Yardım arkadaşlar lütfen?

arkadaslar dalga gecmeden cevaplarsanız sevinirim ben 12 yaşımdan beri günde bir ya da iki kez mast yapıyorum üç kez yaptığımda penisim ağrıyor hiç yapmasam sonraki gün hemen hemen her bayana bakıyorum hayal kuruyorm dayanamıyorum o kadaar rutine binmişki en ufak bir değişiklik yapamıyorum bir iki sene içinde evlencem. bu durumum sorun olacak gibime geliyor bana tavsiyesi veya yardımı olacak erkek veya bayan arkadas varsa bekliyorummm

Güncellemeler:
hedef günde bire indirmekk

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu zamana kadar olmuş evlenene kadar da sorun olmaz kardeş evlenince düzene girer

0|0
    0|0
    • o zaman da yapmaktan korkuyrmm işte

• Senin lipidolar tavana vurmuş Allah kolaylık versin kardeşim :D

• sağol kardesim dizginlemesi zor ama yapacak bişey yok rezil olmanın alemi yokk

Kızlar Ne Diyor 1

• Evlenınce gecer merak etme

0|0
    0|0
    • genelde öyle derler ama nasıl gececek heralde günde iki kez olmayacakk...

• öyleyse güzel valla perisan ederler bizi yoksa :)

• şu an sanki günde beş gibi duruyorda :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlenince geçer. Aşırı mast yapma sağlığa zararlı. Vücudun için gerekli olan mineralleri boşa atıyorsun. ölü yatırım yani :)

0|0
    0|0
    • farkındayım cok zararlı ama azaltamıyrm ne yapayım sence bağlasam mı :D

• Yalnız kalma. PC de p*rno izleyeceğine oyun oyna.

• p*rno az izlerim on günde bir en fazla coğunlukla fantezi ve eski yasananlarr

• senin cibiliyetini... sapık işte kızlar senin gibiler yüzünden erkeklere abaza gözüyle bakıyo *

0|0
    0|0
    • laftan anlamayan angut yukarda ne dedim

• bide ben bunu itiraf etmesem de erkekler böyle inkar etmekle kurtulma olmaz yavrumm

• Bende böyleyim kadameli olarak yavaşlayacaksın. Evlenince geçer meraj etme ayrıca

0|0
    0|0
Yükleniyor...