Şaka mı ya? Gebelik testi yaptıranlar takipteymiş!

Şaka mı ya ? Gebelik testi yaptıranlar takipteymiş

link

Güncellemeler:
Sevişmeden önce 10 kere düşünün beyler :D
link şaşırmış bunlar :D

0|0
17|35

En İyi Kız Görüşü

• asıl acı olan ne biliyo musun? birileri bizim bedenlerimiz üzerinde hak iddia ederken, şu yorumlarda bile, "testi yaptıracak olanlar düşünsün." diyebilenler var. feminizmi erkek düşmanlığı sanan kafalar var. bu yüzden diyorum hep. yalnızca kadınlar savaşmamalı kadın hakları için. erkekler de en az kadınlar kadar feminist olmalı.

deliriyorum bu tarz haberleri gördükçe, duydukça. verilen tepkileri okumak ise daha acı. öldürülen kadınlar var, tecavüz edilen, şiddet gören. çocuklar var, istismar edilen, çalıştırılan, dilendirilen, sömürülen. tecavüz bebeğine devlet bakar ne demek? devletin baktığı çocukları gördük. çocuk esirgeme kurumunda tecavüzü ne çabuk unuttu bu insanlar? her gün 5 kadın öldürülüyor bu ülkede bayanlar baylar! kadınlar fişleniyor! kadınların bedeni artık onların değil! emanet bu bedenler diyorlar, peki, dini inançlarınız bunu söylüyor, kabul ediyorum. devlet ne hakla tanrının kula emanet ettiği bedenin üzerinde hak iddia edebiliyor? kimlere oy veriyorsunuz? açın gözünüzü! deliriyorum. deliriyorum.

16|2
    3|6
    • siz sapık sapık sorular sorarken iyi bizim normal güncel konu içerikli sorularımızda battı sana ? kısa kes tozol sorumdan rahatsızlık verme daha fazla

Erkekler Ne Diyor 35

• Ya lanet olsun bu hükümete artık ya...Biri tutar kürtaj yasak der,biri çıkar gebelik testi yaptıranlar fişlenicek der,Benim kolluk kuvvetim (polis) adamı hastanelik eder. Lan kime güvenicez biz..Kendi milletim bana bunu yapıyosa ? Hani Türkün türkten başka dostu yoktu ? Hani alayı gelse vız gelirdi ? Geçin o işleri...Ne kadar gurur duysamda bazen kimliğimden utanıyorum..Keşke Çanakkale döneminde yaşasaydım..En azından Türküm derken gururlanırdım. Delikanlılık ne de olsa gömüldü oraya..Şİmdinin genç kızları geleceğin hükümetinin anneleri ulan derdin ne ? Revizyona kendi annenizden başlayın siz...Geçen seçimlerde oy kullanmadım işim gereği..Bu seferde nispeten kullanmıycam..Sizi başa getiren bu hakkı veren koyun milletiminde gözlerinden öpüyorum !

1|0
    0|0
  • of ayşe arman işte söylediklerinden ne beklenir avukatlık yapmış da bilmem ne de resmen provakasyon yapıp kamuoyu oluşturmaya çalışıyor... avukatlıkdaki başarılarıyla "gurur" duyuyor değişk davalara bakarmış çeşitli eğitimler gördm falan diyerek kibirlenmesiyle "rol pekiştirmesi" yapmak ve daha da yükselmek istemiş! Ancak bunu asla başaramayacak çünkü siyasette torpil olmaz! Düşünceleri halk seçer ve benimser fazla uzattım...

1- kadın bedebine müdahala edilmesi mi önemli daha gün yüzü görmemiş suçsuz günahsız bir canlının ölmesine müdahale mi?(bunu söyleyenler eşitlikten adaletten bahseden, humanist olduğunu söyleyen kişiler aynı kişilerel adam öldürmek suç mu desen avazları çıktığı kadar şiddetle cezalandırılmalı derler ama bunu kabul etmezler işlerine gelmedikleri için elbet)

2- nasıl hiçkimse bir katilin cezalandırmasına karşı çıkmıyorsa/çıkamazsa buna karşı çıkanlar söyledikleriyle çelişirler

3- tecavüz olayları gbi aldırılması zorunlu olaylarda gidip şikayet edip aldırsınlar belli bir güne kadar aldırmak zaten serbest gerekkçesiz sualsiz!

4- kadın-erkek eşitliğinden de bahsetmiş yeni yasayla sevgili bile olsa miras hakkı var da eşiyle boşanmada mı yok!

5- ayşe arman çarlık rusyasındaki 1905 ihtilali gibi ihtilal yapmak istiyor kadın hareketlerine erkekleri alet ederek ama şimdi rus kadınlarının ve rusyanın durumu ortada...

