Birgün mastürbasyon yaparken ölücem herhalde?

tam orgazm olucağım zaman heryerim tutuluyor kıpırdıyamıyorum parmağımı bile oynatamıyorum gözlerimi açamıyorum sadece titriyorum ve 10dk falan böyle kalıyorum bende sorunmu var korkuyorum birgün ölücem diye neden böyle acayip piskolojim bozuldu yapmıyorum artık neden böyle? birde 15 dk sonra karnıma bir ağrı giriyor yarım saat sürüyor ayrıca canım gine yapmak istiyor ne yapabilirim

0|1
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• klitoral orgazm oluyosun senin vajinal orgazm olman lazım yani reel seks yapman lazım içinde penisi hissetmen lazım ;)

0|0
    0|0
    • aynen öyle içime birşey sokasım geliyor zaten

• evet

• ozamn sevgilin anlayışlı olucak vajinanı yalıycak sadece öyle ttamin edicek sende ağzına alarak onu tatmin ediceksin ;)

Erkekler Ne Diyor 16

• Nedir bu ergenlerin masturbasyon merakı kardeşim, unutmazsınız merak etme! Sürekli yapınca birşey değişmiyor :)

0|0
    0|0
  • Sende farklı bir türsün o nasıl tepkiler öyle :D

0|1
    0|0
  • isteriksin bebeğim sorun yok

0|0
    0|0
  • Öleceniz laa titriyom dio kitleniom dio bonzai cekipmi yapion :D

0|1
    0|0
  • Fazla tahrik olup orgazm olduğun için böyle cnm, merak etme normale dönecektir bir süreden sonra

0|0
    0|0
  • Degisik geldi karin agrisida tam bosalamamisindir ondan icnde kalmstir :)

0|0
    0|0
  • sevgili yap

0|0
    0|0
  • peki s. x hayatın nasıl?

0|0
    1|0
    • yok

• mevzu belli, alışık değilsin.. tanışmak isterim, bende güvenilir düzgün partner olsun isterim...

• Neden kendini zorluyorsun seks yapmıyorsun?

0|0
    0|0
  • nasıl mast yapıyosun ki sen? yapmsını biliyon mu

0|0
    0|0
  • aşırı zevk alıyosun :)

0|0
    0|0
  • bosalirken cok mu kasiyosun kendini?

0|0
    0|0
  • Çok aşırı zevk alıyosun gibi. mast. yaparken ne yapıyosun peki? p*rno falan mı bakıyosun aklına bişey mi getiriyosun. Doyuma ulaştığın için çok etkileniyosun. Peki o anda dokununca birden orgazm olucakmış gibi zevk aldığın oluyo mu?

0|0
    0|0
    • mast yaparken hiçbirşey düşünmüyorum boş yapıyorum

• o zaman normalden fazla zevk alıyosun. biri yalasa daha da beter hissedersin. sen aşırıya kaçmadan yap. ilerde eşinle yaparken düzene girer o

• Cytherea 'nın turkiye versiyonu... vay canına...

0|0
    0|0
  • Belli bir noktadan sonra vajinale geçmen gerek, o yüzden yetmiyo bence

0|0
    0|0
  • aman kızım dikkat et bu oyuncak değil derdi haydar hocamız olsa :D bendede oluyo aynı kaderi paylaşıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kasılma bu kendini fazla zorluyorsun orgazm olucam diye. daha fazla tahrik olursan daha kolay olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...