Erkekler hiç cinsellikte acı çekmiyor musunuz?

evet kadınlar bildiğiniz üzere acı çekiolar ama sizzz hep zevk mi alıosunuzzz.. hem o zevk nasıl bişey yaniii neye benzioo yani kaşınan yeri kaşımak gibi zevklimiii...

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Zevkten acı çekiyoruz :D. Evet öyle, acımız olmuyor kızlardaki gibi. Bu zevki nasıl tarif etsem, senin de dediğin gibi kaşınan yeri kaşımak gibi, çok hoş ve o esnada beynin vücuduna hükmetmiyor, artık zevk hükmediyor. Ve o boşalmadan önceki son saniyeleri anlatamam, yaşanılır bence. En iyi örnek kaşınan yeri kaşımak gibi..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bizede keser sapı soksalar bızde acı cekerız heralde kanks

3|0
    1|2
  • Sürtünmeden dolayi olabilecek bazi acilar var içten gelen zevk acısı yok
    Bizlerin boşaldığındaki zevk var ve kadınların hepsinde erkekler kadar sık boşalmadıkları için oluşan his sadece boşalana kadardır. Boşaldıktan sonra zaten öküz mode on :)

1|0
    0|0
  • Yaşamadım bilmiyorum tavsiyede etmiyorum KAMU SPOTU

1|0
    0|0
  • İlişkiye girmedim hiç ama mastürübasyon yapınca o zevk oluyor yine haliyle.. o zevk acayip birşey ama kaşınan yeri kaşımak gibi değil hani çiş gelirde insanın cinsel organına yanma hissi gelirya onun biraz daha mahoş ve gıdıklamalı hali gibi.. penisimize tatlı bir yanma geliyor..

0|0
    0|0
  • Senin acı cekmen sence normal mı?

1|0
    0|0
  • Kadının zevk yerine acı çekmesi kendinden ve partnerinden kaynaklıdır.
    Zevkin nasıl bişey olduğu ise anlatılmaz; yaşanır...

0|0
    0|0
  • hiç çekmeyiz bayan bazı saçmalıklar yapmadığı sürece. Ha şu var testisler çarptıkça hoş bir acı olur hafif.

0|0
    0|0
  • Çok ilginç bir soru teşkler, benim çok zayıf bir sevgilim vardı üstteyken kemikleri kasıklarımı acıtmıştı , birde testisler emilirken okşanırken acır

0|0
    0|0
  • Bosalirken hemen sonra penis basi acayip hassas olur dokunamam
    elumi kolmumu baglayip seks yapsam ve kadin devat ederse kivranirim o an icim bir kotu olur

0|0
    0|0
  • Biz acıı cekmiyoruz :D Sadece zevk alıyoruz

0|0
    0|0
  • senin acı çektikten sonraki zevkle aynı
    bizde siz kendinizi kasınca çok kötü oluyor

0|0
    0|0
  • Cinsellik doğru düzgün yaşayamadığım acı çekiyorum..

0|0
    1|0
  • Çekiyooruz bizde insanız

0|0
    0|0
  • bn cekıyorum sevgılım devamlı ısırıyrr

0|0
    0|0
  • dibine kdar gidince bazen acı yapıyor :D

0|0
    0|0
  • sekste sıcaktan yalama olursa acır oral yapmayı bilmeyen kadın olursa dişlerse aşırı vakumlama yaparsa acır, seks çok uzun sürerse acır.

0|0
    0|0
  • tam boşalcakken konsantrem bozulursa 3-4 gün yüreyemem

0|1
    0|0
    • neden yürüyemiosunn

• ne oluyorda ereksiyon oluyor işteeee

• eben şeyi gari :D erkeğin anatomisini mi anlatam. sevgiline sor bunları

• Çişini tutarsında bir anda işersin ya onun gibi bir zevk :D

0|0
    0|0
  • Üstüme çıktıklarında canım çok yanıyor benim ayıptır söylemesi biraz uzun ama inceden hallice ondan dolayı sanırım bir de çok yapınca yara oluyor sürtünmeden

1|0
    0|0
  • üzgünüm anlatılmaz yaşanır cinsinden bir zevk :D

1|0
    0|0
  • hem de nasıl acı çekiyoruz yastığa gömülüp ağlıyorum sonradan acıdan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkekler neden acı çeksin ki güzelim. Onlarda bulunan şey bizlerin içine giriyor. Tabi ki acı çeken tarafın bizim olması gayet doğal değil mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...