Yardım edin, endişeliyim. Konu adet düzensizliği. bir bakar mısınız?

Adet düzensizliğim var. Doktora gittim. Ultrason çektirdim. Henüz doktora gösteremedim sonuçları. Sonuca göre her iki yumurtalık kısmımda da 20-25 adet inmatür foliküler var. Çok mu kötü bir anlama geliyor?

Güncellemeler:
Yani kistkerim var ama sayısı oldukça fazla. Saçma saçma da gereksiz yere yazmayın lütfen.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• korkacak bir şey yok. folikul yumurtalıklarda olan bir keseciktir. ovulasyon döneminde bu çatlar ve yumurta atılır.
    eğer çatlamaz ise bu büyümeye başlar ve kis denilen şişlikler oluşur.

tedavisi ya hiç önemsemeyeceksin ya da doğum kontrol hapı kullanacaksın. doğum kontrol hapı tedavisi ile kendiliğinden geçmesi aynı sürede oluyor. başka tedavisi yok. daha doğrusu tedavi gerekmez.

kısacası kötü bir şey değil. korkma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok kötü anlama geliyor malesef

0|0
    1|0
    • siz neden böyle kötü yorum yazıyorsunuz. kötü bir durum yok doğal her kadının başına gelebilecek ve kendiiğinden geçebilecek bir sorun bu. bilip bilmeden neden kızı kandırıyorsunuz korkutuyorsunuz?

• arkadaşım malesef ciddi bir durumun var bir an önce sonuçları doktora götürüp göstermelisin...

0|0
    0|0
    • siz neden böyle kötü yorum yazıyorsunuz. kötü bir durum yok doğal her kadının başına gelebilecek ve kendiiğinden geçebilecek bir sorun bu. bilip bilmeden neden kızı kandırıyorsunuz korkutuyorsunuz?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...