Cinsel ilişkide psikoloji sorunu?

Selam arkadaşlar,
Ben normalde cinselliği çok seven biriyim her akşam mutlaka en az 2 kere falan yapardım kız arkadaşımdan ayrıldığımdan beri ilk haftası hiç yapmadım ikinci haftası 1 veya 2 üçüncü hafta da 2-3 kere son hafta biraz daha normale döndüm ama bir şey fark ettim eski tazyik yok ve sadece meni geliyor zevk suyu falan da yok acaba kız arkadaşımdan ayrıldığım için psikolojik mi? depresyon dan mı oluyor ya da başka bir sağlık problemim mi var şimdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• psikolojik destek al

0|0
    0|0
    • 3 yıl çıktık seviyorduk olmadı ayrıldık şimdi onu unutmak için başka kadınlarla çıkıyorum falan ama olmuyor :/

Kızlar Ne Diyor 2

• alternatif varken yaparsın istersin. Olmayınca olaydan uzaklaşmak normal. Bu seni sönük yapmaz. Sadece hatırlatıcı unsur yok artık.

0|0
    0|0
    • sönük falan da değil aslında yine çok yapabiliyorum ama o istek şevk yok birde söylediğim gibi zevk suyu eskisi gibi gelmiyor acaba zevk almıyormuum

• Psikolojik gibi duruyor

0|0
    0|0
    • yani bana da öyle geldi sertleşmede falan sıkıntı yok hani yaptığımın sayısında da düşme yok ama zevk suyu gelmiyor tazyik yok

• benim yüzümden sadık olamamamdan kaynaklı :/

• O halde kendine çeki düzen ver

Erkekler Ne Diyor 1

• Psikolojik gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...