6- eşitlikten bahseden kadınlar zor bir durumla karşılaştıklarında erkeklerin arkasına saklanırlarken bahsettiği yasada kadınlar, çocuklar, hasta ve sakatlar... pozitif ayrımcılık bile verirken papağan gibi eşitlikten bahsediyor Ayşe Arman...

kadın hangi haktan mahrum bu ülkede? Kim mantıklı bir cevap verecek yalnız verdiğiniz cevaplar bireysel olmasın! Çok fazla uzattım ha bu arada ben erkekleri korumuyorum kadın karşıtı hiç değilim bu düşünceye karşıyım... Kürtaj meselesi 200 yıl önce tartışılırken ülkemzde gündeme yeni geldi malesef...

2|0
    3|0
    • yazdıklarına tek kelimeyle katılıyorum. +1

• (4 gün geçmiş ama bildirm yeni geldi) burda özellikle söylemştm düşünceye karşıyım die... insanları belli bir renge kalıba sokmak çok kolay bu ülkede... kimsenn belli bir kalbı olmak zorunda değil.

Kendi kapının önünü süpür kardeş ama bu herkesn kapısıyla ilgili bir durum

• Bu konuda rengin belli, çekimser kalmamışsın demek istemiştim doğrusu. Bi de kürtaja olumlu bakmayan biri olarak, bunu savunanları eleştirmektense kendime bakayım demek istedim. Farklı düşündüğümüzü zannetmiyorum. Beni de tanıyan tanımıştir artık, hakkaniyetli olmak lazım.

• Ampül, vatandaşı bunalttıkca vatandaşın hoşuna gidiyor..Aynen devam.. Vicdanen rahatım...

2|1
    1|0
    • Teltoka sakin ol ol ol...3 kere ol dedim umarım işe yarar...

• iyi geceler :)

• Sen de Allah'a emanet:)) Datlu rüyalar:))

• abi adamlar işleri hariç ne varsa el atıyolar.biri söylesin şunlara asıl uğraşmaları gereken işler nedir.rahat rahat sevişemiyecek miyiz lan.eczaneye gidip ben prezervatif istiyorum eczacı abla ama ya hükümet deldiyse ucunu diye mi endişelenicez ha soruyorum size.senin işin bana karışmak değil benim rahatımı sağlamak.

1|0
    1|0
  • bizim ülkemizi yöneten sayın TBMM haklımızın seçtiği her gözbebeklerimiz ülkemizin koruyucuları sağolsun bütün ülkenin sorunlarını hallettiler dizileriydi kürtajıydı onlarla uğraşıyorlar sağolsunlar.!

2|1
    1|0
  • ayşe arman saçmalamış siz de inanmışsınız başka birşey diyemiyorum.

ayrıca "birileri bizim bedenlerimiz üzerinde hak iddia ederken" gibi bir saçmalık ancak önüne gelenle sevişip sevişip soluğu jinekologda alan kaşarların edeceği bir laftır. kürtaj senin bedeninle alakalı değildir, içinde büyüyen, senden bağımsız başka bir insanın bedeni ile ilgilidir. ayrıca devletin hamile kadınların sağlık durumunu kontrol etmesi gayet normal. oy vermeyeceğim diyen sizler, zaten sizin zihniyetinizdeki insanlar hükümete hiçbir zaman oy vermediniz, kimseyi kandırmayın. kaldı ki bizim, iffetsiz, namussuz insanların oylarıyla başa gelen bir hükümete ihtiyacımız da yok.

1|0
    2|0
  • her sene bi olay olup bir daha oy vermem vs. diyenler gene oy veriyor, gene oy veriyor.Polisi bir dert, hükümeti bir dert.İnsan bu ülkede katil olur...

1|0
    0|0
  • link çok önce söylemişlerdi halbuse.

3|0
    0|0
  • Yok anasının şeyi.

Ulan daha ne kadar insanları zor durumda bırakacaksınız.

İşinize gelenleri avrupadan örnek alıyorsunuz, gelmeyenleri dine bağlıyorsunuz.

Dinin gerektirdiği gibi yaşamazsınız ancak din sadece sizinmiş gibi kullanırsınız.

Yazık çok yazık.

Halen bu adamları körü körüne savunan insanlar var.

Çok derin bir konu. Ağzımı bozmamak için kesiyorum.

