Üstüne görme nasıl olur?

Teyzem hamile kalmak istiyor bu yüzdende herşeyi hamile kaldığına yormak istiyor. Kocasıyla iliişkiye girmiş. geçen ay ve o aydada normal adetini görmüş. Gününde ve miktar aynı olduğunu söylüyor. Ama halada hamile olduğunu düşünüyor üstüne gördüm diyor. Anlatamıyorum biraz araştırma yaptık üstüne görme ilk aylarda olabilirmiş fakat normal adetten daha az olurmuş. Kocası denizci o yüzden sürekli iş için evden uzak o yüzden başka gün ilişkiye girmemişler. Gerçekten üstüne görmüş olabilir mi ? Üstüne görme nasıl oluyor ? Dün de bu ayki adeti gelmiş.Çok üzüldü.Annem ve ben hamile olmadığını söylüyoruz ama evliliği kötü gidiyor çocuğu bir çıkar yol olarak görüyor.Bu düşüncesi çok yanlış ama anlatamıyoruz. Sonuç olarak bu konuda bilgisi olanlar şüpheli ilişkiden sonra 2 ay düzenli ve normal olarak adet gören bir kadın hamile olabilir mi ? üstüne görme nasıldır yaşayan varmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Üstüne görme normal adet süreci gibi değil başka bir kanama şekli.2 kez düzenli adet görmüş diyorsun zaten.Hamilelik istiyorsa yumurtlama dönemlerinde ilşikiye girmesi gerekli.Üstüne görme nedir link

• Kaç aylık evli bir de onu da yazarsan?

Erkekler Ne Diyor 5

• Üstüne görme ne demek.

• bi arkim en son işten ayrıldı ve kocasıyla denıze acıldı. kaptan cocuk. 3-4 ayda bı gelıyodu. demem o ki kadın depresyon ertesınde. yada koca tınlamaz halde. altı kurudur hergelenın. psikolojik destek en iyisi.

• Evet psikolojisi kötü durumda.Aslında eniştem teyzeme karşı ilgili yanında olduğu zamanlar ama yalnız kalmaktan bıktı teyzem :/

• mutluluk gorecelıdır. tek konudakı mutsuzzlulugun butun mutlulukları alır goturur. senın yanıda ılgılı. yalnız kaldıklarında ne kadar ılgılı. bıde teyzen bence yumurtlama donemlerını ıyı takıp edıp oyle saglam bır bırlesım yasamalı.

• öncelikle dogru pozizyonlarda ilişkiye girmeli esi icine bosaldıktan sonra spermler vaginadan kaymadan hemen bacaklarını duvara yaslasın bacak omza pozisyonunda ve beklesin bir 15-20 dakika ben bunu bir bayan arkadasıma söylemiştim kendisi 2 senedir cocuk istiyorlardı esi ile esinide tanırım kendisinide tanırım yakından bu taktik ile 3 ayda hamile oldugunu söyledi bana ama yinede mutluluk cocuk dogurmada degil kaldıki esi denizci ne kadar istemesemde limanlarda cok hos hatunlarla takılıyordur..allahtan her seyin hayırlısı

• bır test alıp nıye bakmıyor veya doktora gıtmıyor . bu kadar mı cahılsınız

• Soruya odaklansana sen fikir ver demedim

• Öncekileri Göster
    • Hamilemi değilmi yada niye hamile kalamıyor diye sormadım. Üstüne görme nasıll olur diye sordum

• yukarda adet gören bir kadın hamile olabilir mi ? diye sormuşsun okuman yazman mı yok senın

• Rab her zaman hayırlı olanı verendir , çocuk birleşirken değil rabbinin isteği ile olur birleşmek sadece bir vesiledir tevekkül edecek başka çağresi yok

Kızlar Ne Diyor 4

• teyzem hamileyken regl olmuş bu yüzden hamile olduğundan süphelenmemiş ama kaç ay devam etmiş bilmiyorum ayrıntılı bilgim yok üstüne görmeye dair.teyzen hamilelik için uygun günlerinde ilişkiye girse gebe kalma olasılığı daha yüksek o günlere denk gelmiyorsa zaten çok düşük olasılıkla gebe kalır link buradan bakabilir uygun zamanlarına o günlere denk gelmiyorsa boşuna ümitlenmesin.bu arada evlilik kurtarmak için çocuk yapması da çok yanlış çocuğa yazık olur

• canım yani bn duymuştum 3 ylık hamile ama adet oluyor yani üstüne görme normal adet kanamasından farklı olur diye biliyorum yani normal adet kanamsı gibi olmaz akıntı gibi olur yani bildiğin adet değilr ama şu ki her vücut farklıdır yani olabilrde böyle ama zamanında adetolmuşsa bir geçikme yoksa herzamnki adetinin aynıs ı ise değildir gibi geliyor

• annem küçük kardeşime hamile kaldığında olmuştu. öyle ki 3. ay olması gereken adeti olmadığında doktora gitti ve hamile olduğunu öğrendi aldırmak istedi ama yasal süreç olan 10. haftadaydı aldırmadı. adet olma ihtimali var hamileliğin ilk iki ayında bir kaç tanıdıkta daha olmuştu bu durum.

• ebe bir arkadaşım söylemişti adet olunabiliyormuş ama çok hafif akıntı şeklinde

Yükleniyor...