Vajinismus muyum acaba anlamadım?

Ben orgazm olduğum zaman kaskatı kesiliyorum hiçbiryanımı oynatamıyorum sesim bile çıkmıyo ama acı falan da çekmiyorum gayet zevk duyuyorum ben vajinismus muyum?

1|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• sen bi arastır bence

0|0
    0|0
  • orgazm olmasın o hastalık hastasısın sen:)

0|0
    0|0
  • Penis rahatca giriyorsa sorun yok. ;)

0|0
    0|1
  • DEGİLSİN merak etme karsı tarafın cinsel organı rahatca girip cıkıyorsa dert etme

bu arada orgazm herkesde farklıdır. kimisi zangır zangır titrer kimisi bagırarak bosalırı kimisi argo kelimeler eder. anlayacagın herkes farklı zekilde orgazm olabilir. orta payda zek almakta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elbette ki değilsin. Orgazm olabiliyorsun. (Burada ilişkiye girdiğini varsaydım)

Ancak mastürbasyon ile orgazm oluyorsan bile büyük ihtimalle ilişkiye de kasılmadan girersin.

daha fazla bilgi için: link

0|0
    0|0
  • Vajinusmusla orgazmin benzer hicbir yani yok tatlim vajinusmus cinsel iliskiye girememe ve henuz bakire iken tam penisin girecegi zamanda kaskati kasilmasidir ve penisin girememesidir senin dedigin herkeste yani genellikle orgazmda kesin yasanan bir olaydir endiselenme mutlu seksler diliyorum tatlim:)

0|1
    0|0
    • tebrik ediyorum arkadaşım gerçekten tam açıklamasını yapıp en dogru yorumu yapmışsın bunların üzerine söz olmayacağı için sana yorum yapayım istedim.pardon.

• Tesekkurler.

• teşekkürler :)

• geçici felç geçiriyosun

0|0
    0|0
  • Vajinusmus olsan masturbasyon yapamazsın, ilişkiye giremezsin. O farklı bir problem

0|0
    0|0
Yükleniyor...