Kapat

Mastürbasyon yaptığınızda ıslanıyor musunuz?

Ben mastürbasyon yapmaya yeni başladım ve ne yaşadığımdan emin olamıyorum kız olduğum için klitorisi uyararak yapıyorum zevkte alıyorum birden kasılıyorum sanırım bu orgazm oluyor ama bunlar olurken hiç ıslanmıyorum bu herkezdemi böyle ya da kişiden kişiye değişiyor mu yoksa bir gariplik mi var? Yardımcı olursanız sevinirim.

0|1
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle bir gariplik var. Islanmalisin. Ileride esinle iliskinde de büyük problem olacaktir

0|0
    0|0
    • Peki sorundan emin olmak için evlenmeyi bekleyip denemelimiyim yoksa doktoramı gidiyim ve bu çok büyük bir sorun mu nasıl çözülebililir ki?

• Onu kasteddim zaten , tabi şu an hiç konuşmamışız gibi mesaj atıcaksam ayrı ama benim bu kız olduğumu bilemexsin yani o zmn da benle arkadaş olmuş olmassın :D :D

• Su konuştuklarımız mahremimiz bizim :) ben bu konuyla alakalı arkadas olmak istemedim :) hiç bisey olmamış gibi mesaj atabilirsin :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Libidoya göre değişir o.

0|0
    0|0
  • Hanimefendi yasadiginiz klitoral haz yasafikca bedennizi daha cok taniyacak ve daha farkli seyler yasayacaksiniz

0|0
    0|0
  • İtfaiye çağırırım genelde , düşün artık

0|0
    0|0
  • ıslanmak istiyosan duşa girsene ne işkence ediyon kendine

1|0
    0|1
  • ıslanmak ne ya :))) boşalırsın işte :)

0|0
    0|0
  • Ben yağmurda ıslanıyorum bide duşta...

0|0
    0|0
  • ıslanma oluyodur da sen çok ateşlisindir kurutuyındur :D avsghdjfkl

0|0
    0|0
  • erkek sperm çıkarır kadınların sıvı çıkarması gerekmez.

0|1
    0|0
  • bence ısteksız yapıyorsundur ve dusunemıyorsundur bırseyler ızle veya bırıyle hayal kur

0|0
    0|0
  • ıslanman ıcın hemen bırakmaa bıraz daha devam ett :)

0|0
    0|0
  • Parmanı içine doğru sok ıslanıyosundrda farkında deilsindir senin kuyuda sular derinde olabilir :D

0|0
    0|0
  • demekki yarıda kesiyon devam et olur sıvın yenisin

0|0
    0|0
  • Tam olarak mast yapamıyorsun az zevk alıyon eğer yapsan zevk suyun şelale gibi akması gerekirdi :D

0|0
    0|0
  • mast. yaparken bseyler dusunuyomusun peki baska turlu zevk almayi denedin mi hif belkide yaptgn seklden dolayi fzla zegk alamadgn icin islanmiyo olabilirsin?

0|0
    0|0
  • Sen bir benım yarra yemen lazım kendıne ozaman gelırsın

0|0
    0|0
  • Nasıl ıslanmıyorsun, ya da neden, Yani seviştiğim kız vajinasına dokunana kadar vajinasını sırılsıklam yapmıştım, bir durum vardır bence, zevk suyunun nerden çıktığını araştır belkide bir engel vardır.

0|0
    0|0
    • Şimdi benim kafam karıştı eğer yeterince zevk almadıysam orgazm dedikleri kasılmalar olabilir miki? Ama haklısınız yaptığımdq çok büyük bir zevk hissetmiyorum hatta sonrasında pişmanlık hissi geliyo :/

• Evet fazkasıyla neden ki?

• Jinekoloğa hangi bahaneyle ya da nasıl gideceğini, izin alıp alamayacağını merak ettim.

• Sular Akması Lazım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kişiden kişiye değişir. Belki vajinanın girişinde kalıyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...