Vajinamın girişinde sert et parçası var bombeli gibi bu ne olabilir?

Bakire olduğum için sorun olup olmadığından emin değilim ama anladığım kadarıyla normalde böyle birşey olmaması gerekiyo vajinamın girişinde sert bombeli bir et var bu ne olabilir yardımcı olun lütfen?:/

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• Kizlik zarı

0|0
    0|0
    • :D bombeli kızlık zarı iyiymiş kızlık zarının ne olduğunu bikiyoruz herhalde hani kızlık zarının ortası delik oluyo ya hemen onun girişinde işte

• Bnmde öyle pembe bir et böyle bombeli yuvarlak kapatıyo deliğin içinde

Erkekler Ne Diyor 21

• Büyük bir G noktası denilen çıkıntı... Eşin olacak erkek hem çok zevklenecek senin ile birlikte hem de çok zorlanacak..

0|0
    0|0
    • İnşallah aynı şeyden bahsediyoruzdur bahsettiğim şey kızlık zarının hmen altında içinde ama direk girişte , ve neden zorlanıcak?

• Vajinanın dili o offf manyakmısın :p

0|0
    0|0
  • Kedidir o kedi..

1|0
    0|0
  • Kist olabilir, sert diyorsun, yumusak olsa bisey demicemde, sen bir doktora gorun derim ben, icini rahat tutupta genis davranma, hemen yarin git gorun

0|0
    0|0
    • Tavsiyeniz için sağolun ama bunu aileme nasıl söyleyebilirim ki çekinirim böyle şeyler konuşmaya :/

• Ne demek cekinirim, babandan cekiniyorsan anneme soyleyeceksin, saglik konusunda cekinme

• şişmiş

0|0
    0|0
  • Grişe hız kesici koymuşlar

1|1
    0|0
  • Otoparkların girişindede bariyerler olur onun gibi birşeydir akjdshkjahsd

1|1
    0|0
  • o et killi tores in bir parçası olabilr bence :D zararı yok anlayacağın ona bir pircing tak iyi şekil olur

0|0
    0|0
  • zenci'ye vurdur

0|1
    0|0
  • Acilin ben doktorum:)... doktora git

0|0
    0|0
  • girişinde normalde zaten olması gerekiyor

0|0
    0|0
    • ince girişi örten zardan bahsetmiyorum ama bu yuvarlağa benzeyen bişey ve zarın hemen altında

• Biliyorum yalnış bişey ama insan kendini tanımak istiyo temizliğimi yaprken girişimde öyle birşey gözüküyodu ne olduğunu anlamak için parmağımı soktuğumda işte girişte hafif şişik bişey vardı onu aştıktan sonra sıkıntısız giriyodu parmağım bende Merak ettim normal bişey mi diye

• yanlış anlama ama doktora gitmen lazım bunun için tam anlamıuyla rahatlamak istiyorsan ya da foto paylaşcam mecbur mesaj yazabilirsin bana istersen

• Devasa bir klitoris olabilir.

0|0
    0|0
    • Kızlık zarının altında kalıyo içerde ama hemen girişinde

• O nasıl birşeyse kafamda canlanmadı. Konuyu annene aç, sağlık problemide olabilir.

• Güvenlik önlemi Eset Nod 32 ( Şaka felan doktora git burada çare aranmaz )

0|0
    0|0
  • oy bombeli bombeli

0|1
    0|0
  • bartolin kisti ya da absesi olabilir.

0|0
    0|0
    • :( :(

• Internetten baktım sizin söylediklerinize öyle birşey değil bu kistler çevresinde benim dediğim içinde ama hemen girişte ve bunlara benzemiyor

• Vajinismus tarzi bisey olabilir bana sagliksiz gibi geldi bir doktora gorun

0|0
    0|0
  • ZArarlı değilse danış doktora aldır zor olmaz merak etm :)

0|0
    0|0
  • o ne la öyle dur kusup gelicem

0|0
    0|0
  • Bence hani bazı kişilerde vücudun tükettiği fazladan et parçası oluyorya, onada et beni diyorlar, o olabilir kanımca, nerde çıkacağı belli olmuyor, kız arkadaşımın sağ kalmasının üstünde çıkmıştı, ufak bir operasyonla almışlardı, peki o et parçası cinsel birleşmeye mani olacak şekilde ve büyüklüktemi, eğer öyleyse hiç bekleme doktora git derim.

0|0
    0|0
    • Yani engel olucağını sanmıyorum ama canım acıyabilit çünkü ben parmağımı sokyuğımda ilk önce onu geçip sonra içeri rahat girebiliyorum

• parmağını sokuyorsan bakire değilsin doğrumu, o zaman ilişkide problem oluyor mu olmuyor mu parmağınla bir nebze anlarsın sanırım.

• Kalınlık sınırlamasıdır o takma boşver

0|0
    0|0
  • Enteresan doktora göstermek lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ahahahha abi kızlık zarı yazan olmuş yaaa

1|0
    0|0
  • Yağ bezesi olabilir.. jiletle alıyorsan alırken kesmiş olabilirsin ve mikrop kapıp şişmiş olabilir.. bir çok şey sayılır , doktora gidin acil durumda olabilir belki.. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Jilet kullanmıyorum ama sizin de dediğiniz gibisi en kesini doktora gitmek :/

• Saolun :/

• Rica ederim..

• Jinekologa git ablacm önemli birsey olabilir

0|0
    0|0
    • İnşallah değildir ya :( ailme de böyle bir şeyi nasıl söyleyebilirm ki :/ evlenene kadar da bir sorun olup olmadığını bilmeyerek bekleyemem ki

• Inş. Deildir ama anne söyle onunla gidin... yanlız gidemiyormusun? Netten arasdr birde

• Siteye girince insan anatomisi tablosu ciksin bence artik.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun burdaki cevaplar yeterli olmaz doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Klitoris olmasin o :D

0|0
    0|0
    • Sen kaç yaşındasın Allah aşkına ya

• Doktora gitmeden önce araştırma yapmayı daha mantıklı buluyorum tatlım ;) seni ilgilendirir mi :D

• Yazik.

Yükleniyor...