1|0
    0|0
  • Ohhh beeee. Sadece hamile olanlar takibe alınıyormuş. başlığı okuyunca hönk dedim birden :S

0|0
    0|0
  • yakinda sensörde takilacakmis :D

0|0
    0|0
  • He.hatta kadro aciyolarmis.her eczanenin onunde bir memur bekleyecekmis.

test cubugu alanlari takip edip copunu karistiracaklarmis.pozitif cubuk cikan copun oldugu mahalle karantina altina alinacakmis:))

1|0
    0|0
  • eczaneden alınan hacatı kim takip edecek ki, ayrıca her duyduğuna inanma

1|0
    0|1
  • yakında hamile olanları doguracakmı aldırakcakmı die ekip kurup izlerller herhaldee

0|0
    0|0
  • Yetmez ama ivet

0|0
    0|0
  • burası türkiye... ne beklersın?

1|0
    0|0
  • yuhh yaa harbi şu mernis projesi falan robot yapcaklar bizi herşey dijital iyide bilgi güvenliği sıfır!

e-devlet fişlemesi resmen

0|0
    0|0
    • yok yok mernis projesi değil bu,spernis projesi ,kaçak yapalaşmayı engellemek için,tapusuz yani nikahsız çoğalmayı yıkmak için:D iyidir iyidir:D

• eyi eyi tabi bazı şeyleri kabullenemiyor bizim toplum. herşey ortada. önce herkes kendi kızının faili meçhul bir çocuk dünyaya getirdiğini düşünsün?

• orası muhakkak canım bu yasaklamalarla olacak birşey değil, öncelikle eski ahlak sistemimize geri dönmeliyiz.

• Ee peki zeki müren bizi göre bilecek mi ? Saçmalık ya oldu olacak sayaç taksınlar birde kaç günde ne zaman kaç gram felan ehehe :) tarkan'dan-----> dön bebeğim :)

0|0
    0|0
    • valla dönmesse bebek,adını feriha koyarlar soyadıda fatmagülün suçu yok çünki devlet çözüm buldu korunmadan sevişme:D

• bak başka yorum..ceza evine giren f.g isimli genç suçunu itiraf etti..evet bakirdim katil oldum

ama amacım düşürmekti? neyi f.g lütfen açık konuşurmusnuz ..fg cevap veririr ..bebeği neyi olucak

iyide hala anlamadık ya bi git ya diye cevap vererek ..sevgilimi 2 kattan deptim.düşmedi..3 kattan deptim ..babasınn oğlu inatçı çıktı işte..bende 10 .cu katta depince kökten herkez gitti..şimdi ben milli olduğumamı sevineyim,katil olduğuma mı yanayım..devlet baba cevap verir,minareyi çalan kılıfı hazırl

• ehehe harbiden son cümle şairin anlatmak istediğini yansıtmış efendim :) Peki sabahın 5 'inde şunu deniyelim...zaytung haberi tadında :)

Ali BİRAND

-ıı ıı ıııı sevgili seyirciler yine bir gebelik testi vakası ile gündemi açıyoruz. Baba aday adayının anne aday adayına hediye olarak NIKE PUMA ADİDAS CONVERSE gibi markalı gebelik testini alırken basına yakalandı... Ve yakalanan baba aday adayının açıklaması

-BİM "Le gebelik testi" adında test ürettide ben mi almadım..Lan şaka maka üretmesinler

• Vicdan diyorlar daha büyük vicdansızlık yapıyorlar kadın aldıramicak, test yaptıramicak bebeği içinde öldürmek için yollara başvuracak.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede herkesin dediğine inanırım ama basının yazdıklarına artık güvenim kalmadı .Allah sonumuzu hayır eylesin.

1|0
    1|2
  • beyler neden dusunuyor gebelık testı yapacak onlarmı :D

0|0
    1|0
  • Her duyduğunuz habere inanmayın uydurmadır

1|0
    0|0
  • Herkesi oy verdiği parti yönetse daha mantıklı olacak gibi duruyor. Nerelere karışmaya başladılar.

0|0
    0|0
  • ee napalım :)

0|1
    2|0
    • biz kimiz ya ? :) kim bitecek anlamadım ama evlilik dışı hamileleri bilelim gerçi biliyoruz çoğunu benim bedenim diye çıkanlar işte :)

• başımıza ödül koydular , zıpla.

• bisiktirolanga. cidi mi bu, noluyor yaaa

0|0
    0|0
  • Recep bey ve müritleri sağolsun

1|0
    2|0
  • yiyinlan birbirinizi.

0|0
    0|0
  • Genelevlere yönelik bir uygulama sanırım.Paranoyak olmuşsunuz iyice...

0|0
    1|0
  • doğrudur, anal ve oral sekse ceza verilecek olan ülkemizde gayet normaldir...

0|0
    1|0
  • Zina ve fuhuş yapanlar takipte demek istedin heralde?

