Skolyozun doğuma etkisi nedir ?

ben 19 yaşındayım 14 yaşında skolyoz ameliyatı oldum. sırtımda platinler ve 26 tane implant vida var. evlenmeme daha çok var ama yine de hamileliğe ve doğuma etkisi olacak bu konuda bilginiz var mı çok zorlayıcı mı olur ya da zaman içinde o platinler bana sıkıntı verebilir mi ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlım benim kız kardeşim de oldu 5 ay önce. Doğuma engeli yok dedi prof dr. Ama çok dikkatli bir süreç geçirmen lazım. Sanırım evlendiğinde sezeryan olursun. Yada durumun müsaitse normal de olabilir. Bunda endişe edilecek durum yok. Sadece biraz dikkatli olacaksın.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dr bi arkadaşımın eşi 3 doğumunuda sezeryanla yaptı.

kendisi sağlıklı ve hiçbir problemi yok.

1|0
    0|0
    • arkadaşım çok geçmiş olsun. ameliyattan sonraki süreci nasıldı?

benim kardeşimde bu hafta ameliyat olacak kendisi 15 yaşında erkek çok endişeliyiz açıkcası

• zaten ameliyat sonrası 5 6 hatta 7 cm uzama oluyor 1 günde. ama boy uzaması bende durmadı. 1.55 falandım ameliyata girdiğimde şimdi 1.64 boyum. bide erkekse daha çok uzar. zaten diskleri sıkıştırmıyorlar sadece düzeltiyorlar. merak etme durmaz

• anladım teşekkürler. geçmiş olsun tekrar

• durumuna çok üzüldüm .Allah şifa versin.Peki ömür boyu bu platinlerle mi yaşayacaksın?

1|0
    0|0
  • İşte ANNE liğin başladığı yer burası arkadaşım..Hamilelikte zor olacak onu atlatırsın emin Ol.sezeryanla doğum da sıkıntı yok.. Boşuna dememişler cennetannelerin ayaklarının altında diye ;) ;) ;)

0|0
    0|0
  • bu fake soru daha önce de sorulmuştu

0|0
    2|0
    • of yeter ya.. bilip bilmeden yorum yapma

• hey allahım ya. ben bu soruyu ilk kez sordum bi kez sadece. 2 gün önce oda.

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim bi tanıdıgımda ameliyat olmustu.2 tane cocugunuda sezeryanla dogurmustu.Ve hamileligini hep yatarak gecirmisti.Biraz sıkıntılı bi dönem.Ama her güzel seyin bir zorlugu vardır :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...