Lütfen Yardımcı olun özlellikle kızlar parmakla bakirelik bozulur mu?

Lütfen kınayıcı şeyler söylemeyin ben yeterince utanıyorum yaptığımdan bir daha da tekrarlamam :'( ben küçük (serçe ) parmağımı vajinama sokmuştum hiç kanama acıma olmadı ama internetr baktığımda parmak sokmayla kızlık zarının bozulacağı yazıyodu ve benim kızlık zarı tipim ince ve kolay yırtılan türdenmiş araştırdığım kadarıyla bundan dolayı acımamış ve ya kanamamış olabilir mi ve önceden çok küçük olan delik hafif genişlemişti? Eyer böyle bir durum varsa ileride eşime nasıl açıklarım aklına başka türlü bişey gelmesini kaldıramam çünkü lütfen yardımcı olun :'(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• eğer kanama ve acı olmadıysa zarın duruyor serçe parmakla kızlık zarı delinmez merak etme evlenene kadar vajinana bişey sokma bence

0|0
    0|0
    • Yok bidaha öyle birşey yapmam

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne kadar bir kısım girmiştir tahminen?

0|0
    0|0
  • bozulmaz da sen niye oynan allasen güzel mi?

0|0
    0|1
  • riske giriyosun ama nasıl mast yapıcagını bilmiyosun

0|0
    0|0
  • bişşey olmazzz

0|0
    0|0
  • canim benim neden yuzunu asiyosun sen ya kiyamam. olabilir bunlar dogal seyler yapmis olabilirsin utanmana gerek yokki kinayacak biseyde yok. parmagini soktugun zaman o anda kan gelmismiydi acik renkte?

0|0
    0|0
    • Hayır hiçbirşey olmadı en ufak bir acı ve ya kanamadq yoktu :/

• o zamn hic korkma ve uzulme cnmin ici. benm kuzenim doktor ondan bliyorm az bucuk. hc bsey olmamstr merak etme hem bikere sokup cikarmayla bozulmaz zaten devamli surekli ve dibine kdr zorlarsan belki bozulur. hc canini skma sen tamam mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• bişey olmaz. Fesat dşüncelerden uzak dur.

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz yavrum korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...