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 16

• saçma evet,hatta çok cevap verilebilir,hangi çift nezaman sevişti vs gibi..işin gırgırıda mantıklı bakılınca,artık rasgele biliktelikler sıfıra inecek,evli olupta başka bir kadın ile ilşki yaşayan erkek,karşı taraf hamile olunca ben evilyim baştan söylemiştim aldır deyip geçiyor,aldırılan aslında bir insan bizler gibi..herkez korunacak..aslında oha dedirten ama herkezi bir kere daha düşünmeye davet etmeyi başaran saçma bir uygulama..Bende noluyor dedim.. ama erkekler yandı..korunmazlarsa sevgilileri hamile kalırsa kurtuluş yok:ahahahahaha

Bence saçma süper olmuş ..oh iyi olmuş:)))))))))

1|0
    1|0
    • tel toka aferim kız sana süper bir soru olmuş günün sorusu olmalı bence..sevişirken bin düşünecek herkez komediye bak:D erkek:ya hatun güzelde hamle kalırsa yandık evlenmek zorunda kalırım en iyisi ben banyoya gideyim:D vs:D

• HARİKASIN TATLIM taze yorum yaptım :D çelik şapka icad edip sayende köşe olucam:D

• KS Atılırken sön cümlem şu olurmuş tel toka..nolur bir yorum daha yapayım ölünmü kemir bak:D bir yorum daha :D üyelik eceli gelen yorumun b*kunu çıkarırmış:D

• Alçaklara kar yağdı üşünmedinmi aman ALLAH,SEN BU İŞİN SONUNU DÜŞÜNMEDİNMİ ŞARKISI tüm sevişgenlere gelsin:D hade Sevişin GARE de ,birde FBI peşinize takılır eder çocuğunuz ajan ruhlu bak dikkatli sevişin:D ben şimdi ellerinde cuvaldız iğnesi nekar takke çorap atkı varsa delik deşik eden intikam ruhlu sevgilileri hayal bile demiyorum ahahaaa:D

0|0
    2|0
    • ya sen ne komik bişisin iki gündür beni öldürdün burda ya :D

• hahahaahah :D aşağıda biri rte ucu delik prezarvatifte satar sırf çocuk olsun diye yazmış koptum burda :D

• evet ya:D:Dbu uygulamadan sonra KS de üzgün sevgili göremicez gebe sevgili görücez:D mutluyum deldim abi napim sevdim anlamadı,bende delidm abi:D:D:D:

• Ülkenin ve halkının her şeyini korudu bir bu kalmıştı zaten. Ceza evlerinde ki çocukları bile eğittilerek topluma kazandırdılar...Yalnız çocuklar çok yaramaz yangın çıkardı Öyle bir hükümet çok şeflkatli çok

0|0
    1|0
  • kizlar sevismeden önce 10 defa düsünün. hamile falan kalirsaniz siz söylemeseniz bile devlet sizin yerinize ailnize söyleyecek gibi.

3|0
    1|1
  • sıradaki ne? Prezarvatif satılmasımı yasaklanıcak yoksa zammı koyucaklar (namus bahanesiyle paraları cukka! Sigara örneğinde olduğu gibi ) neyse bende poşet geçiririm sevgilimin pipisine!

1|0
    2|0
  • Ailelerden habersiz bebek peydahlayanlar o canlara kıyamayacaklar artık

1|2
    1|0
    • tuhaf tuhaf konusma. herkes hata yapabilir.

• çok haklısın . Herkes hata yapabilirmiş ozaman fahişede hatasını anlayıp işi bırakınca namuslu kadın mı oluyor bi gidin ya

• yakında İran'a döneceğiz bunlar iyi günlerimiz :S

1|0
    2|0
  • Bunlar daha iyi günlerimiz.

1|0
    2|0
  • Resmen özel hayat diye bir şey kalmadı. Rezillik ya, nereye gidiyoruz böyle bilmiyorum.

1|0
    2|0
  • Bu kadının yazdıklarını kaileye almıyorum.Onun beyni ve bedeni onun kararı ve düşünceleri link

0|0
    1|0
  • Şaka gibi ama gerçek:( Gizlilik diye birşey yok.

1|0
    2|0
  • kilodumun renginede karışırlar bunlar

1|0
    2|0
  • devletin piçleri olacak çocuklarımız.doğurasım kaçtı.

1|0
    2|0
  • şakadır canım...

0|0
    0|0
  • Inanir valla.Hic sasirmadim.

0|0
    0|0
  • prezervatıf satıslarında patlama olacak hacııı:))

0|0
    1|0
    • bencede tatlım:D ama hatun kişi gebe kalır ise eğer ,patlak prezervztif sattılar die ,adliye koridorlarını düşünemiyorum:D

• :)) valla baya bırsey cıkar o zaman prezervatıf uretıcelrıne tazınat davası bıle acarlar artık:))

Yükleniyor...