Sevgilim bakire mi değil mi?

İlişkiye girdik kan gelmedi lakin bana önceden kimseyle ilişkiye girmediğini söylüyor ne yapmalıyım doğruyumu söylüyor lütfen yardımcı olun..

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu normal bir sey. Her bakire kiizdan kan gelecek diye bir sey yok.. Benimde ilk birlikte oldugumuzda kan gelmemisti. Ama ertesi gunu bir kac gun suren kanamam oldu. Adetim de biteli bir iki hafta oluyorsu. Doktora sordugumda zarin yirtildigi icin o kanama dedi.. Bazen hic gelmez, bazen sonrasinda gelir gunlerce surer.. Yapiya bagli bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• doğuştan bu zara sahip olmayabilir, bu zar geride olabilir, esnek olabilir. bir çok kadının kızlık zarı doğum yaparken patlamıştır. bu konuda şüphe etme hareketlerinden anlarsın zaten ilk mi değil mi. ilk olup olmadığını bir erkeğin anlayabildiğini sanırdım hep

0|0
    0|0
    • Zorla girdi zaten penisim afedersinizde kan felanda gelmedi hiç

• Muhtemelen öyle olacaktır.
      rica ederim, hoşcakalın

• Sağol

• Belki esnektir. Günahını almayalım şimdiden arkadaşlar, belki doğrudur. Bu arada sorunu burdan yanıtlayamayız, jinekologa göster.

0|0
    0|0
  • ne zamandıır sevgılısınız yalan soyluyo demıyorum ama bu devırde kımseye guven ollmuyor kardes

0|0
    0|0
  • Evlenmeden tutup kizla ilişkiye gir snra bekaretini tartis. Evlenecegin kesin olmayan biriyle nedn ilişkiye girysun da ilerdeki eşini bir duruma dusurysun

3|0
    0|0
  • Kiza dokunma ergen zihniyyet

0|0
    0|0
  • Kaçıncı yüzyıldayız zarın derdine mi düştün ya

1|1
    1|0
    • zar deyip geçme

• diyelim ki daha önce yaşadı ne olcak siz yaşıyosunuz ama

• Bazilarinda kan gelmeye biliyo. Zarla alakali bisey bu. Cok esnek olabilir mesela. Her kizlik zarinda delik vardir zaten ve onun deligi dogustan genis olabilir. bir cok sebebi oluyo yani.

1|0
    0|0
  • Doğuştan zarsiz olabilir bence sevgiline inan bu dünyanın sonu değil doktora da gidebilirsiniz ama bence senin anlamış olman lazım sıkilığından eminim zor girmiştir kız bakireyse

0|0
    0|0
    • Evet baya zor ya ben ona inanıyorum zaten inanmıyo değilim çokta seviyorum ama ne bileyim..

• Anladım

• Doktora gidin ve ikinizinde içindeki şüpheler yok olsun güvensiz ilişki yürümez

Erkekler Ne Diyor 7

• sen ilişkiye giriyorsan ne önemi var

0|1
    0|0
  • Olabilir de olmayabilir de kızlar daha iyi anlar

0|0
    0|0
  • fark eder mi

0|0
    0|0
  • Bazı kızlık zarları esnek olabiliyo ilkinde değil ikincide bozulabiliyo.

0|0
    0|0
  • esnek olabilir kızlık zarı

0|0
    0|0
  • hacı sen bu kızla evlenecek misin?

0|0
    0|0
    • Allah nasip ederse tabikide seviyorum neden evlenmeyim ilerde genciz baya

• Nerden biliyosun kardeşim ne alaka?

• Peki hadi öyle olsun

• Bazılarının esnek olabiliyor bilemeyiz biz