öğrenmek istediğim şu bu işi sevebilirmisin

0|0
    0|0
    • açıkçası üzülüyo insan bu benim ilk stajım daha önce teorikti görmemiştim böyle kötü durumda hasta orda anlıyosun sağlığın en önemli şey olduğunu ve şükrediyosun haline o kadar çok kötü durumda olan insan var ki

• tıp doktoru canım sonra tusa giricem bölüm seçicem

• bacım sende gözetleme sanane elalemden ahah :)

0|1
    0|0
    • gözetlemiyorum heralde ama hastanın bacağını ellemek zorundayım anladın mı

• valla olmadım

• yapcak birşey yok bacım görmek zorundasın yalnız ben hiç tahrik olmam erkeklerden hoşlanmıyorum :)

• Ben de tanik olmustum dogal bir durum ama

0|0
    0|0
  • Oha orasina ne bakiyon cok mu hosuna gidiyor

0|0
    0|0
    • ya zevkten öldüm o an saçmalama ama adamın kalçasına hareket yaptırmam gerekiyodu onun sağlığı için örtüsü açıldı o yüzden gördüm

• Hosuna gitdiyse abnane allah ceza veriri gunah l*n

• hoşuma gitme nedeni penisini görmek değil onun iyileşmesine yardımcı olabilmek sen bunu anlayamazsın

• Hastane kiyafeti giymyolar mi

0|0
    0|0
  • staj yaptığına emin misin

0|0
    0|0
  • Sen sor diye :D

0|0
    0|0
  • ameliyattaan sonra ayağa kalmamıştır daha

0|0
    0|0
    • yavaş yavaş mobilize ediliyo ayağa kalktı ama o zaman elbisesi vardı

• hım anlamadım ki hepsimi öyle hastane yönetimi falan mı giydirmiyo:D yoksa onlarmı fazla rahat anlayamadım ben

• acil bir durum için, rahat etmek için ya da bez bağlandığı için olabilir. Ki onlar hasta o sıcakta bunalmışta olabilir siz onlara bu gözle bakmayı kesin.. Yok sevgilim olsa çıldırırdım yok öyle yok böyle, kardeşim insanlar canının derdinde emn olun ki kimsepenisinin derdinde değil!

0|0
    0|0
    • ben ne gözle bakıcam ya ben sapık mıyım tabi ki canının derdinde ama rahatsız olacağını düşündüm ben hastanın da

• hastane odaları o kadar sıcak oluyorki birde yattığın için o sıcağı bir kaç kat daha fazla hissediyorsun yatak sürekli sıcak falan..2 ay yattım ordan biliyorum kimse terlemezken üzerindeki her şey fazlalık gelir vs vs tabi belkide kültürel farkta olabilir ama insanlar yok sevgilm olsaydı tıp okutmazdm vs yazınca sinirlendim kusura bakma sende

• yani bana yazman saçma olmuş ama sorun değil hastane odası klimalı ya onu da düşündüm ben üzerimde önlükle üşüyorum da o üşümüyo mu diye hatta sordum üşüyosanız kapatıyım diye gerek yok dedi

• Uzerine mavi tisort vermiyolarmi

0|0
    0|0
    • hayır çeplak yatıyo örtü örtünüyo ama açılıyo oturturken hareket yaptırırken

• suçu tabi ki yok ama kendimi adamın yerine koyuyorum rahatsız oluyodur eminim

• Haklisin

Yükleniyor...